Grimbud

Aktualne inwestycje dewelopera Grimbud - 1 obiekt

Apartamenty Prądnik

Apartamenty Prądnik

 • Cena: od 9 100 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2023
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Grimbud

  Firma Grimbud powstała w 1993 roku i szybko dała się poznać jako wykonawca projektów, które na trwałe zmieniły oblicze wielu miast polski południowo-wschodniej.
  Jesteśmy w 100% firmą polską. Cechuje nas szerokie podejście do realizacji co oznacza, że oferujemy nie tylko usługi budowlane, ale również elektryczne i instalacyjne a budowane przez nas obiekty jesteśmy w stanie wykończyć „pod klucz”.

  Naszymi partnerami jako generalnego wykonawcy są przede wszystkim firmy deweloperskie, instytucje publiczne oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Jesteśmy bardzo dumni z opinii naszych klientów którzy w naszej pracy szczególnie cenią kompleksowe podejście, solidność i terminową realizację inwestycji a ponadto doceniają elastyczne podejście do każdego zlecenia przy jednoczesnym restrykcyjnym przestrzeganiu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa.

  30-letnie doświadczenie zdobyte w branży budowlanej oraz oczekiwania klientów było podstawą do podjęcia strategicznej decyzji o rozszerzeniu działalności firmy i zaangażowaniu się w działalność deweloperską.
  Kadra naszych specjalistów jest doskonale zorientowana w najnowszych trendach w budownictwie, jednak nie odrywa się od tradycji i sprawdzonych metod. Dlatego też nasze projekty i realizacje wyróżniają się nie tylko wysokiej jakości wykonaniem, ale też dbałością o to, by obiekt wpisywał się w resztę krajobrazu i zagospodarowania przestrzennego otoczenia.

  Współpracujący z nami architekci to wizjonerzy, którzy w swych projektach nie pomijają względów praktycznych budowanych obiektów.
  To sprawia, że zrealizowane przez nas obiekty cieszą się uznaniem inwestorów i klientów indywidualnych, nie tylko ze względów wizualnych, ale także funkcjonalnych i użytkowych.

  Wiemy że realizując nasze inwestycje BUDUJEMY MARZENIA naszych klientów, wiemy jakie to ważne, wiemy jak to robić… dlatego robimy to najlepiej!

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  18 443 77 23
  Adres:
  Nowy Sącz, ul. Jana Pawła II 28
  Strona www:
  https://grimbud.pl/