JC Development

Deweloper JC Development nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera JC Development

W branży budowlanej jesteśmy obecni od roku 2000. Szereg zrealizowanych projektów architektury wnętrz gdzie precyzja i dokładność są czynnikiem decydującym o powodzeniu danego projektu pokazują, że potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta.

W roku 2007 przekształciliśmy się w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością aby móc się rozwijać w innych regionach naszego kraju.

JC DEVELOPMENT to firma, która lubi wyzwania. Po udanych inwestycjach w Polsce Północno-wschodniej obecnie realizujemy projekt na Dolnym Śląsku W gminie Siechnice w miejscowości Ozorzyce. W planach mamy kolejne inwestycje w okolicach Wrocławia jak również w Warszawie i Białymstoku.. Wieloletnie doświadczenie zdobyte ciężką pracą, jak również uczciwość wobec naszych klientów sprawia, że jesteśmy godnym partnerem do współpracy.

  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych do NOTUS Finanse S.A. ZOBACZ WIĘCEJ »
  Wysyłając formularz akceptujesz regulamin Twoje dane osobowe są zarządzane przez: Neutrino sp. z o.o. oraz [nazwa dewelopera] - uzyskaj więcej informacji na temat ich przetwarzania

  Otrzymuj rabaty oraz najnowsze informacje na temat ofert deweloperskich.

  Klikając w link znajdujący się poniżej, otrzymasz dostęp do promocji oraz informacji na temat nowych inwestycji mailem lub smsem.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  509 431 300
  Adres:
  ul. Jurowiecka 56
  Strona www:
  http://www.jcdevelopment.pl/

  Deweloperzy w pobliżu