Nowe mieszkania Ostróda

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Villa Garden

Villa Garden

Ostróda, Morelowa
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

18

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia:

56.56 - 92.35 m²

Kamienica Komfort

od 7 100 za m²

Kamienica Komfort

Ostróda, ul. Sienkiewicza
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

7

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

53 - 63 m²

Resort Mazury Ostróda

od 18 008 za m²

Resort Mazury Ostróda

Ostróda, ul. Turystyczna
Termin oddania:

IV Kwartał 2023

Liczba mieszkań:

238

Liczba pokoi:

1 - 2

Powierzchnia:

24 - 63 m²

Central Park

od 5 400 za m²

Central Park

Ostróda, Kajkowo, ul. Świetlińska
Termin oddania:

I Kwartał 2024

Liczba mieszkań:

350

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

31 - 81 m²

Osiedle Nove

od 6 000 za m²

Osiedle Nove

Ostróda, ul. 1 Dywizji
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

180

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

53 - 76 m²

Osiedle Pod Klonami

od 5 896 za m²

Osiedle Pod Klonami

Ostróda, Traugutta
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

3 - 4

Powierzchnia:

63 - 63 m²

Marina Ostróda

od 9 002 za m²

Marina Ostróda

Ostróda, Sowińskiego
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

40

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

33 - 121 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Apartamenty Stary Tartak II
Oferta archiwalna

Apartamenty Stary Tartak II

Ostróda, 3-go Maja
Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

18

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia:

55 - 78 m² m²

Nowe mieszkania w Ostródzie – Rynek pierwotny

Zakup własnego mieszkania stanowi przyszłościową decyzję. Podejmując odpowiednie kroki, można zadbać o pełne bezpieczeństwo, które związane jest z całą transakcją. Nabywcy chcący zdecydować się na nowe mieszkania w Ostródzie, posiadają do dyspozycji rosnącą paletę propozycji od deweloperów. Czym warto kierować się przy tak ważnym zakupie?

Ostródzki rynek mieszkaniowy – nowe inwestycje w Ostródzie

Ostróda to liczące sobie około 33 tysięcy mieszkańców miasto zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim. Stanowi atrakcyjny zakątek na Mazurach, położony nad Jeziorem Drwęckim, które zaliczane jest do Pojezierza Iławskiego. Miasto to jest również połączone szlakiem wodnym z Elblągiem. To popularny kierunek wakacyjnych wyjazdów turystycznych.
Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania, Ostróda stała się miejscem realizacji szeregu nowych inwestycji mieszkaniowych. Dzisiaj rynek pierwotny w Ostródzie posiada coraz większy wybór ofert, przyciągając osoby chcące zamieszkać w nowym budownictwie, a także inwestorów szukających sposobu na lokatę kapitału.
Przystępne ceny powodują, że mieszkania od dewelopera stanowią atrakcyjną propozycję, by każdy poszukujący własnego „M” mógł wybrać lokal wpisujący się w jego wymagania.

Nowe mieszkania w Ostródzie – oferta nieruchomości

Ostróda to nowe inwestycje wpisujące się w oczekiwania klientów. Deweloperzy dbają obecnie o zróżnicowaną ofertę, by swój lokal mogli znaleźć klienci posiadający rozmaite wymagania stawiane podczas podejmowania tak ważnej decyzji.
Na plan pierwszy wysuwają się mieszkania deweloperskie w Ostródzie tworzące kameralne inwestycje z niską zabudową. Prezentują one lokale o metrażu wynoszącym od około 40 do nawet ponad 90 metrów kwadratowych, dzięki czemu mogą być dopasowane zarówno do potrzeb singla, jak i większej rodziny. Takie mieszkania na sprzedaż ulokowane są przede wszystkim na obrzeżach miasta. Z ich okien rozciągają się malownicze widoki na jeziora, a bliskość przyrody daje dostęp do komfortowej rekreacji na świeżym powietrzu. Pozwalają jednocześnie sprawnie dotrzeć do centrum miasta.
Nowoczesne inwestycje deweloperskie w Ostródzie wyróżniają się wysokimi standardami architektonicznymi. Przyciągają uwagę efektownym wyglądem, zastosowaniem jakościowych materiałów, szeroką paletą udogodnień dla kupujących.

Mieszkania deweloperskie – jak wybrać dobrego dewelopera w Ostródzie?

Zainteresowani zakupem nowego mieszkania w Ostródzie mogą dopasować jego parametry do swoich potrzeb. Jednak nie można zapominać o tym, że podstawą każdej udanej transakcji zawsze pozostaje sprawdzony deweloper.
Firmy deweloperskie realizujące nowe inwestycje w Ostródzie wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, by pomóc im w przebiegu transakcji. Priorytetem powinno być jej bezpieczeństwo – nowe mieszkanie związane jest z dużym wydatkiem, dlatego wybór właściwego dewelopera to najlepsza gwarancja, że proces zakupowy odbędzie się zgodnie z przepisami i zakończy powodzeniem. Warto wziąć pod uwagę poniższe kwestie:

1. Wiarygodność dewelopera – jako że zakup mieszkania to nic innego, jak transakcja biznesowa, najlepiej, aby została ona zawarta z kompetentnym, godnym zaufania kontrahentem. Firmy deweloperskie budują swoją wiarygodność latami, dlatego warto wybierać te posiadające duże doświadczenie w branży i cieszące się uznaniem klientów.

2. Zrealizowane inwestycje – doświadczenie firmy powinny wspierać zrealizowane przez nią inwestycje deweloperskie. Wzniesione już osiedla mogą być wówczas świadectwem jego profesjonalizmu, lecz także niskich standardów. Ze zrealizowanymi inwestycjami można zapoznać się samodzielnie lub poszukać informacji online.

3. Prospekt informacyjny – to dokument obowiązkowy dla każdego dewelopera, który przygotowywany jest dla każdego nowego mieszkania osobno. Opisuje dewelopera, inwestycję oraz mieszkania deweloperskie. Stanowi załącznik do umowy deweloperskiej. Należy dokładnie zapoznać się z jego zapisami.

4. Rachunek powierniczy – Ustawa deweloperska wprowadziła obowiązek zakładania rachunków powierniczych przez deweloperów. Są one dzielone na te otwarte i zamknięte. Najbezpieczniejsze to rachunki zamknięte.

5. Wsparcie dla klienta – pomoc indywidualnego opiekuna klienta, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, doradztwo kredytowe na miejscu, nowe mieszkanie w Ostródzie wykończone pod klucz.

6. Opinie na temat dewelopera – osoby planujące zakupienie mieszkania od dewelopera w Ostródzie powinny zapoznać się z opiniami na jego temat, które można znaleźć także online. Pozytywne noty są najlepszym świadectwem. Te negatywne mogą wskazywać, że deweloper nie jest rzetelny. Należy jednak pamiętać o tym, że nie każda opinia zamieszczona w sieci jest wiarygodna.

7. Przynależność do Polskiego Związku Firm Deweloperskich – zrzesza on najlepsze firmy deweloperskie na polskim rynku.

Obecnie mieszkania na sprzedaż w Ostródzie można sprawdzać także online, aby być na bieżąco z najciekawszymi inwestycjami deweloperskimi w tej lokalizacji. Ostródzki rynek pierwotny to stale poszerzająca się oferta tworzona z myślą o wymagających klientach!

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt