Nowe domy Włocławek

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Dobrzyńska Park

Dobrzyńska Park

Termin oddania:

2 kw. 2023

Liczba domów:

28

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

85.72 - 124.93 m²

Czego spodziewać się na rynku pierwotnym we Włocławku?

Włocławek to przyjemne miasto, które położone jest w centralnej Polsce w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to historyczna stolica Kujaw, a jednocześnie jedno z najstarszych miast w naszym kraju. Jest to miejsce raczej spokojne, któremu daleko do splendoru największych polskich miast, niemniej jednak w ostatnich latach stale się rozrasta. Rynek pierwotny we Włocławku, choć dość nieśmiało, to jednak coraz szybciej się rozbudowuje.

Powstaje to sporo nowych inwestycji mieszkaniowych. Ale nie tylko. W ostatnich lata zauważalny jest także wzrost nowych domów jednorodzinnych na sprzedaż. Powstają nowe segmenty oraz nowe szeregówki z dostępem do miejsc parkingowych, garażami, czy prywatnymi podwórkami. Nowe domy jednorodzinne to najczęściej budynki dwukondygnacyjne. Jednak z roku na rok pojawiają się także inne inwestycje. Niemal każde nowe osiedle domów jednorodzinnych we Włocławku pozwala cieszyć się dużą prywatnością i przestrzenią oraz korzystać jednocześnie z wszelkich dogodności tego malowniczego miasta.

Dom od dewelopera czy mieszkanie we Włocławku?

Osoby, które decydują się zamieszkać we Włocławku stają przed poważnym dylematem – zakup mieszkania czy domu jednorodzinnego. Każde rozwiązanie ma swoje zalety, ale także wady. Na pewno decydując się na mieszkanie w bloku nie trzeba martwić się o wszelkie kwestie związane z pielęgnacją terenów wokół domu, można liczyć na dobrą komunikację z najważniejszymi obiektami w mieście oraz na mniejsze koszty zakupu.

Jednak domy deweloperskie we Włocławku mają także wiele zalet. Przede wszystkim zapewniają większą prywatność i ciszę, ale nie tylko. Bardzo dużą zaletą są także atrakcyjne ceny tego typu nieruchomości. Choć nie zawsze można porównać je z ceną mieszkań, to jednak w odniesieniu do innych polskich miast oferty są niezwykle konkurencyjne. Ponadto dla osób mobilnych mieszkanie na obrzeżach miasta nie stanowi żadnego problemu, a wręcz przeciwnie.

Nowe domy szeregowe dostarczają wiele atutów, o których mieszkańcy bloków mogą tylko marzyć. Będzie to chociażby bliższy kontakt z naturą, większa przestrzeń, prywatność, swobodny dostęp do własnej strefy zielonej, możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Dlatego też na takie rozwiązania decydują się często rodziny z dziećmi.

Jakie domy jednorodzinne znajdują się w ofercie deweloperów z Włocławka?

Obecne na rynku pierwotnym we Włocławku przeważają oferty domów dwukondygnacyjnych. Tereny są najczęściej ogrodzone, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Niemal każdy deweloper działający w tym mieście dba o to, by budynki były bardzo funkcjonalne i jak najlepiej dopasowane do potrzeb współczesnych nabywców. W bliskim otoczeniu znajdują się, więc zwykle naziemne miejsca postojowe.

Większość nowych domów jednorodzinnych we Włocławku wznoszona jest w bliskim sąsiedztwie lasów, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność inwestycji. Pozwala także na przyjemne spędzanie czasu wolnego zarówno solo, jak i rodzinnie oraz uprawianie różnego rodzaju sportów.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt