Dębskiego Park Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Dębskiego Park Sp. z o.o. - 1 obiekt

Dębskiego Park

Dębskiego Park

 • Cena: od 5 690 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2022
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Dębskiego Park Sp. z o.o.

  Dębskiego Park Sp. z o.o. to deweloper z Krakowa. Wywodzi się on z rodzinnego przedsiębiorstwa, które od ponad 25 lat energicznie z sukcesami działa na rynku nieruchomości. Firma zajmuje się również wyposażaniem wnętrz na polskich rynku oraz europejskim.

  Na przestrzeni minionych lat firma zdobyła cenne doświadczenie w obszarach związanych z mieszkalnictwem. W trakcie realizowania każdej przedsięwzięcia szczególną wagę przywiązuje się do precyzyjnego projektowania i profesjonalnego wykonania inwestycji. Mieszkania tworzone są tak, aby były przyjazne mieszkańcom, były przemyślane, ergonomiczne oraz posiadały nieszablonową architekturę. Firma dba też o to, aby realizowane inwestycje posiadały przyjazną mieszkańcom lokalizację, gdyż jest to priorytetem w stosowanej przez nią strategii.

  Spółka potrafi ponadto oceniać sytuację rynkową i przewidzieć, jakie będą jej konsekwencje oraz poczynić wszelkie kroki mające na celu zabezpieczenie interesów klientów przed ich wpływami. Firma może zaoferować takie rozwiązanie, gdyż jest instytucją stabilną finansową, co w tak dynamicznym rynku, jakim jest rynek deweloperski, gwarantuje pewność oraz bezpieczeństwo podjęte przedsięwzięcia.

  Ogromną uwagę przykłada się do tego, aby wszyscy klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z oferty dewelopera, byli całkowicie zadowoleni z otrzymanego produktu. W tym celu do każdej z dostępnych inwestycji firma jest w stanie zaproponować indywidualne rozwiązanie. Spółka zdaje sobie sprawę, że nie każdy klient jest taki sam, więc dlatego firma jest zdecydowana każdego z nabywców traktować personalnie.

  Misją firmy jest zapewnienie jak największej ilości ludzi spełnienie licznych ich marzeń. Nie ma chyba osoby, która nie pragnęłaby posiadać na wyłączność własnych czterech ścian, w których czułaby się bezpiecznie i komfortowo. Choć fakt, że wiele inwestycji spółki okazało się sukcesem, to pomimo tego największą wartość w firmie stanowią usatysfakcjonowani ludzie. Daje to przedsiębiorstwu ogromną motywację do dalszego funkcjonowania i podejmowania się coraz to nowszych wyzwań.

  Dębskiego Park ciągle idzie do przodu. Nie zatrzymuje się. Wykwalifikowani pracownicy będący specjalistami w swoim fachu wkładają całą swoją energię w realizowanie podjętych przedsięwzięć i robią to z nieopisaną radością. Ciągły rozwój pozwala firmie na nieustanne polepszanie jakości oferowanych przez siebie usług, dzięki czemu nawet wymagający klienci znajdują u firmy rozwiązanie trapiących ich problemów. Zarówno dla firmy, jak i dla klientów jest to perfekcyjne rozwiązanie, ponieważ zadowolone są obydwie strony transakcji. Sprawia to, że razem z klientem firma tworzy lepszą przyszłość.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  666255416
  Adres:
  ul. Ważewskiego 3
  Strona www:
  https://www.debskiegopark.pl