Nowe mieszkania Inowrocław

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Apartamenty Solanki

od 5 966 za m²

Apartamenty Solanki

Inowrocław, Rąbińska
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

14

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia:

52.24 - 56.82 m²

Nowa Fregata

od 10 100 za m²

Nowa Fregata

Inowrocław, Daszyńskiego 6-8
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

56

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

25.38 - 82.96 m²

Dom Ino

od 6 800 za m²

Dom Ino

Inowrocław, Karola Marcinkowskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

18

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

28 - 65 m²

Rąbin Park Etap III

od 5 775 za m²

Rąbin Park Etap III

Inowrocław, ul. Polskich Saperów
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

52

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

26 - 95 m²

Loft 38

od 6 100 za m²

Loft 38

Inowrocław, ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

35

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

39 - 90 m²

Nowe mieszkania w Inowrocławiu – Rynek pierwotny

Inowrocław to piękne, malownicze miasteczko w województwie kujawsko-pomorskim. Ciekawa okolica oraz możliwość rozwoju zawodowego to główne powody, które przyciągają do Inowrocławia coraz więcej młodych ludzi.

Powyższe przełożyło się na płynny rozwój budownictwa mieszkaniowego w mieście. Rynek pierwotny w Inowrocławiu oferuje szeroki wybór nowych mieszkań w stanie deweloperskim i pod klucz. W ofercie deweloperów znajdują się również domki jednorodzinne na obrzeżach miasta. Nawet najbardziej wymagający nabywca znajdzie dla siebie nowe mieszkanie w Inowrocławiu.

Mieszkania od dewelopera w Inowrocławiu – dlaczego warto kupić nowe mieszkanie?

Rynek pierwotny oferuje wygodne i dość tanie nowe mieszkania w Inowrocławiu. Szukając mieszkania w mieście, można swobodnie przebierać w ofertach. Wymagający klient ma szansę rozeznać się również w mieszkaniach na rynku wtórnym. Te jednak w starciu z mieszkaniami nowymi, wypadają dość słabo.

Przede wszystkim nowe inwestycje w Inowrocławiu charakteryzuje:

  • nowoczesne, stylowe wykończenie – bloki i budynki wielorodzinne to projekty na miarę standardów europejskich (duże, przeszklone okna, obszerne tarasy, jasne salony, wygodne sypialnie oraz funkcjonalne kuchnie i łazienki)
  • najlepszej jakości wykonanie – mieszkania w Inowrocławiu powstają przy użyciu dobrej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu sprawdzonych metod i innowacyjnych technologii
  • dobra cena – nowe mieszkanie często nie kosztuje więcej niż lokal na rynku wtórnym, dodatkowo przez kolejne lata nie będzie wymagać żadnego wkładu finansowego. Warto zwrócić uwagę na okoliczność, że nabywca mieszkania od dewelopera zyskuje ulgę podatkową, która nie obowiązuje przy mieszkaniach używanych – w jego portfelu może pozostać 2% od wartości nabytego mieszkania
  • rękojmia oraz gwarancja wykonawcy – inwestycje deweloperskie z mocy ustawy objęte są rękojmią wynoszącą pięć lat od daty odbioru mieszkania oraz dodatkową gwarancją, którą udziela deweloper – ta może wynieść nawet dziesięć lat
  • mieszkania deweloperskie z czasem zyskują na wartości – nowe inwestycje po kilku latach od nabycia, kiedy osiedle zostanie w pełni zagospodarowane, można sprzedać za cenę o kilkanaście procent wyższą niż cena nabycia.

Czy zakup mieszkania od dewelopera jest bezpieczny?

Część z nas obawia się zakupu mieszkania na sprzedaż od dewelopera. Takie podejście jest niczym nieuzasadnione – sprawdzona wcześniej transakcja powinna być pod każdym kątem bezpieczna. Warto pamiętać, że mieszkania deweloperskie w Toruniu, tak jak inne mieszkania w Polsce objęte są kontrolą państwową.

Od 2012 roku obowiązuje w Polsce ustaw deweloperska uprawniająca nabywców do kontroli wybranej firmy pod względem jej historii, wypłacalności oraz prowadzonej inwestycji. Ustawa deweloperska chroni również nabywcę przed niewypłacalnością dewelopera, umożliwiając mu swobodne wycofanie wkładu finansowego w razie zaistnienia przewidzianych w ustawie okoliczności. Mieszkania deweloperskie mogą być więc bezpiecznym zakupem. Przed wyborem konkretnego lokalu, warto jednak zobaczyć nowe mieszkania na żywo, a nie tylko na zdjęciach w internecie.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt