Nowe domy Toruń

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Rodzinne Zacisze Bielawy

Rodzinne Zacisze Bielawy

Toruń, Suwalska
Termin oddania:

III Kwartał 2021

Liczba domów:

10

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

143.63 m²

Zielony Podgórz

od 6 600 za m²

Zielony Podgórz

Toruń, Kręta
Termin oddania:

IV Kwartał 2022

Liczba domów:

12

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

133.17 m²

Port Drzewny

od 5 500 za m²

Port Drzewny

Toruń, Port Drzewny
Termin oddania:

II Kwartał 2021

Liczba domów:

58

Liczba pokoi:

4 - 6

Powierzchnia:

79 - 146 m²

Zielona Dolina

od 4 960 za m²

Zielona Dolina

Toruń, Zarośle Cienkie
Termin oddania:

III Kwartał 2021

Liczba domów:

33

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia:

123.63 m²

Nowe domy w Toruniu – przegląd rynku pierwotnego

Toruń to miasto szczęśliwych ludzi. Tutejszy mieszkańcy są bardzo zadowoleni z panujących w mieście warunków oraz możliwości. Zachwycająca jest też tutejsza architektura i kultura. Toruń to, bowiem jeden z najważniejszych kulturowo-turystycznych ośrodków w Polsce. Choć miasto słynie głównie z pierników i Mikołaja Kopernika, to jednak, na co dzień ma do zaoferowania dużo więcej. Nic, więc dziwnego, że miasto systematycznie się rozrasta. Wznoszone są tu nie tylko nowe, interesujące inwestycje mieszkaniowe, ale też domy jednorodzinne, nowe segmenty oraz nowe szeregówki.

Inwestorzy dbają nie tylko o dobrą lokalizację osiedli domów jednorodzinnych, ale także wszelkie inne ważne aspekty. Nowe inwestycje są bardzo funkcjonalne, nie odbiegają standardem od innych nieruchomości w większych miastach. Deweloperzy starają się wznosić nowe budynki tak, by były dobrze skomunikowane z malowniczym centrum miasta. Na uwagę zasługuje także fakt, że Toruń jest to miasto pięknej zieleni, dzięki czemu podmiejskie inwestycje otoczone zielonymi płucami. Stwarza to dobre warunki zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi czy seniorów.

Rynek pierwotny tego miasta jest, więc stosunkowo bogaty. Deweloperzy dostrzegają, bowiem jego potencjał, a nabywcy poszukują nowych nieruchomości. Niemniej jednak ceny za metr kwadratowy domów na sprzedaż nie są małe. Ma to zapewne związek z rosnącym tu popytem na domy deweloperskie.

Dom od dewelopera w Toruniu – czego można się spodziewać?

Coraz więcej osób w Toruniu decyduje się postawić na osiedle domów jednorodzinnych zamiast mieszkania w bloku. Biorąc pod uwagę zalety, jakie się z tym wiążą nie ma w tym nic dziwnego. Nowe domy stwarzają bardzo komfortowe warunki do życia. Większość nowych inwestycji charakteryzuje się wygodną do zamieszkania przestrzenią. Niemal każdy deweloper dba obecnie o optymalne wykorzystanie powierzchni. Nowe domy szeregowe zapewniają, więc mieszkańcom bardzo wygodne życie, na co dzień.

Coraz więcej nowych inwestycji wyposażonych jest w tarasy, ogrody, miejsca garażowe. Wielu deweloperów w Toruniu dba także o odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni wokół budynków oraz o to, by było tam jak najwięcej zieleni. Decydując się na zakup domu od dewelopera można spodziewać się, że do budynku doprowadzone są już wszystkie niezbędne media, takie jak woda, kanalizacja, gaz, czy instalacja energetyczna. Niektórzy deweloperzy decydują się też na wprowadzanie bardzo komfortowych rozwiązań, takich jak ogrzewanie podłogowe.

Nowe domy szeregowe w Toruniu to nie tylko duży komfort wewnątrz budynku. Dla wielu osób największe atuty znajdują się poza nim. Toruń szczyci się, bowiem przepięknymi terenami zielonymi. Otoczenie terenów zielonych połączonych z dużym bezpieczeństwem i względnym spokojem okolicy sprawia, że jest to świetne miejsce na rodzinne spacery, bieganie, czy inne dowolne aktywności na świeżym powietrzu. Kupując dom jednorodzinny w Toruniu można spodziewać się także szybkiego dostępu do placówek edukacyjnych, usług, restauracji, czy punktów medycznych.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt