Nowe mieszkania Trzebnica

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Czereśniowe

od 7 600 za m²

Osiedle Czereśniowe

Termin oddania:

3 kw. 2022

Liczba mieszkań:

217

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

33.61 - 124.85 m²

Stara Mleczarnia

od 6 400 za m²

Stara Mleczarnia

Termin oddania:

3 kwartał 2021 roku

Liczba mieszkań:

151

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

32 - 91.34 m²

Apartamenty Przy Rynku

od 4 900 za m²

Apartamenty Przy Rynku

Termin oddania:

2 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

127

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

30 - 140 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Skrajna 15

od 7 000 za m²

Oferta archiwalna

Skrajna 15

Termin oddania:

3 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

93

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

26 - 85 m²

Czas zamieszkać w Trzebnicy

Województwo dolnośląskie przyciąga nowych mieszkańców, jak i deweloperów. Stale rośnie w siłę pożądany przez wielu rynek pierwotny. W zasadzie tutaj nie ma przesytu nowymi inwestycjami w Trzebnicy – zawsze znajdą się chętni na zakup własnego M w tej okolicy. Szczególną popularnością w ostatnich latach cieszy się Trzebnica. Mieszkańcy potwierdzają, że mieszka się tutaj komfortowo. Bliskość większego miasta zapewnia dostęp do wielu możliwości, a jednocześnie w Trzebnicy na co dzień jest spokojnie i cicho.

Inwestycje w Trzebnicy tylko od dobrych deweloperów

Trzebnica to miasto, na którego terenie inwestują tylko sprawdzeni i po prostu dobrzy deweloperzy. O ich niezawodności świadczy wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio. Dostępne nowe inwestycje są w stanie zadowolić nawet tych najbardziej wymagających nabywców. Ciekawe propozycje deweloperskie można znaleźć nawet w samym sercu Trzebnicy. To znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie, szczególnie gdy na nowe inwestycje decydują się rodziny z dziećmi, które potrzebują bliskiego dostępu do przedszkoli i szkół podstawowych. Trzebnica jest miastem dobrze skomunikowanym, nowe inwestycje umożliwiają także dotarcie do ważnych punktów bez użycia jakichkolwiek środków transportu. W okolicy nowo powstałych osiedli znajdują się sklepy, obiekty usługowe, przychodnie, a także poczta, kościół, czy też liczne przystanki, gdyby jednak ktoś zdecydował się na dalszą wyprawę. Nieopodal nowych inwestycji w Trzebnicy znajduje się również park, który może służyć jako doskonałe miejsce do codziennych spacerów i aktywnego trybu życia mieszkańców Trzebnicy.

No jakie mieszkania można liczyć w Trzebnicy?

A na pytanie, na jakie mieszkania można liczyć w Trzebnicy, powinni odpowiedzieć deweloperzy. Trzebnica staje się coraz częściej wybieraną przez nich lokalizacją, a zainteresowanie mieszkaniami nie słabnie. Nieruchomości są dostępne w różnym metrażu. Wybór zawsze zależy od indywidualnych preferencji przyszłych nabywców. Do każdego mieszkania przypisane jest płatne miejsce postojowe lub też miejsca naziemne. Informacje dotyczące wysokości czynszu, warunków rezerwacji czy konkretnej wyceny należy poszukiwać bezpośrednio u inwestora, którym jest deweloper. Trzebnica, choć jest niewielkim miastem, może poszczycić się mieszkaniami o wysokim standardzie i nietuzinkowym designie. W ofercie znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowe. Dla każdego coś, czego szuka.

Mocne strony inwestycji w Trzebnicy

Dostęp do najważniejszych obiektów, które albo są niezbędne do życia, albo bardzo je ułatwiają, to mocna strona nowych inwestycji w Trzebnicy. Obszerne tereny rekreacyjne zachwycą fanów aktywnego spędzania czasu wolnego. Liczne boiska i orliki będą świetnym miejscem spotkań dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Trzebnica jest dobrze skomunikowana, choć i tak w wiele miejsc da się dojść pieszo, co jest znacznie lepsze dla zdrowia i środowiska. Odnajdą się tu osoby, które pragną niespiesznego życia w komfortowych warunkach.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt