ECOVILLAGE

Deweloper ECOVILLAGE nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera ECOVILLAGE

Ecovillage to deweloper z Krakowa, który zajmuje się realizacją projektów mieszkaniowych. Przedsiębiorstwo budowlane tworzy osiedla dedykowane rodzinom, które cenią sobie przestrzeń, zapewniającą im wygodę oraz bezpieczeństwo.

Nieruchomości budowane przez firmę charakteryzują się przede wszystkim komfortem przestrzeni, która możliwa jest dzięki dużym działkom. Miejsca są podzielone w taki sposób, aby każdy klient posiadał dla siebie oddzielny teren, ale jednocześnie sąsiadował z innym. Dzięki takiemu rozwiązaniu lokatorzy mają zagwarantowaną intymności oraz komfort i jednocześnie mogą utrzymywać bliskie relacje z sąsiadami. Takie ułożenie działek sprzyja integracji z lokalną społecznością i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Deweloper zadbał również o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Osiedla tworzone przez projektantów są zamknięte i ogrodzone, a strefa wjazdu i wyjazdu monitorowana. Aby zapewnić przyszłym mieszkańcom najwyższą wygodę, firma zajęła się również zagospodarowaniem przestrzeni wspólnej. Do dyspozycji najemców będą takie obiekty jak place zabaw, chodniki, oświetlenia czy drogi wewnętrzne. Pracownicy będą również dbać o zieleń otaczającą budynki, a w okresie zimowym teren będzie odśnieżany.

Do budowania oraz wykończenia nieruchomości deweloper używa tylko najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Przedsiębiorstwo jako nowoczesna firma zastosowała do projektu innowacyjne rozwiązania, które mają skutecznie podwyższyć standardy życia lokatorom i obniżyć koszty utrzymania lokali. W mieszkaniach pojawiły się takie elementy jak pompy ciepła, które nie wymagają od mieszkańców dużego nakładu finansowego. Lokale wyposażone są również w klimatyzację oraz wentylacje mechaniczne z rekuperacją. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli zagwarantowane życie w ekologicznych i zdrowych miejscach. Firma działa w zgodzie z naturą i budując domy, stara się jak najmniej naruszać środowisko naturalne, dlatego w ogrodach pojawiły się zbiorniki na deszczówkę, które mogą być wykorzystywane między innymi do podlewania roślin w ogródkach. Mieszkańcom udostępniony jest również system SMART HOME do zdalnego zarządzania domem. Wszystkie nowoczesne i innowacyjne działania spotykają się z pozytywnymi opiniami i uznaniem wśród klientów.

Mieszkania dedykowane są przede wszystkim rodzinom z dziećmi, które szukają przyjaznych i komfortowych miejsc do rozwoju zabawy i szczęśliwego życia. Oferta jest również atrakcyjna dla par bądź starszych osób, które chcą mieszkać pośród bujnej zieleni i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Wszystkie nieruchomości Ecovillage są funkcjonalne, bezpieczne i komfortowe. Przemyślane układy pomieszczeń dają możliwość mieszkańcom aranżacji wnętrz według własnych upodobań oraz gustów. Dogodne metraże zapewniają domownikom pełną swobodę użytkowania.

Deweloper buduje domy bezpieczne, ekologiczne, które zapewniają mieszkańcom zdrowe i szczęśliwe życie. Dzięki nowoczesnym elementom nieruchomości będą służyć kolejnym pokoleniom na lata.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  600700100
  Adres:
  ul. Lea 16A
  Strona www:
  https://mnikowzielonadolina.pl/