SANDRA Apartamenty

Aktualne inwestycje dewelopera SANDRA Apartamenty - 1 obiekt

Sandra Apartamenty etap 2

Sandra Apartamenty etap 2

 • Cena: od 9 900 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022
 • Miasto: Pogorzelica

  * Pole wymagane

  Oblicz ratę dla tej nieruchomości

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera SANDRA Apartamenty

  Kameralny apartament w małej miejscowości leżącej nad Bałtykiem, jest doskonałą inwestycją – zarówno dla osób szukających pewnej lokaty środków, która pozwoli im uciec przed galopującą inflacją, jak i dla inwestorów planujących zakup inwestycji pod wynajem krótko terminowy. Jest również doskonałą inwestycją dla osób, które po prostu chciałyby posiadać mieszkanie w malowniczo położonym miejscu, które będzie dla nich przyjemną odskocznią od codziennego miejskiego hałasu i pędu. Jest doskonałą inwestycją dla wszystkich – SANDRA Apartamenty oferuje apartamenty o wysokim standardzie, położone nad polskim morzem!

  Szum liści drzew muskanych morską bryzą i dźwięk fal obijających się o złotą, piaszczystą plaże Morza Bałtyckiego – w takim otoczeniu swoje inwestycje deweloperskie oferuje firma SANDRA Apartamenty. Zespół firmy SANDRA Apartamenty składa się z grupy przedsiębiorców, którzy od lat z powodzeniem realizują inwestycje deweloperskie oraz aktywnie działają w branżach inwestycyjnej i nieruchomości. Ich bogate doświadczenie pozwoliło im na stworzenie inwestycji, która przynosi pewny zysk, niezależnie od przeznaczenia, z jakim dana nieruchomość zostanie zakupiona.

  Lokalizacja pod inwestycję została starannie przemyślana – szukano miejsca, które pomimo atrakcyjnego położenia, wciąż będzie cieszyć mieszkańców kameralnością, miejscem, w którym wciąż znajdziemy dziewicze plaże, na których nieraz ciężko spotkać drugiego człowieka. Wybór padł na Pogorzelicę – małą, malowniczo położoną miejscowość, leżącą na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zespół ten przy opracowywaniu inwestycji od początku miał na uwadze dobro środowiska oraz otaczający nieruchomość naturalny krajobraz. „Najlepszy deweloper w Pogorzelicy?” – deweloperowi SANDRA Apartamenty, nie zależało na rozgłosie, ani na hucznych tytułach. Wręcz przeciwnie, atmosfera w trakcie realizowania inwestycji, była podobna do tej, która towarzyszyć ma jej mieszkańcom – jest atmosferą spokoju, relaksu i ciszy.

  Inwestycje oferowane SANDRA Apartamenty, są zawsze zaprojektowane przy dbałości o zachowanie harmonii otaczającego je naturalnego krajobrazu. Same apartamenty, odznaczają się przemyślanym układem pomieszczeń, który stwarza ogromne możliwości w zakresie indywidualnej aranżacji. Oferowane inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Nawet niewynajmowany apartament w takiej lokalizacji, przynosi pewny dochód pasywny, dużo wyższy niż ten, który przynosi zdeponowanie środków na koncie bankowym. Pogorzelica znajduje się pomiędzy Kołobrzegiem a Szczecinem – miejscowość jest dobrze skomunikowana, co przekłada się na jej dostępność i ogromne możliwości najmu oferowanych apartamentów. Miejscowość znajduje się również nieopodal obszaru Natura 2000, co dodatkowo podwyższa atrakcyjność oferowanych inwestycji.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  913878597
  Adres:
  ul. Leśników 2
  Strona www:
  https://www.sandra-apartamenty.pl/