Apartamenty Kosocicka 2 Sp. z o. o.

Aktualne inwestycje dewelopera Apartamenty Kosocicka 2 Sp. z o. o. - 1 obiekt

Apartamenty Kosocicka

Apartamenty Kosocicka

 • Cena: od 8 300 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Apartamenty Kosocicka 2 Sp. z o. o.

  Spółka Apartamenty Kosocicka 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000878884 jest Spółką powołaną do realizacji inwestycji Apartamenty Kosocicka.

  Udziałowcami Spółki są Westa Investments Spółka Akcyjna oraz Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków Spółka Akcyjna.

  Kadra zarządzająca projektem, udziałowcy Spółki i co kluczowe pracownicy posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie w realizacji zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych projektów deweloperskich na terenie całego kraju. Razem tworzymy zespół, dla którego budownictwo to prawdziwa pasja.

  To właśnie z myślą o naszych Klientach, realizując każdą inwestycję, z dbałością o szczegóły, skupiamy się na funkcjonalności, jakości oddawanych mieszkań, jak i wspólnej przestrzeni życia budując poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, którym jesteśmy obdarzeni.

  W oparciu o działalność i współpracę udziałowców Spółki na terenie Krakowa zostały zrealizowane m.in. liczące ok 1000 mieszkań Osiedle Harmonia, kompleks Apartamenty Facimiech oraz osiedle domów jednorodzinnych Zakątek Tyniecki.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  789 409 732
  Adres:
  ul. Floriańska 15/4, Kraków
  Strona www:
  https://kosocicka.pl/