Warmińsko-mazurskie

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
35 Wille Mikołajki

od 9 004 za m²

35 Wille Mikołajki

Termin oddania:

IV kwartał 2024

Liczba domów:

35

Liczba pokoi:

5 - 7

Powierzchnia:

118.64 - 166.4 m²

Osiedle Leśna Dolina

od 5 029 za m²

Osiedle Leśna Dolina

Termin oddania:

2 kw. 2023

Liczba domów:

9

Liczba pokoi:

Powierzchnia:

93 m²

Osiedle Żurawie

od 6 436 za m²

Osiedle Żurawie

Termin oddania:

04.04.2022

Liczba domów:

22

Liczba pokoi:

4 - 4

Powierzchnia:

101 - 120 m²

Domy w Rydzewie

Domy w Rydzewie

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba domów:

16

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

68.11 - 73.98 m²

Osiedle Naturia

od 12 734 za m²

Osiedle Naturia

Termin oddania:

4 kw. 2021

Liczba domów:

10

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia:

45 m²

Osiedle Tęczowe

od 7 za m²

Osiedle Tęczowe

Termin oddania:

IV kwartał 2022

Liczba domów:

14

Liczba pokoi:

3 - 5

Powierzchnia:

101 - 128 m²

Rezydencje Warmińskie

od 20 455 za m²

Rezydencje Warmińskie

Termin oddania:

02.04.

Liczba domów:

41

Liczba pokoi:

4 - 5

Powierzchnia:

182.43 - 281.77 m²

Budowanie domów województwo warmińsko-mazurskim jest dziś bardzo codziennym zjawiskiem i tak naprawdę każdy może tutaj zdobyć nowe doświadczenie, w zakresie tworzenia nowych nieruchomości, ponieważ powstają tutaj zarówno inwestycje i prywatne, jak i te tworzone przez deweloperów. Nowe domy powstają w dużej mierze na obrzeżach miast, a nawet w pobliskich mniejszych miejscowościach, które z czasem są wchłaniane przez większe miasta, chociażby takie jak Olsztyn. Znajdziemy również tutaj inwestycje w takich miastach jako Ostróda, Szczytno, Elbląg, Działdowo, lub Nidzica. Takich miejscowości jest oczywiście więcej i nowe segmenty powstają nie tylko w powyższych miastach, Dlatego też w poniższym rankingu postaramy się przedstawić najlepsze inwestycje deweloperskie dla domów szeregowych i jednorodzinnych. Dziś każdy może kupić dom i cieszyć się jego przestrzenią.

Domy dostępne w województwie warmińsko-mazurskim

Województwo warmińsko-mazurskie To dość duży obszar, w którym znajdziemy kilka dużych miast. Do największych należy Olsztyn i Elbląg, ale znajdziemy też takie miejscowości jak Ostróda, Morąg, Szczytno i Kętrzyn. Każdy z tych miejscowości zapewnia nam dzisiaj nowe domy, które tworzone są przez osoby prywatne, ale również przez deweloperów. Ciekawa inwestycja powstaje zazwyczaj na obrzeżach miast i w tym przypadku Olsztyn zapewnia nowe domy w zabudowie szeregowej na ul Morenowej, które będą dostępne już w 2023 roku. Jest to nowe osiedle, zapewniające nam nowe szeregówki, a do samego Olsztyna mamy tutaj dosłownie pół kilometra. W powiecie ostródzkim powstaje możliwość zamieszkania w Leśnym domu, który tworzony jest na Kalaborni. Budynki jednorodzinne będą oddane do dyspozycji mieszkańców już w 2023 roku na końcu czwartego kwartału. Osiedle pod Klonami to inwestycja powstająca w Ostródzie na ul Traugutta i tutaj również znajdziemy dom od dewelopera w zabudowie szeregowej, po które warto dzisiaj sięgnąć. Klebark Park to inwestycja pod Olsztynem, która zapewnia domy jednorodzinne, znajdujące się nad jeziorem. Takich inwestycji w województwie warmińsko-mazurskim znajdziemy bardzo dużo, tym bardziej że jest to teren usytuowany na wielu jeziorach. Każdy deweloper szuka tutaj dogodnego miejsca, aby rozpocząć inwestycje zapewniające nieruchomość pod zamieszkaniem

Ceny domów w województwie warmińsko-mazurskim

Kupując dom, bez względu na to czy to będą domy deweloperskie, czy też mamy już urządzone, musimy się liczyć z koniecznością skorygowania różnych cen w tym regionie warmińsko-mazurskim. Będą one wynikały przede wszystkim z regionu, który wybierzemy pod taką inwestycję. Pod Olsztynem, na ul Morenowej, za metr kwadratowy domu jednorodzinnego zapłacimy już ponad 7000 zł, natomiast dom w Kalaborni to inwestycja nawet 13 000 zł za metr kwadratowy. Inwestycja, jaka daje nam nowe domy jednorodzinne w Ostródzie to koszt w sprawie 6000 zł za metr kwadratowy i w większości przypadków takie ceny będą przewijały się w zakresie zakupu domów w całym województwie warmińsko-mazurskim. Domy deweloperskie różnią się techniką budowania i produktami, z jakich zostały stworzone, dlatego też i pod tym względem możemy spodziewać się różnorodnych cen.

Dlaczego warto zamieszkać w województwie warmińsko-mazurskim

Województwo warmińsko-mazurskie to przede wszystkim kraina jezior i lasów. Mamy tutaj zapewnione czyste powietrze, ale też możliwość rekreacji nad różnymi jeziorami, które znajdują się w całym województwie warmińsko-mazurskim. W miejscu tym powstaje też wiele inwestycji deweloperskich, dlatego też rynek pierwotny ma tutaj swój piękny rozwój. W wielu miejscach powstają nowe szeregówki, w innych możemy zaobserwować osiedle domów jednorodzinnych, które często budowane są na gruntach, będących wcześniej miejscem upraw roślin. Dziś niektóre miejscowości wchłaniane są przez duże miasta i to właśnie w tych miejscach tworzone są nowe segmenty, a nierzadko też budynki mieszkalne. Warmińsko-mazurskie to bardzo piękny teren, który warto wybrać na swoje zamieszkanie. Deweloper, który zna te tereny, doskonale zdaję sobie sprawę, jak wiele może tutaj zyskać.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt