Develove

Aktualne inwestycje dewelopera Develove - 1 obiekt

Tarasy Łokietka

Tarasy Łokietka

 • Cena: od 9 400 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Develove

  Develove to rodzinna firma deweloperska
  Obserwujemy najnowsze trendy w sektorze budownictwa i wprowadzamy je do swoich realizacji, spełniając tym samym marzenia Klientów o bezpiecznym i ekskluzywnym mieszkaniu. Łączy nas ogromne, międzypokoleniowe doświadczenie ojca z synem oraz nieodłączna dewiza – z miłości do jakości!

  W DEVELOVE stawiamy przede wszystkim na jakość, unikalność, znajomość branży, profesjonalizm oraz uczciwość i rzetelność. Dzięki temu nasze inwestycje są realizowane na najwyższym poziomie, z udziałem najlepszych wykonawców oraz dostawców materiałów.

  Kochamy jakość – dzięki temu oferujemy naszym Klientom wyłącznie unikatowe, nowoczesne i wykończone z najwyższą starannością mieszkania o podwyższonym standardzie, które wyróżniają się na tle standardowych inwestycji.

  Nasza wyspecjalizowana kadra inżynieryjno-techniczna pozwala na kompleksowe i profesjonalne świadczenie usług, zarówno w zakresie przygotowania, jak i realizacji obiektów. Zapewniamy najlepszą jakość oferty mieszkaniowej, dzięki czemu możemy w pełni zadbać o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.

  Satysfakcja klienta to nasza misja

  Główny cel, jaki przyświeca nam podczas projektowania i realizowania inwestycji to w pełni usatysfakcjonowany Klient. Dlatego też nasze budynki to komfortowe obiekty, wyróżniające się na tle konkurencji mnogością walorów wizualnych, jak i lokalizacyjnych.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że współpraca z Klientem rozpoczyna się już na etapie wyboru miejsca inwestycji oraz nie kończy się wraz z jej oddaniem. Dlatego też dbając o komfort Klienta i najwyższą jakość usług, zapewniamy kompleksową i w pełni profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji, ale również po jej zakończeniu w formie administracji i doradztwa.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  730 090 030
  Adres:
  Królowej Jadwigi 12, Kraków
  Strona www:
  https://develove.pl/