Nowe domy Olkusz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

Olkusz – rynek pierwotny, nowe domy na sprzedaż

Olkusz to stosunkowo niewielkie miasto w województwie małopolskim, położone jest na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w pobliżu Pustyni Błędowskiej. Dużym atutem miasta jest jego lokalizacja, położone jest, bowiem 20 kilometrów od autostrady A4, co gwarantuje dobrą komunikację. Chociaż miasto nie należy do największych, to jednak dobra lokalizacja sprawia, że nie brakuje osób, które wybierają to miejsce na swój nowy dom. Dlatego też rynek pierwotny nie jest tu zamrożony, systematycznie pojawiają się nowe oferty, także domów jednorodzinnych.

W Olkuszu budowane są nowe segmenty, nowe szeregówki zarówno w standardzie deweloperskim, jak i w podwyższonym standardzie. Domy deweloperskie najczęściej znajdują się w bardzo korzystnych lokalizacjach, tak by mogły zapewnić swobodny dostęp do natury (lasy, zieleń) oraz miejskich punktów usługowych czy handlowych.

Nowe domy jednorodzinne od dewelopera w Olkuszu – czego można się spodziewać?

Prawie każdy deweloper w Olkuszu dba o to, by inwestycje były jak najbardziej atrakcyjne dla kupujących. Nowe domy szeregowe stanowią, więc połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, minimalistycznego designu oraz bardzo funkcjonalnych rozwiązań. Inwestorzy starają się jak najlepiej zaplanować wnętrze, tak by nabywcy mogli je praktycznie i estetycznie umeblować.

Domy w zabudowie szeregowej mają już przyłączone wszelkie media. Te z nich, które sprzedawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim często wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, co zapewnia mieszkańcom maksymalny komfort. Zwykle na parterze znajduje się przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras.

Osiedle domów jednorodzinnych w Olkuszu to przede wszystkim dobra propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i prywatność. Ale jednocześnie nie chcą rezygnować z profitów, które wiążą się z życiem w mieście. Dom od dewelopera łączy te wygody, zapewnia doskonałe warunki do życia nie tylko rodzinom z dziećmi, ale też parom, singlom oraz seniorom.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt