Nowe mieszkania Zgierz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak Inwestycji

OFERTY ARCHIWALNE

Chemików 7
Oferta archiwalna

Chemików 7

Zgierz, ul. Chemików
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

118

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

48 - 95 m² m²

Zgierz to miasto w Polsce, położone w województwie łódzkim, nad Bzurą. Nie brakuje tu restauracji, firm usługowych, sklepów od spożywczych, poprzez przemysłowe, a na budowlanych i specjalistycznych kończąc. W mieście znajduje się wojewódzki szpital specjalistyczny, jest też muzeum. O atrakcjach czekających tu na turystów, czy udogodnieniach dla mieszkańców, można by wypowiadać się długo. warto natomiast skupić się na tym, co tu najważniejsze – rynek nieruchomości Zgierz.

Mieszkania Zgierz – ceny

Najtańsze mieszkania w Zgierzu kosztują około 140 000 zł. Jest to cena bardzo przystępna i kusząca zarazem. Za najdroższe mieszkania trzeba zapłacić około 890 000 zł. Ogólnie średnia cena nowego mieszkania w tym mieście wynosi 343 000 zł. Z kolei metr kwadratowy kosztuje około 5 563 zł. Wygląda więc na to, że jest w czym wybierać.

Mieszkania na sprzedaż w Zgierzu

Mieszkania w Zgierzu różnią się tak jak wszędzie wielkością i standardem. Największym zainteresowaniem cieszą się te w średniej cenie, niekoniecznie w centrum, ale przede wszystkim na obrzeżach. W tej lokalizacji bez problemu można znaleźć mieszkanie dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe, z balkonami, a nawet tarasem. Są to oczywiście nieruchomości do samodzielnego wykończenia, z miejscem parkingowym, nierzadko usytuowane na ogrodzonej posesji należącej tylko do konkretnego obiektu mieszkalnego.

Mieszkania w Zgierzu – dlaczego warto tu mieszkać?

Zgierz jest położony w okolicy Łodzi i zarazem w bardzo bliskiej odległości od Warszawy. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację na zakup mieszkania dla siebie czy całej rodziny. Lokalizacja ta tworzy perspektywy dla osób uczących się i pracujących, a także szukających pracy. Dobre połączenie z większymi miastami gwarantuje możliwość szybkiego dotarcia do różnych punktów i miejsc rozrywki. Poza tym mieszkania tu w porównaniu do innych miast, chociażby okolicznych, są znacznie tańsze. To też powinien być powód do rozważenia inwestycji w mieszkanie właśnie w tej części kraju.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt