Nowe mieszkania Darłowo

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Solaris

od 14 364 za m²

Solaris

Termin oddania:

3 kwartał 2022 roku

Liczba mieszkań:

27

Liczba pokoi:

1 - 2

Powierzchnia:

28 - 51 m²

Marina Royale

Marina Royale

Termin oddania:

3 kwartał 2023 roku

Liczba mieszkań:

86

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

25.45 - 87.95 m²

Nautic Park

od 11 500 za m²

Nautic Park

Termin oddania:

4 kwartał 2021 roku

Liczba mieszkań:

68

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

40.95 - 99.6 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Natural Baltic Darłówko

od 10 800 za m²

Oferta archiwalna

Natural Baltic Darłówko

Termin oddania:

3 kw. 2020

Liczba mieszkań:

65

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

36.13 - 99.12 m²

Darłowo to przepiękna miejscowość nadmorska, w której nie tylko fajnie spędza się czas podczas urlopu, ale również po prostu żyje. Tu wielu ludzi decyduje się kupić mieszkanie i zamieszkać w nim na stałe. A rynek nieruchomości w Darłowie rozwija się w bardzo dobrym tempie. Co chwilę powstają nowe mieszkania, które kuszą standardem, funkcjonalnością, komfortem i ceną.

Popyt na mieszkania w Darłowie coraz większy

W ostatnich latach obserwuje się znaczny wzrost popytu na mieszkania w Darłowie. Jedni chcą tam po prostu mieszkać, bo miejscowość jest niezwykle atrakcyjna. Drudzy uznają, że to świetna inwestycja. W każdym razie mieszkania sprzedają się bardzo łatwo. Dlatego deweloperzy proponują kolejne i kolejne, i cały czas pracują nad następnymi.

Oferowane mieszkania są nowoczesne, przestronne, z balkonami. Znajdują się w niezbyt dużych blokach, co tworzy bardziej kameralną atmosferę. Dla oszczędności miejsca i bezpieczeństwa aut, deweloperzy proponują podziemne parkingi. W otoczeniu budynków znajdują się zaś place zabaw, alejki do spacerowania, podjazdy dla wózków oraz inne udogodnienia.

I takich właśnie mieszkań szukają inwestorzy oraz osoby, którym od zawsze marzyło się zamieszkać nad morzem.

Ile kosztują mieszkania w Darłowie?

Za metr kwadratowy mieszkania w Darłowie trzeba zapłacić 7 762 zł. Cena w ostatnim czasie nieco wzrosła. Przeciętna wartość mieszkania wynosi 383 333 zł. Jak na nadmorską miejscowość jest i tak tanio. Dlatego nieruchomościami w tym mieście interesują się przede wszystkim inwestorzy. Kupują małe mieszkania, które przeznaczają na wynajem dla turystów. Wynajmem są zainteresowane również osoby, które przybywają do Darłowa w celu podjęcia pracy tymczasowej. Wielu ludzi w okresie wakacyjnym przyjeżdża do Darłowa, aby pracować w restauracjach, sklepach z pamiątkami i w wielu innych miejscach. Stąd zainteresowanie takimi mieszkaniami jest duże.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Darłowie?

Wysoki standard mieszkań to jeden z powodów, dla których warto kupić mieszkanie w Darłowie. Darłowo jest położone około 50 km od Słupska i nieco mniej od Koszalina. To miasto, w którym jest wszystko, czego potrzeba do życia. Nie brakuje nawet atrakcji. Darłowo jest przede wszystkim nadmorskim miastem i sprzyja mieszkańcom, którym wdychanie jodu przynosi ogromne korzyści dla zdrowia.

Warto też podkreślić, że nowe mieszkania w Darłowie powstają w zaskakującym tempie. Tu praktycznie cały czas jest jakieś mieszkanie do kupienia. Wystarczy tylko rozejrzeć się za odpowiednią ofertą. Kupione w tym mieście mieszkanie można przeznaczyć na wynajem i czerpać z tej inwestycji ogromne zyski finansowe.

Z Darłowa blisko też jest do innych nadmorskich miejscowości. Poza tym Darłowo ma doskonałe połączenie z Poznaniem. Co prawda to 4,5 godziny jazdy samochodem, ale trasa jest bardzo dobra. Jeśli więc ktoś marzył, by zamieszkać nad morzem albo przynajmniej zastanawiał się wielokrotnie, jak to może być mieszkać nad morzem, powinien zastanowić się nad Darłowem właśnie.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt