Nowe mieszkania Sobótka

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak Inwestycji

OFERTY ARCHIWALNE

Panorama Ślężańska etap II

od 6 200 za m²

Oferta archiwalna

Panorama Ślężańska etap II

Sobótka, ul. Panoramy Ślężańskiej
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

72

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

30 - 70 m² m²

Mieszkanie w Sobótce – zamieszkaj w powiecie wrocławskim

Przenosimy się do województwa dolnośląskiego, a dokładnie do niewielkiego miasta nad Czarną Wodą, czyli do Sobótki. Miejsce to rośnie w nowe inwestycje, a coraz więcej osób z okolic Wrocławia decyduje się na zakup mieszkania właśnie tutaj. Dużą rolę odegrali deweloperzy. Sobótka stanowi dla nich nowy cel – coraz chętniej realizują tu swoje inwestycje.

Sobótka – zamieszkaj blisko lasu

Miasto Sobótka słynie z piękna, które dostarczają okoliczne tereny zielone. Mieszkańcy kochają przede wszystkim las, o czym dobrze wie każdy deweloper. Sobótka to miasto, w którym nowe inwestycje budowane są właśnie przy lesie. Przyciąga to klientów, którzy cenią świeże powietrze, spokój i czas aktywnie spędzony na wyprawach właśnie do lasu. Wyjątkowy mikroklimat, tworzony przez bogatą roślinność i różnorodne drzewa, korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie. To właśnie w takich okolicach rozwija się rynek pierwotny w Sobótce.

Cechy nowych inwestycji w Sobótce

Mieszkania dostępne na rynku pierwotnym w Sobótce są w standardzie deweloperskim. Każda nowa inwestycja zapewnia pełne bezpieczeństwo nowym mieszkańcom, chociażby poprzez sprawny monitoring oraz szczelne ogrodzenie terenu. Wydzielone osiedle to gwarancja komfortu, poczucia posiadania własnej, prywatnej przestrzeni. Wewnątrz osiedla znajduje się również miejsce dla dzieci – plac zabaw i ładne alejki spacerowe. Starsi też znajdą coś dla siebie – mogą zacząć regularne ćwiczenia na siłowni plenerowej. W obrębie nowej inwestycji w Sobótce znajduje się także basen – niemała atrakcja dla małych i dużych mieszkańców.

Mieszkanie wśród natury

Dostępne nowe inwestycje w Sobótce łączą ze sobą dwa style – miejski i ten bliższy naturze. Nowoczesny kompleks, który niebawem trafi w ręce nowych mieszkańców, zagwarantuje im moc atrakcji i stref do relaksu. Pobliska lokalizacja góry Ślęży oraz lasu zapewnią niesamowity mikroklimat, o który trudno w innych rejonach Polski. Tutaj naprawdę można się zrelaksować i nabrać sił do codziennego życia w zgiełku miasta.

Dostępność inwestycji w Sobótce

Mieszkania, które są w ofercie deweloperów w Sobótce, mają różnorodną liczbę pokoi. To od nabywców i zasobności ich finansów zależy, czy wybiorą lokum dwupokojowe, trzypokojowe, czy może czteropokojowe. Dostępny metraż jest szeroki – od 47 do 101 m². W okolicy, oprócz terenów rekreacyjnych, znajdują się wszystkie niezbędne do komfortowego życia instytucje, takie jak szkoły podstawowe, przedszkola, poczta, banki oraz przychodnie zdrowia. Nie brakuje również wielobranżowych sklepów i punktów gastronomicznych. Kto raz zobaczył lokalizację nowych inwestycji w Sobótce, ten pewnie się w niej zakochał. Trudno jej nie doceniać – o każdej porze roku wygląda czarująco, a wszystko za sprawą górskiego otoczenia i mnóstwa różnorodnej zieleni. Warto dodać, że Sobótka jest ośrodkiem historycznym, bogatym w wiele zabytków i dzieł sztuki, z którymi warto się zapoznać przed zakupieniem mieszkania w tej lokalizacji.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt