NEODOM Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera NEODOM Sp. z o.o. - 1 obiekt

Ariańska 8

Ariańska 8

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera NEODOM Sp. z o.o.

  Neodom to deweloper z Krakowa, zajmujący się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości. Zespół przedsiębiorstwa zasilają tylko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy znają rynek nieruchomości jak własną kieszeń. Wyróżnia ich kreatywność, pasja oraz zaangażowanie do wykonywanej pracy. Dzięki tym cechom firma zyskuje grono zaufanych i usatysfakcjonowanych klientów. Przedsiębiorstwo powstało w 2004 roku i do tej pory sukcesywnie prowadzi kolejne transakcje. Wsparcie oferowane wszystkim zainteresowanym jest na najwyższym poziomie, dlatego spółka może poszczycić się wieloma rekomendacjami. Dzięki temu marka zyskuje na wiarygodności i podnosi swoją pozycję na rynku nieruchomości.

  Cechą, która wyróżniają firmę spośród istniejących już biur nieruchomości, jest prowadzenie wielu udanych transakcji, obejmujących sprzedaż mieszkań, domów, działek oraz wynajem obiektów. Każdy klient obsługiwany jest w sposób indywidualny, a jego potrzeby są spełniane. Dzięki temu każda współpracująca z neodom osoba cieszy się z nabycia wymarzonej nieruchomości.

  Doświadczeni doradcy wspierają zainteresowanych na każdym etapie przeprowadzonej transakcji. Przyszli mieszkańcy nie muszą martwić się o wszystkie formalności niezbędne do kupna lokalu. Specjaliści pomogą klientom w wypełnianiu dokumentów oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane z zakupem.

  Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla firmy priorytetowa. Dlatego w ofercie biura nieruchomości znajdują się tylko najatrakcyjniejsze lokale, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Podczas dopasowania mieszkania do zainteresowanych, pod uwagę bierze się indywidualne gusta, potrzeby oraz preferencje przyszłych lokatorów. Oferta dewelopera jest stale aktualizowana, więc przyszli najemcy z pewnością znajdą dla siebie nowoczesne i oryginalne lokale. Co więcej, specjaliści są do dyspozycji zainteresowanych 7 dni w tygodniu. Przy zakupie ofert deweloperskich nie obowiązuje prowizja. Przyszli lokatorzy nie muszą martwić się o dodatkowe koszta, a wsparcie specjalistów mają na wyciągnięcie ręki.

  Zakres kompetencji specjalistów wchodzi także tworzenie prezentacji mieszkań. Pracownicy wykonują niezbędne przygotowania lokalu, prezentacje, zdjęcia oraz zajmują się marketingiem i kontaktem z zainteresowanymi.

  Osoby, które chciałyby sprzedać mieszkanie bądź dom, mogą skorzystać z darmowej konsultacji telefonicznej, podczas której doradcy wycenią wartość nieruchomości. W ofercie krakowskiego dewelopera znajduje się wynajem domów, lokali i mieszkań. Klienci mogą także wyżej wymienione obiekty zakupić. Dodatkowo na sprzedaż wystawione są także działki. Mnogość oferty przedstawionej przez przedsiębiorcę świadczy o dużym zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu pracowników. Dzięki temu klienci mają pewność, że przeprowadzone transakcje będą bezpieczne, a zakupywane bądź wynajmowane przez nich nieruchomości stabilne i trwałe.

  Firma prowadzi biura nieruchomości w Krakowie, Wrocławiu, Kielcach, Warszawie oraz Żarach.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  126567015
  Adres:
  ul. Limanowskiego 31/1
  Strona www:
  https://www.neodom.pl/