Pruszyński Nieruchomości Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Pruszyński Nieruchomości Sp. z o.o. - 1 obiekt

Chełmska 6

Chełmska 6

 • Cena: od 12 700 za m²
 • Termin oddania: 1 kwartał 2022
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Pruszyński Nieruchomości Sp. z o.o.

  Pruszyński Nieruchomości to podmiot działający w oparciu o wieloletnie doświadczenie i aktywność biznesową dwóch solidnych filarów. Jednym z nich jest Grupa Pruszyński, która jest liderem na rynku pokryć dachowych, a jej historia sięga lat osiemdziesiątych, kiedy nastąpiło rozpoczęcie działalności w branży budowlanej. Obecnie Grupa Pruszyński jest jednym z czołowych producentów dachów i elewacji ze stali funkcjonującym na rynku europejskim. W skład grupy wchodzi ponad dwadzieścia podmiotów działających m. in. w Polsce, na Litwie, Białorusi, Rumunii oraz w Czechach. Firma od początku swojej działalności stawia na innowacje, jednocześnie dbając o systematyczny i stabilny rozwój w oparciu o własny kapitał.

  Drugim filarem jest Apollo Electric – amerykańska grupa kapitałowa z polskimi korzeniami działająca na nowojorskim rynku jako wiodący wykonawca zaawansowanych rozwiązań elektrycznych dla inwestycji komercyjnych i deweloperskich. Współpracując z najlepszymi światowymi architektami umacnia swoją pozycję na tamtejszym rynku, Obecnie firma zatrudnia kilkaset osób, angażując się dodatkowo we własną działalność deweloperską na tamtejszym rynku.

  Nasze cele

  Stawiamy na solidne budownictwo, które jest owocem współpracy z uznanymi architektami i najlepszymi wykonawcami przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Począwszy od projektu, a skończywszy na realizacji – naszym celem jest przedstawienie wyjątkowej oferty dla najbardziej wymagającego Klienta.

  Inwestycje deweloperskie z logo Pruszyński Nieruchomości mają zapewniać naszym Klientom najwyższą jakość, przyjemność z mieszkania i poczucie komfortu. Nie szczędzimy wysiłków, aby nasze realizacje były wyjątkowe i reprezentowały najwyższą klasę budownictwa, przy zachowaniu korzystnej relacji cenowej. Dokładamy starań do zaprojektowania i wykończenia budynków oraz do kreatywnej aranżacji otoczenia.

  Marka Pruszyński Nieruchomości oparta jest na tradycji. Firmy założycieli funkcjonują od lat zarówno na rodzimych jak i międzynarodowych rynkach. Lata doświadczeń pozwoliły nam zbudować zaufanie Klientów i dostawców. Działalność deweloperska to branża, która wymaga szczególnego zaufania: Klienci często lokują oszczędności całego życia, aby kupić nowe mieszkanie, a więc zależy im na dokonaniu jak najlepszej lokaty.  Nasza wcześniejsza działalność udowadnia, jakie znaczenie przywiązujemy do udanych relacji i wysokich standardów odpowiedzialności. Budujemy na zaufaniu. Jesteśmy polską firmą stabilną biznesowo i działającą w oparciu o własny kapitał.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  606 105 805
  Adres:
  ul. Masarska 13/B4, Kraków
  Strona www:
  https://pruszynski-nieruchomosci.pl/