Arkada Invest Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o. - 3 obiekty

Osiedle forDOM

Osiedle forDOM

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 2 kw. 2023
 • Miasto: Bydgoszcz
Balaton Apartamenty

Balaton Apartamenty

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Bydgoszcz
NEST

NEST

 • Cena: od 6 600 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2022
 • Miasto: Bydgoszcz

  * Pole wymagane

  Oblicz ratę dla tej nieruchomości

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o.

  Arkada Invest – firma, która od prawie trzech dekad tworzy krajobraz architektoniczny Bydgoszczy. Firma ma na swoim koncie kilkanaście zrealizowanych inwestycji deweloperskich, a jej ugruntowana pozycja na rynku, przyciąga kolejnych inwestorów. Prawie trzydzieści lat temu nikt nie spodziewał się takiego rozwoju spraw – ogromnego sukcesu i prężnego rozwoju, małej firmy deweloperskiej założonej przez pasjonatów budownictwa. Jaki jest klucz do sukcesu, firmy obecnie określanej jako czołowy deweloper w Bydgoszczy?

  Przede wszystkim ludzie – to oni zbudowali solidne fundamenty, na których stoi Arkada Invest. Fundamenty te zostały zbudowane na bazie zaufania, uczciwości i solidnej, ciężkiej pracy. Zaufanie jest tutaj czynnikiem kluczowym – zarówno na linii deweloper-Inwestor, jak i pomiędzy członkami zespołu Arkada Invest. Jest ono źródłem dobrej współpracy – opartej na uczciwych i jasnych zasadach. Dzięki dobrej współpracy wewnątrz zespołu firma prowadzi nieprzerwaną działalność i realizuje coraz ambitniejsze projekty, co z kolei spotyka się z aprobatą wśród Inwestorów. Aprobata, przekłada się na zainwestowanie środków w pierwsze inwestycje, a ponieważ są one opłacalne i wiążą się z pewnym zyskiem – Inwestorzy darzą je zaufaniem i chętnie lokują swoje środki w kolejnych nieruchomościach z portfolio Arkada Invest.

  Firma Arkada Invest działa jak dobry, precyzyjny mechanizm, który nastrojony jest na potrzeby Klienta – każda rozpoczęta inwestycja jest szczegółowo analizowana pod kątem opłacalności oraz grupy docelowej, na którą ukierunkowany jest projekt. Wszystko po to aby oferta spełniała wymagania Klienta i była atrakcyjna dla Inwestorów. Analizowana jest również lokalizacja realizowanych projektów budowlanych – adresy oferowanych mieszkań muszą być dobrze skomunikowane z głównymi dzielnicami Bydgoszczy, a w ich okolicy nie może zabraknąc infrastruktury takiej jak sklepy czy szkoły.

  Firma na przestrzeni lat udowodniła, jak dużą wagę przykłada do jakości realizowanych prac budowlanych. Przy ich wykonaniu, korzysta wyłącznie z usług fachowców, którzy potwierdzili swoje umiejętności przy realizacji poprzednich projektów. Za estetykę architektury oferowanych obiektów, odpowiadają renomowani architekci, z którymi Arkada Invest, może się poszczycić wieloletnią współpracą. Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie produktu charakteryzującego się wysoką jakością w przystępnej cenie. Arkada Invest realizuje projekty, które wyróżnia piękna i nowoczesna architektura, funkcjonalne rozwiązania przestrzenne oraz bogate zagospodarowanie terenu, na którym nie brakuje stref wspólnych, takich jak parkingi czy place zabaw. Przysłowiową wisienką na torcie, jest terminowe wydanie kluczy do zakupionego mieszkania – firma zawsze trzyma się ustalonych terminów, a wiele realizowanych przez siebie inwestycji, kończy przed czasem.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  570111600
  Adres:
  ul. Fordońska 2
  Strona www:
  https://arkada-invest.pl/