Nowe mieszkania Śrem

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Wiejska 2A

Wiejska 2A

Śrem, Wiejska
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

40 - 61 m²

Liczba pokoi:

2 - 3

Zobacz inwestycję
Promenada

Promenada

Śrem, Adama Mickiewicza
Termin oddania:

IV Kwartał 2023

Powierzchnia:

33 - 73 m²

Liczba pokoi:

2 - 3

Zobacz inwestycję
Korczaka 6

od 5 800 za m²

Korczaka 6

Śrem, Janusza Korczaka
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

32 - 58 m²

Liczba pokoi:

1 - 3

Zobacz inwestycję
Śrem Park

od 5 430 za m²

Śrem Park

Śrem, Chełmońskiego
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

28 - 69 m²

Liczba pokoi:

1 - 4

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Platinum House
Oferta archiwalna

Platinum House

Śrem, ul. Generała Sikorskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

123

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

27 - 62 m² m²

Corner Park
Oferta archiwalna

Corner Park

Śrem, Józefa Chełmońskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

300

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

23 - 70 m² m²

Śrem to miasto położone w województwie wielkopolskim, w kolanie Watry. Miasto nie jest duże, ale mimo to nie brakuje tu tego, czego na co dzień potrzeba do normalnego funkcjonowania. Jest tu też dużo zieleni, więc można aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. To idealne miejsce na mapie Polski do zamieszkania na stałe. Tym bardziej, że ofert mieszkań w stanie deweloperskim jest całkiem sporo i można bez problemu znaleźć jedno z nich dla siebie.

Mieszkania od dewelopera – Śrem

Nowe mieszkania w Śremie powstają praktycznie co chwilę. Deweloperzy chcą zachować aktywność na rynku, ze względu na całkiem spore zainteresowanie nieruchomościami w tym mieście. Skąd ta popularność? W dużych miastach przeważnie tylko się pracuje, uczy, ewentualnie robi zakupy i korzysta z różnych atrakcji. Mieszkać, to raczej każdy woli na obrzeżach albo po prostu w mniejszych miasteczkach. I stąd właśnie popularność mieszkań w Śremie.

Jakie mieszkania w Śremie czekają na nowych nabywców? Przede wszystkim przestronne, 2-, 3- i 4-pokojowe. Często są usytuowane w niedużych, góra 5-piętrowych blokach z szybką windą. Pod budynkami znajdują się miejsca parkingowe, a na terenie budynków są też wózkownie, rowerownie i komórki lokatorskie. Oczywiście wszystkie mieszkania mają balkony. Są i takie, które mają własny ogródek. Ogólnie wybór mieszkań jest bardzo duży, więc każdy znajdzie dla siebie idealne, wymarzone. I tak naprawdę z marzeń tych wcale nie musi rezygnować. Wystarczy, że zaczeka chwilę, a idealne mieszkanie prędzej czy później na pewno się pojawi.

Zaletą nowoczesnego budownictwa jest to, że budynki z zewnątrz bardzo ładnie się prezentują, a wokół nich znajdują się liczne udogodnienia. Przede wszystkim teren jest ogrodzony, często nawet monitorowany. Nie brakuje zieleni, która kojarzy się z naturą, spokojem, wypoczynkiem, świeższym powietrzem. W towarzystwie budynków znajdują się również place zabaw dla dzieci oraz ławeczki, które umożliwiają odpoczynek. Teren wokół budynków jest też oświetlony. To zwiększa bezpieczeństwo i komfort przemieszczania się po zmierzchu.

Cena mieszkań w stanie deweloperskim – Śrem

Za metr kwadratowy mieszkania w tym mieście trzeba zapłacić blisko 7 207 zł. Przykładowo mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni prawie 70 metrów kwadratowych, kosztuje 497 829 zł. W ofertach są tańsze i droższe mieszkania, a ich ostateczne ceny zależą w głównej mierze od wielkości mieszkania, jego standardu, a także od dokładnej lokalizacji.

Chcąc zorientować się w cenach przed dokonaniem wyboru mieszkania, warto posłużyć się internetem. Hasło nowe mieszkania Śrem cena wpisane do wyszukiwarki internetowej, umożliwi szybkie wyszukanie obowiązujących stawek. Warto wiedzieć, jaka jest cena rynkowa nieruchomości w Śremie, by sprawdzić, czy przypadkiem któryś z deweloperów nie oszukuje i nie zawyża ceny.

Zakup mieszkania to poważne przedsięwzięcie i wymagające dokładnego przemyślenia każdego kroku. Skoro to miałoby pomóc w rozsądnym ulokowaniu kapitału, to trzeba tak postąpić.

Czy Śrem jest dla każdego?

Śrem to nieduże miasto. Są jakieś obiekty noclegowe, restauracje, sklepy, firmy usługowe, szkoły. Ale czy każdy odnajdzie się w tej społeczności? W zasadzie tak. Na pewno jest tu spokojniej niż w Poznaniu, do którego jest kawałeczek drogi. A jeśli ktoś ma już stabilną pracę albo się uczy, to tak naprawdę nie potrzebuje jeździć do Poznania. Chyba że ktoś planuje szukać pracy w tym mieście. jednak i tak korzystniej będzie mu mieszkać w Śremie.

W Śremie bez problemu odnajdzie się osoba młoda i starsza. Idealne mieszkanie dla siebie i dobre warunki do życia stworzy singiel, jak i para. To też dobra lokalizacja dla całych rodzin z dziećmi. Warto cały czas obserwować rynek nieruchomości, by przynajmniej zorientować się, jakie mieszkania są tu do kupienia i na jaki standard mogą liczyć kupujący. Może nadarzy się okazja, by jedno z tych mieszkań kupić. Albo przynajmniej wynająć, bo ofert wynajmu też nie brakuje. To ze względu na atrakcyjne położenie miasta.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt