Nowe mieszkania Aleksandrów Kujawski

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Parkowe

od 6 000 za m²

Osiedle Parkowe

Termin oddania:

3 kw. 2023

Liczba mieszkań:

312

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

35 - 63 m²

Osiedle Słoneczna 16

od 5 300 za m²

Osiedle Słoneczna 16

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

56

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

38 - 70 m²

Aurum Residence

od 5 800 za m²

Aurum Residence

Termin oddania:

4 kw. 2022

Liczba mieszkań:

25

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

38 - 69 m²

Osiedle Stara Cegielnia

od 5 000 za m²

Osiedle Stara Cegielnia

Termin oddania:

4 kw. 2022

Liczba mieszkań:

160

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

35 - 94 m²

W województwie kujawsko-pomorskim leży pewne miasto, które jest ośrodkiem przemysłu metalowego, poligraficznego i spożywczego. Miasto, w którym dobrze się żyje, bo nie brakuje w nim niczego, czego można byłoby potrzebować do normalnego funkcjonowania. Chodzi tu o Aleksandrów Kujawski. Liczne sklepy, firmy usługowe, szkoły, przedszkola motywują coraz większą liczbę ludzi do zamieszkania właśnie w tym mieście.

Rynek nieruchomości w Aleksandrowie Kujawskim – jakie mieszkania są na sprzedaż?

Rynek nieruchomości w Aleksandrowie Kujawskim ciągle doświadcza nowych zmian. Tu cały czas coś się dzieje i nie ma nudy. Deweloperzy niemal jeden przez drugiego prześcigają się z nowymi ofertami mieszkań. A mieszkania są całkiem atrakcyjne, bo nowoczesne, ładnie wykonane. Same pomieszczenia są rozmieszczone w maksymalnie funkcjonalny sposób, tak by żyło się wygodnie i każdy z domowników mógł w swoim domu znaleźć dla siebie własny kąt.

Jeśli chodzi o budynki, bloki, są budowane zgodnie z nowoczesnymi technikami. Do tego wykorzystywane są równie nowoczesne, ale trwałe materiały budowlane. W efekcie tego bloki powstają szybko, a mimo to są bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Co więcej, atrakcyjne wizualnie. budownictwo w Aleksandrowie Kujawskim charakteryzuje się nowoczesnym designem. Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe, miejsca te są też dostępne przy bloku. Mieszkania są wyposażone w balkony i tarasy, a niektóre z nich mają prywatne ogródki. Całość otaczają place zabaw, alejki z ławeczkami i zieleń. Przeważnie teren wokół budynków jest ogrodzony i monitorowany, więc można czuć się bezpiecznie.

Mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim różnią się metrażem i standardem. Są małe i duże, idealne dla osób samotnych, studentów i dużych rodzin z dziećmi. Wystarczy dobrze rozejrzeć się w ofertach, aby szybko znaleźć wymarzoną nieruchomość.

Ile kosztują mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim?

Pod hasłem nowe mieszkania Aleksandrów Kujawski cena, teraz szybko można znaleźć szczegóły na ten temat. Ile w takim razie trzeba zapłacić za metr kwadratowy w tym mieście? Zaledwie 6 031 zł. Zaledwie, bo chociażby w Toruniu, który jest całkiem blisko, za metr kwadratowy trzeba zapłacić 7 688 zł. Różnica jest więc całkiem spora.

Ze względu na niższą cenę mieszkań, wiele osób mieszkających w Toruniu decyduje się na przeprowadzkę do Aleksandrowa Kujawskiego. Czasem szybciej i łatwiej jest z Aleksandrowa dojechać do Torunia, niż przedostać się z jednej części Torunia na drugą. Mieszkając tymczasowo w okolicy, warto zastanowić się nad zakupem mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim. A także rozważając przeprowadzkę do Torunia, warto przemyśleć, czy nie lepiej jednak wybrać obrzeża i postawić na Aleksandrów Kujawski.

Jakie mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim są najczęściej wybierane?

Osoby kupujące mieszkanie w Aleksandrowie Kujawskim przeważnie wybierają te średniej wielkości i mniejsze. To właśnie takie cieszą się największym zainteresowaniem. Szczególnie usytuowane na obrzeżach, w spokojniejszych częściach miasta. Wybierają mieszkania w niedużych blokach, w kameralnej atmosferze. Kupujący nie zawsze zwracają uwagę na cenę. Bardziej patrzą na standard, rozmieszczenie pomieszczeń, oczekując, by było im po prostu wygodnie. W nowych mieszkaniach zamieszkują przeważnie rodziny z dziećmi, więc dość mocno przykuwają uwagę do samych nieruchomości, jak też do okolicy.

Nowe mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim – jaką lokalizację wybrać?

Wybierając nowe mieszkanie, trzeba koniecznie określić swoje oczekiwania względem tej nieruchomości. Powinny one dotyczyć również lokalizacji. Najlepiej jest mieszkać na obrzeżach miasta, ale jeśli ktoś nie posiada własnego auta, musi sprawdzić, gdzie znajdują się przystanki i jak z danego miejsca dojechać do często odwiedzanych punktów. Położenie mieszkania musi być koniecznie dostosowane do potrzeb jego mieszkańców. Fajnie jest mieć mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku, ale jeśli ktoś będzie miał trudności z dostaniem się do różnych miejsc, będzie musiał jednak wybrać mieszkanie w ich pobliżu.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt