Słoneczny Prądnik

Aktualne inwestycje dewelopera Słoneczny Prądnik - 1 obiekt

Słoneczna Popielówka

Słoneczna Popielówka

 • Cena: od 5 625 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Zielonki

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Słoneczny Prądnik

  Słoneczny Prądnik spółka z o.o. to deweloper z Krakowa, który zajmuje się realizacją inwestycji mieszkaniowych. W swoich działaniach skupia się na zapewnieniu przyszłym mieszkańcom komfortowych miejsc do życia.

  To, co z pewnością wyróżnia nieruchomości dewelopera na tle innych to zastosowanie oryginalnej architektury oraz stonowanych kolorów elewacji, które dodają budynkom prestiżu. Osiedla tworzona przez przedsiębiorstwo idealnie komponują się z otaczającą lokalizacją. Przyszłym mieszkańcom zagwarantowane są przestronne lokale, które posiadają w sobie szereg udogodnień. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą przestronne balkony, tarasy i ogródki. Zachęcają one do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a przyjaźnie zagospodarowana przestrzeń między budynkami zaprasza do integracji z lokalną społecznością. Osiedla są bezpieczne, dlatego oferty dewelopera są idealne dla rodzin z dziećmi. Wnętrza budynków są wyposażone w mieszkania o wielu metrażach. Każda przestrzeń jest przestronna i funkcjonalna. Daje to możliwość aranżacji wnętrz pod własne gusta oraz preferencje.

  Do budowy oraz wykończenia obiektów deweloper używa tylko najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Produkty gwarantują stabilność oraz bezpieczeństwo nieruchomości.

  Tworząc projekty, pod uwagę brana jest także lokalizacja, w jakiej mają postać budynki. Przyszłym najemcom zapewniany jest dobrze skomunikowany teren, który pozwala, na bezproblemowe dostanie się do najważniejszych punktów usługowych, placówek medycznych oraz oświatowych. Osoby, które cenią sobie dostęp do tętniącego życiem miasta, nie będą zawiedzione. Oferty dewelopera są również bardzo atrakcyjne dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą, ciszę i spokój. Budowane osiedla usytuowane są w miejscach sąsiadujących z licznymi terenami rekreacyjnymi oraz zielonymi. Daje to możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz odpoczynku od miejskiego zgiełku.

  Kadra przedsiębiorstwa to tylko wyspecjalizowani oraz kreatywnie specjaliści. Posiadają oni doświadczenie, które zdobywali przez wiele lat. Ich zaangażowanie w wykonywane obowiązki, wysokie kompetencje interpersonalne oraz empatia w stosunku do klienta owocuje sprzedażą mieszkań w ekspresowym tempie. Fachowcy zasilający zespół firmy, dzięki wiedzy teoretycznej oraz praktycznej tworzą nieruchomości dostosowane do obecnie panujących na rynku trendów. Projekty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Deweloper priorytetowo traktuje zadowolenie i satysfakcję zainteresowanych, dlatego wdraża do projektów  ich pomysły oraz uwagi. Budowane lokale wyróżniają się wysoką jakością oraz estetyką. Deweloper za cel postawił sobie tworzenie obiektów, które nie będą jedynie czterema ścianami, ale przede wszystkim miejscem, do którego będzie chciało się wracać. Przyszłym mieszkańcom oferuje się lokale, które pozwolą im na rozwój, zabawę, a przede wszystkim szczęśliwa i długie życie. Dzięki stabilnej konstrukcji nieruchomości będą służyły przyszłym pokoleniom na lata.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  665616499
  Adres:
  ul. Henryka Pachońskiego 9 lok. 202
  Strona www:
  https://www.slonecznypradnik.pl/