Cracovia Investments Sp z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Cracovia Investments Sp z o.o. - 1 obiekt

Magnoliowy Ogród

Magnoliowy Ogród

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Cracovia Investments Sp z o.o.

  Cracovia Investments Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się realizacją wysokiej klasy budynków mieszkalnych oraz usługowych. Deweloper z Krakowa działa na terenie małopolski, sukcesywnie stawiając prestiżowe obiekty, które stają się wizytówkami stolicy województwa.

  W portfolio firmy znajduje się szereg luksusowych i innowacyjnych obiektów. Do najbardziej popularnych nieruchomości wybudowanych przez firmę należą biurowiec Kalwaryjska 33 oraz prestiżowe apartamenty Magnoliowy Ogród.

  Tworząc projekty, deweloper skupia się na zapewnieniu przyszłym mieszkańcom najwyższej jakości wykonania oraz luksusu, wynikającego z wprowadzenia najnowocześniejszych rozwiązań. Obiekty usytuowane są w najlepszych dzielnicach Krakowa, dzięki czemu renoma nieruchomości znacznie wzrasta. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana, więc dojazd do tętniącego życiem centrum nie jest problemem. Dodatkowo miejsca zapewniają dostęp do terenów zielonych, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku. Budynki stworzone są z myślą o nowoczesnych mieszkańcach. Dlatego w apartamentach  znajduje się dużo rozwiązań, mających ułatwić życie lokatorom. Do dyspozycji mieszkańców będą funkcjonalne i przestronne pomieszczenia, które gwarantują wygodę członkom rodziny. Projekty dostosowywane są do gustów i preferencji klientów, dlatego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Uwagę zwraca na siebie konstrukcja i wygląd budynków. Obiekty są eleganckie, a elewacja minimalistyczna. Kolory są stonowane i dopasowane do otoczenia, co jeszcze bardziej podnosi prestiż nieruchomości. Deweloper wprowadził szereg nowoczesnych elementów, poprawiających wygląd obiektów. Budynki posiadają liczne przeszklenia, windy oraz duże okna, które wpuszczają dużą dawkę promieni słonecznych. Budynku usługowe również wyróżniają się oryginalną architekturą oraz ponadczasową elewacją. Przestrzenie dostosowane są do potrzeb najemcy i zapewniają dużą swobodę oraz komfort pracy. Liczne udogodnienia sprawiają, że korzystanie z obiektu staje się przyjemnością. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dlatego wszystkie sugestie i pomysły są wdrażane do projektów. Satysfakcja zainteresowanych jest dla dewelopera priorytetem, dlatego współpracuje z przyszłymi mieszkańcami jak z partnerami.

  Zespół krakowskiego przedsiębiorstwa zasilają tylko najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Ich kreatywność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki przekłada się na solidne i bezpieczne budownictwo. Najwyższe standardy wykonania oraz dbałość o szczegóły spotyka się z uznaniem zarówno klientów, jak i firm z branży. Cracovia Investments to firma działająca zgodnie z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nie boi się odważnych przedsięwzięć, a wszystkie problemy rozwiązuje w sposób kreatywny, traktując je jak możliwość rozwoju. Dzięki nowoczesnemu podejściu do budownictwa marka zyskuje wysoką pozycję na rynku nieruchomości. Zaznacza swoją pozycję innowacyjnością i prestiżem. Wysokiej jakości obsługa oraz niekonwencjonalna praca zespołu owocuje pozytywnymi opiniami, które znacząco wpływają na rozpoznawalność marki.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  503767226
  Adres:
  ul. Kalwaryjska 33
  Strona www:
  https://cracovia-investment.business.site/