Nowe mieszkania Ruda Śląska

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Apartamenty Ziętka

Apartamenty Ziętka

Termin oddania:

2 kw. 2023

Liczba mieszkań:

563

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

25 - 64 m²

Rozglądając się za swoim miejscem na ziemi, wiele osób decyduje się na Rudę Śląską. Ruda Śląska to miasto położone w województwie śląskim. Przebiega przez nie autostrada A4. Miejscowość ta stwarza idealne warunki do rozwoju biznesu, przemysłu, handlu i usług. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chce tu mieszkać i tak wielu deweloperów podejmuje kolejne kroki w kierunku nowych inwestycji.

Nowe mieszkania w Rudzie Śląskiej – bogata oferta

Rynek nieruchomości w Rudzie Śląskiej zmienia się z roku na rok. Deweloperzy co chwilę proponują nowe mieszkania. Bogata oferta daje możliwość znalezienia najlepszego, idealnego, wręcz wymarzonego dla singli, par, seniorów i całych rodzin. Dlatego nieruchomości te wzbudzają zainteresowanie wśród tych wszystkich osób. A uwagę przyciągają nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń. Wszystko to powoduje, że mieszkania w Rudzie Śląskiej sprzedają się bardzo dobrze i błyskawicznie.

Mieszkania najczęściej są usytuowane w niedużych blokach, ogrodzonych, z monitoringiem. Miejsca parkingowe są nie tylko na zewnątrz, ale również pod budynkiem. Całość uzupełniają liczne place zabaw i miejsca do odpoczynku na powietrzu.

Proponowane mieszkania w stanie deweloperskim dają możliwość indywidualnego wykończenia. Dzięki temu własne M staje się jeszcze bliższe najśmielszym oczekiwaniom inwestorów.

Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w Rudzie Śląskiej?

Mieszkania w Rudzie Śląskiej są o prawie połowę tańsze, niż w Katowicach. A do Katowic jest zaledwie kilkanaście minut drogi autem. Za metr kwadratowy w Rudzie Śląskiej trzeba zapłacić blisko 4 294 zł. W efekcie tego przeciętne mieszkanie kosztuje około 220 424 zł. Cena ostateczna zależy od metrażu, standardu i lokalizacji. Jednak oferta mieszkań jest na tyle duża, iż każdy właściwie bez problemu może znaleźć dla siebie idealne. Pod hasłem nowe mieszkania Ruda Śląska cena, zawsze można sprawdzić aktualne stawki za metr kwadratowy i dowiedzieć się, ile w danym momencie kosztują mieszkania proponowane przez deweloperów.

Czy warto kupić mieszkanie od dewelopera w Rudzie Śląskiej?

Czy Ruda Śląska to dobra lokalizacja, dobre miejsce do zamieszkania na stałe? Zdecydowanie tak. I nie chodzi tu tylko o bliską odległość od Katowic, gdzie można podjąć pracę czy naukę. Jednak chodzi tu również o ogólną atrakcyjność tego miasta. Mówi się, że Ruda Śląska jest doskonałym miejscem do nauki i studiowania, ponieważ miasto wyróżnia wysoki poziom edukacji. Plusem są tu też liczne punkty handlowe oraz miejsca rekreacyjne. To z jednej strony świetny sposób na ucieczkę od zgiełku zatłoczonych, dużych miast, jak na przykład Katowice. Z drugiej zaś gwarancja łatwego dostępu do wszystkiego, czego potrzeba do życia na co dzień. Ruda Śląska rozwija się pod kątem mieszkań. Co chwilę pojawiają się nowe nieruchomości, przykuwające uwagę nie tylko dotychczasowych mieszkańców, ale i ludzi mieszkających do tej pory w odległych miastach. Warto więc zastanowić się nad zakupem mieszkania w tej południowej części kraju.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt