Prime Star Investments Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Prime Star Investments Sp. z o.o. - 1 obiekt

Penthouse De Girarda

Penthouse De Girarda

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 4 kwartał 2021 roku
 • Miasto: Mazowieckie
Prime Star Investments Sp. z o.o.

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Prime Star Investments Sp. z o.o.

  Prime Star Investments Sp. z o.o. to deweloper z Krakowa, który zajmuje się tworzeniem lokali mieszkaniowych, między innymi w zabytkowych budynkach. Najbardziej popularną inwestycją firmy jest Penthouse De Girarda w Żyrardowie.

  Nieruchomości tworzone przez przedsiębiorstwo wyróżniają się unikalnym designem i ponadczasową architekturą. Podczas tworzenia realizacji zespół wykonawców używa wysokiej jakości materiałów, które używane są zarówno do stawiania nieruchomości, jak i jej wykańczania. Produkty pochodzą tylko od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu klienci mają zagwarantowane stabilne oraz bezpieczne lokale. W swoich działaniach deweloper skupia się na zestawieniu tego co stare z tym co nowoczesne. W swoich projektach używa innowacyjnych rozwiązań, które mają ułatwić funkcjonowanie najemcom. Ze względu na zabytkowy charakter obiektów, wykonawcy działają z poszanowaniem kultury, tradycji oraz przeszłości. Wszystkie elementy wykończenia budynków traktowane są z należytym szacunkiem oraz starannością. Odrestaurowane nieruchomości stają się istnymi wizytówkami miasta. W projekcie zachowane są elementy zabytkowe jednak Prime Star Investments pomyślał również o nowoczesnych elementach. Mieszkańcom zagwarantowane są udogodnienia, takie jak duże tarasy czy balkony. Aby zapewnić lokatorom wygodę, mieszkania posiadają system klimatyzacji, indywidualną kartę dostępu do mieszkań oraz wideofony. Innowacyjnym elementem jest również funkcja przywoływania windy. Uroku nieruchomości dodają również duże okna, przez które wpadają promienie słoneczne, zapewniając dobry humor mieszkańcom.

  Inwestycje powstają w atrakcyjnych lokalizacjach. Idealnie współgrają z centrum miasta, które tętni życiem. Lokale otoczone są usługowymi punktami, dzięki czemu oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Skorzystanie z propozycji lokali dewelopera jest więc bardzo atrakcyjne dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu pośród zgiełku miasta. Dla tych, którzy wolą relaks pośród bujnej roślinności przedsiębiorstwo również skierowało tę ofertę. Nieruchomości otoczone są dużymi terenami zielonymi i zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kropką nad i stają się zabytkowe obiekty usytuowane blisko nieruchomości.

  Zespół dewelopera zasilają tylko najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Ich zaangażowanie oraz pasję w budownictwo widać przy każdym projekcie. Kadra dewelopera jest kompetentna, sumienna oraz posiada dużą wiedzę, którą nabyła podczas wieloletniego doświadczenia. Dzięki ambitnemu zespołowi możliwe jest terminowe i rzetelne wykonywanie prac.

  Na najwyższym poziomie jest również jakość obsługi klienta. Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Priorytetowe jest spełnianie oczekiwań zainteresowanych, dlatego oferty spotykają się z pozytywnymi opiniami oraz rekomendacjami. Oryginalne projekty oraz unikatowy design są istotnymi wyróżnikami firmy. Odważne realizowanie inwestycji owocuje gronem zaufanych i usatysfakcjonowanych klientów.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  Adres:
  ul. Wadowicka 8A
  Strona www: