Nowe domy Aleksandrów Łódzki

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Okrzei

od 6 100 za m²

Osiedle Okrzei

Aleksandrów Łódzki, Okrzei
Termin oddania:

IV Kwartał 2022

Powierzchnia:

112 m²

Liczba pokoi:

4

Zobacz inwestycję
Strumykowa Dolina

od 7 000 za m²

Strumykowa Dolina

Aleksandrów Łódzki, Rzeczna / Ludowa
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

96 - 138 m²

Liczba pokoi:

4 - 5

Zobacz inwestycję
Osiedle Przyjazne

od 5 123 za m²

Osiedle Przyjazne

Aleksandrów Łódzki, Życzliwa
Termin oddania:

Gotowe

Powierzchnia:

113 - 226 m²

Liczba pokoi:

4 - 7

Zobacz inwestycję

OFERTY ARCHIWALNE

Kąkolowa Aleja
Oferta archiwalna

Kąkolowa Aleja

Nowe domy Aleksandrów Łódzki, ul. Kąkolowa
Termin oddania:

2017

Liczba mieszkań:

44

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

50 - 100 m² m²

Polana Park
Oferta archiwalna

Polana Park

Nowe domy Aleksandrów Łódzki, ul. Klonowa
Termin oddania:

2021

Liczba mieszkań:

16

Liczba pokoi:

4 - 5

Powierzchnia:

124.74 m² m²

Bylinowa 20

od 5 353 za m²

Oferta archiwalna

Bylinowa 20

Nowe domy Aleksandrów Łódzki, Bylinowa
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

10

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia:

150 m² m²

Aleksandrów Łódzki – nowe domy jednorodzinne i rynek pierwotny

Aleksandrów Łódzki to niewielkie miasto położone w województwie łódzkim, leży na obszarze dawnej ziemi łęczyckiej. Miasto jest dobrze skomunikowane z Łodzią (linia autobusowa), przez co będzie to idealny wybór dla osób, które szukają pięknych miejsc do zamieszkania położonych pod łodzią. Aleksandrów Łódzki jest miastem, który łączy w sobie historię, zabytki i ciekawą architekturę z nowoczesnością. Wszystko to sprawia, że klimat miasta jest niepowtarzalny i coraz więcej osób decyduje się wybrać je na swój nowy dom. W zasadzie w tym mieście jest wszystko, co niezbędne do życia – usługi, kultura, ale i biznes, czy restauracje. A jak zatem wygląda tu rynek mieszkaniowy?

Dla osób, które szukają jednorodzinnych, nowych nieruchomości w Aleksandrowie Łódzkim znajdzie się kila interesujących ofert. Warto jednak pamiętać o tym, że jest to stosunkowo niewielkie miasto, dlatego też nowe segmenty, czy nowe szeregówki nie powstają tu tak szybko jak w innych, dużych miastach. Niemniej jednak deweloperzy dbają o to, aby systematycznie poszerzać swoją ofertę domów jednorodzinnych.

Domy deweloperskie w Aleksandrowie Łódzkim – o czym warto pamiętać przy zakupie

Osiedle domów jednorodzinnych w Aleksandrowie Łódzkim jest doskonałą alternatywą dla osiedla bloków mieszkalnych. Nowe domy szeregowe dają dużo większą swobodę do życia, niż mieszkania. Jednak szukając idealnego domu w tym mieście warto jest zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Co jest, zatem ważne przy zakupie?

Przede wszystkim ważne jest bardzo dokładne zweryfikowanie oferty. Po tym, jak zapoznamy się z ogłoszeniem należy przejść do najważniejszego kroku, jakim jest sprawdzenie dewelopera. Chociaż obecne ustawy chronią w odpowiedni sposób prawa konsumentów, to jednak wciąż można spotkać się z nieuczciwymi praktykami na rynku pierwotnym.

Zatem jaki powinien być idealny deweloper? Dobrze, jeśli ma bogatą historię inwestycji i nie są to jego pierwsze domy deweloperskie. Wówczas zyskujemy pewność, że mamy do czynienia z osobą kompetentną, poza tym możemy szybko zweryfikować efekty jego pracy. Dewelopera warto także sprawdzić we wszelkich dostępnych rejestrach oraz zweryfikować jego przynależność do organizacji branżowych. Jeśli deweloper do nich przynależy podnosi to jego wiarygodność.

Na co zwrócić uwagę, kupując dom od dewelopera?

Nowe domy na sprzedaż w Aleksandrowie Łódzkim są bardzo apetycznym kąskiem i stosunkowo szybko znikają. Zanim jednak zdecydujemy się kupić pierwszy lepszy dom, warto jest zwrócić uwagę na parę istotnych kwestii, takich jak układ domu oraz jego funkcjonalność. Ważne jest także oświetlenie w domu oraz rodzaj ogrzewania. W podwyższonych standardach deweloperskich można spotkać oferty z ogrzewaniem podłogowym, co znacznie podnosi komfort mieszkania.

Oprócz tego istotną rolę odgrywa także lokalizacja, ale i standard i bezpieczeństwo. Wiele osiedli domów jednorodzinnych posiada specjalne ogrodzenia, domofony i bramy na pilot, dzięki czemu nie może dostać się do nich nikt z zewnątrz.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt