Nowe mieszkania Krapkowice

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak Inwestycji

OFERTY ARCHIWALNE

Sosnowy Zakątek

od 4 961 za m²

Oferta archiwalna

Sosnowy Zakątek

Krapkowice, Osiedle XXX-lecia
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

47

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

58 - 69 m² m²

Nowe mieszkania w Krapkowicach – Rynek pierwotny

Każdy chciałby zostać właścicielem nowego mieszkania w Krapkowicach. Rynek pierwotny w tym mieście staje się coraz ciekawszy. Co powoduje, że mieszkańcy częściej decydują się na zmianę dotychczasowych lokali na mieszkania deweloperskie. Wybór nowych inwestycji jest bardzo duży. Dlatego każdy znajdzie odpowiednie lokum dla siebie. Mieszkania na sprzedaż można przeglądać w internecie, w biurze pośredniczącym lub spacerując po mieście. Dodać tutaj należy, że decydując się na rynek pierwotny w Krapkowicach, warto kupić mieszkanie jeszcze na samym początku realizacji budowy inwestycji. Oferta dostępnych lokali jest wtedy największa i można wybrać najlepsze nowe mieszkanie. Ponadto warto na tym etapie wynegocjować też cenę z firmą deweloperską. Jeśli zastanawiasz się nad tym, na co należy zwrócić uwagę wybierając nowe mieszkanie w Krapkowicach, to koniecznie przeczytaj dalszą część tego artykułu. Dowiesz się z niego również jakie informacje trzeba obowiązkowo sprawdzić przed dokonaniem zakupu nieruchomości.

Jak wybrać najlepsze nowe mieszkanie w Krapkowicach?

Zapotrzebowanie na nowe inwestycje w Krapkowicach stale rośnie. Firmy deweloperskie chętnie budują tutaj nowe mieszkania. Co powoduje, że rynek pierwotny jest w tym mieście atrakcyjny. Inwestycje deweloperskie realizowane są w przeróżnych lokalizacjach. Wszystko po to, aby zachęcić do zakupu mieszkania od dewelopera w Krapkowicach. Niestety nie zawsze zakup nowej inwestycji okazuje się dobrym wyborem. Po jakimś czasie okazuje się, że lokalizacja jest nieodpowiednia. Dojazdy zajmują zbyt dużo czasu, a wyprawy do odległych sklepów też nie należą do przyjemnych. Dodatkowo ściany zaczynają pękać, a w łazience przecieka instalacja. Jak zatem uniknąć tych błędów przed zakupem mieszkania od dewelopera? W pierwszej kolejności powinno się określić najważniejsze potrzeby wszystkich przyszłych mieszkańców. Ustalić, jaka lokalizacja będzie najodpowiedniejsza oraz najmniej problematyczna. Należy tutaj wziąć pod uwagę, że niektóre mieszkania deweloperskie w Krapkowicach stawiane są w miejscach jeszcze słabo skomunikowanych. Następnie trzeba rozważyć jaki układ mieszkania będzie zadowalający. Czy potrzebny jest duży balkon? Czy kuchnia ma być oddzielnym pomieszczeniem? Jaka ma być orientacja okien względem stron świata? Czy potrzebujemy garażu podziemnego, czy wystarczające będzie miejsce parkingowe? Wszystko powinno się dokładnie przeanalizować, aby uniknąć w przyszłości niezadowolenia z dokonanego zakupu. Warto tutaj zapamiętać, że nowe mieszkanie w Krapkowicach, będzie miejscem, w którym powinno czuć się komfortowo, ponieważ będzie się w nim mieszkało przez kilka lub kilkanaście najbliższych lat.

Mieszkania na sprzedaż w Krapkowicach – wybór uczciwego dewelopera

Nowe mieszkania w Krapkowicach przyciągają uwagę nie tylko swoim nowoczesnym budownictwem, ale również wieloma innymi udogodnieniami. Oprócz tego, że osiedla bywają całkowicie ogrodzone, to w środku znajdują się place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu czy też miejsca do spotkań lokatorów. Ponadto deweloperzy oferują całodobowy monitoring oraz ochronę. Jak zatem sprawdzić, czy składane obietnice zostaną spełnione? Pierwszym krokiem jest sprawdzenie danych wybranej firmy deweloperskiej. Można do tego posłużyć się jej stroną internetową, na której powinno się znaleźć większość najważniejszych informacji. Na pewno będą tam dane kontaktowe, dokładny adres oraz pełna nazwa. Podawane też są numery NIP i REGON, dzięki którym można mieć pewność, że firma istnieje. Na stronie mogą też być dostępne oferty mieszkań obecnie realizowanych inwestycji. Jeśli będą tam się znajdowały starsze propozycje lokali, z realizacji sprzed kilku lat, to można stwierdzić, że mieszkania tego dewelopera nie są aż na tyle atrakcyjne. W dalszym kroku należy zapoznać się z ważnym dokumentem, jakim jest prospekt informacyjny nowej inwestycji. Składa się on z części ogólnej oraz indywidualnej. W części ogólnej znajdują się między innymi dane firmy deweloperskiej i jej sytuacja finansowa, pozwolenie na budowę, stan infrastrukturalny oraz wykaz wcześniejszych inwestycji. Część indywidualna zawiera opisy, parametry i ceny lokali, charakterystykę rozkładu pomieszczeń, liczbę kondygnacji i inne cenne informacje. Dodatkowo zalecane jest wcześniejsze przeczytanie wzoru umowy deweloperskiej. Pozwoli to wyłapać niezrozumiałe zapisy, które będzie można jeszcze wyjaśnić, zanim podpisze się umowę na długie lata. Ponadto w księdze wieczystej można sprawdzić, czy wybrana firma deweloperska jest faktycznym właścicielem gruntu, na którym mają powstać nowe inwestycje. Warto tutaj jeszcze dodać, że dobrym pomysłem jest udanie się na jedno z wybudowanych już osiedli, aby uzyskać informację od jego mieszkańców na temat tego, czy są zadowoleni ze swojego wyboru, bądź czy mają jakieś obiekcje. Dzięki czemu uzyskasz wiarygodne informacje i pozwoli to podjąć słuszną decyzję, jaką jest zakup nowego mieszkania w Krapkowicach.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt