Nowe domy Ełk

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Villa Prestige Park

Osiedle Villa Prestige Park

Ełk, Sikorskiego
Termin oddania:

IV Kwartał 2021

Powierzchnia:

129 - 140.36 m²

Liczba pokoi:

4

Zobacz inwestycję

Rynek pierwotny w Ełku – co się teraz buduje?

Ełk to sympatyczne miasto w północno-wschodniej Polsce, które zlokalizowane jest w województwie warmińsko-mazurskim. Miasto stwarza bardzo dobre warunki do zamieszkania, bowiem leży w jednym z najczystszych obszarów kraju – w regionie mazurskim. Miasto jest też dobrze skomunikowane z innymi polskimi miastami, położone jest na przecięciu dróg krajowych nr 65 i nr 16. Ełk posiada także największą stację węzłową na Mazurach. Na terenie miasta funkcjonuje też bogata oferta edukacyjna (przedszkola, podstawówki, szkoły średnie, uczelnie wyższe). Wszystko to stwarza warunki korzystne do rozwoju rynku pierwotnego.

W Ełku budowane są zarówno nowe mieszkania, jak i domy deweloperskie, nowe segmenty i nowe szeregówki. Co istotne nowe domy na sprzedaż mają tu całkiem atrakcyjne ceny, biorąc pod uwagę średnią cen ogólnopolskich.

Nowe domy jednorodzinne – charakterystyka inwestycji

W ostatnich latach powstało w Ełku wiele ciekawych inwestycji jednorodzinnych o kameralnym charakterze. Niektóre z nich są naprawdę prestiżowe i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Deweloperzy stawiają tu nie tylko na komfort i funkcjonalność, ale też na estetykę nowych projektów.

Inwestorzy stawiają tu coraz częściej na architekturę o nowoczesnym wymiarze oraz energooszczędne rozwiązania, pozwalające obniżać koszty eksploatacji. Oczywiście nowe domy szeregowe wyposażone są w niezbędne media. Ponadto niemal każdy dobry deweloper działający na terenie Ełku dba o to, by lokalizacja inwestycji była jak najbardziej dogodna – szybki dojazd do centrum, sąsiedztwo terenów zielonych.

Dom od dewelopera w Ełku – zasady bezpiecznego zakupu

Osiedle domów jednorodzinnych w Ełku to świetne miejsce do życia, które zapewnia wszelkie wygody życia w mieście oraz kameralny klimat. Jednak zanim zdecydujemy się podpisać umowę deweloperską warto jest sprawdzić dewelopera i historię jego działalności.

Dlatego też przed finalizacją umowy deweloperskiej dobrze jest zajrzeć do popularnych rejestrów, sprawdzić przynależność branżową inwestora, ale też prześledzić informacje na temat tego jak przebiegała realizacja jego poprzednich inwestycji.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt