Nowe mieszkania Świdnica

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Vivant Home II

Vivant Home II

Świdnica, Hetmańska
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

250

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

37 - 100 m²

Apartamenty Parkova

od 5 600 za m²

Apartamenty Parkova

Świdnica, Kosynierów
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

198

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

26 - 63 m²

Przystań Droga Polna

od 6 250 za m²

Przystań Droga Polna

Świdnica, ul. Polna Droga
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

260

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

47 - 123 m²

Vivant Home

Vivant Home

Świdnica, ul. Hetmańska
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

70

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

33 - 65 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Park Sikorskiego
Oferta archiwalna

Park Sikorskiego

Świdnica, ul. Kanonierska
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

84

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m² m²

Park Zawiszów 3
Oferta archiwalna

Park Zawiszów 3

Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

106

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

33 - 75 m² m²

Nowe mieszkania w Świdnicy – Rynek pierwotny

Od kilku dobrych lat niewielkie miasteczka typu Świdnica odczuwają dynamiczny, trwały rozwój. W Świdnicy, tak jak w wielu innych miastach Dolnego Śląska, jak grzyby po deszczu rosną nowe mieszkania. Branża deweloperska przeniosła bowiem swe inwestycje w regiony, gdzie rynek wtórny już dawno przestał zaspokajać potrzeby mieszkańców. Dziś dzięki działalności firm deweloperskich każdy, kto tylko chce znajdzie mieszkania na sprzedaż zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami.

Mieszkania od dewelopera w Świdnicy

Nowe mieszkania w Świdnicy spełniają najwyższe standardy wykonania i wykończenia. Deweloperzy oferują większe powierzchnie przeznaczone dla rodzin z dziećmi oraz mniejsze mieszkania dla singli i par bez dzieci. Najczęściej mieszkania od dewelopera posiadają dostęp do obszernych balkonów i tarasów, mają przypisane miejsca parkingowe i znajdują się w przyjaznej okolicy.

Nowe inwestycje w Świdnicy często tworzą zorganizowaną całości. Powstają większe, zamknięte dla osób z zewnątrz osiedla. W ofercie firm deweloperskich znajdują się również budynki jednorodzinne w zabudowie luźnej lub szeregowej spełniające potrzeby większych rodzin.

Mieszkania na sprzedaż w Świdnicy – jak znaleźć dobre mieszkanie?

Przed wyborem właściwego mieszkania, warto poznać rynek pierwotny w Świdnicy. Mieszkania deweloperskie można obejrzeć w internecie, korzystając ze stron pośredników nieruchomości lub wchodząc na stronę internetową danego inwestora.

Niemniej jednak warto udać się również na wycieczkę po mieście i obejrzeć na żywo projekty realizowane przez dewelopera. Jest to niezwykle istotna część przedsięwzięcia, bowiem zdarzają się sytuacje, kiedy zdjęcia załączone do portfolio dewelopera mijają się z rzeczywistością. Wizja lokalna jest więc czynnością, której nie warto pominąć.

Po odnalezieniu właściwej inwestycji deweloperskiej oraz potwierdzeniu wiarygodności samego dewelopera – sprawdzenie opinii w internecie, historii zrealizowanych budów oraz zasięgnięcia języka u byłych klientów – można przystąpić do wyboru właściwego mieszkania w Świdnicy.

Nowe mieszkanie w Świdnicy – jak wybrać mieszkanie dla siebie?

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Nic więc dziwnego, że nabywca może czuć się zagubiony i znużony. Z zakupem własnego M nie warto jednak zwlekać i jeśli tylko pozwalają na to fundusze, należy podjąć rozmowy z deweloperem o zarezerwowaniu mieszkania.

Obecnie rynek pierwotny to szeroka oferta, w której śmiało można przebierać. Jednakże, aby podjąć właściwą decyzję, warto wziąć pod uwagę pewne aspekty. Przede wszystkim nowe mieszkanie:

  • powinno spełniać nasze oczekiwania pod względem powierzchni, rozkładu, wykonania i wykończenia
  • powinno znajdować się w dogodnej okolicy, niedaleko miejsca pracy i szkoły lub z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej
  • nie powinno być drogie w eksploatacji – przeglądając inwestycje deweloperskie, należy wziąć pod uwagę zarówno samą cenę mieszkania, jak i wysokość miesięcznego czynszu i obowiązek ponoszenia dodatkowych opłat w przyszłości.

Nowe inwestycje w Świdnicy mogą być atrakcyjne także dla osób z zewnątrz. Mieszkania deweloperskie w Świdnicy są bowiem znacznie tańsze od mieszkań w większych miastach. Dlatego nawet mieszkaniec takich aglomeracji jak Wrocław może rozważyć przeprowadzkę do własnego M w Świdnicy.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt