Nowe domy Gdynia Oksywie

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)

Brak domów

Gdynia Oksywie – życie nad samym morzem

Oksywie to północna dzielnica Gdyni położona nad samą Zatoką Gdańską. Jest to najstarsza część miasta i położona najbardziej na uboczu. Pod względem wielkości zajmuje 11. pozycję wśród dzielnic Gdyni z powierzchnią 4,37 km2 oraz może się pochwalić populacja na poziomie ok. 14 tysięcy mieszkańców. Oksywie sąsiaduje z Babimi Dołami od północy, Śródmieściem Gdyni od południa, Obłużem od zachodu oraz Morzem Bałtyckim od wschodu. Żyje się tu ciekawie, dostęp do morza, bulwar oraz molo stanowią oczywiste atrakcje tego obszaru. Jest tu także dużo terenów rekreacyjnych, miejsc idealnych do długich spacerów czy nawet las państwowy Baza. Dostępnych jest mnóstwo punktów gastronomicznych, rozrywkowych oraz sportowych. Dzielnica tętni życiem i ma do zaoferowania bogatą ofertę kulturalną. Nic więc dziwnego, że jest bardzo popularna wśród osób zainteresowanych kupnem nowej nieruchomości w Trójmieście.

Deweloper Gdynia – nowe domy na Oksywiu

Rynek pierwotny w tej części Gdyni charakteryzuje się dużą różnorodnością formy oraz bogatą ofertą. Budowane są segmenty, szeregówki, domy deweloperskie, bloki oraz całe osiedla. Inwestorzy realizujący projekty na Oksywiu dbają o jakość, na sprzedaż wystawiane są obiekty dopracowane, ciekawe pod względem architektonicznym oraz komfortowe. Decydując się na dom od dewelopera, możemy być spokojni o jakość materiałów użytych do budowy czy zastosowanie nowoczesnych rozwiązań podnoszących wygodę i bezpieczeństwo. Każde osiedle domów jednorodzinnych, niezależnie czy składają się na nie domy jednorodzinne, czy domy szeregowe to zamknięta całość, zaprojektowana do ostatniego szczegółu, gwarantująca odpowiedni poziom komfortu życia mieszkańców.

Gdynia Oksywie – obietnica pięknego życia

Tutaj po prostu żyje się dobrze; piękne okolice, morze i plaża na wyciągnięcie ręki, dużo terenów rekreacyjnych, słowem wszystko, co jest potrzebne, aby mieszkać ciekawie. Dodatkowo musimy pamiętać, że jest to część Trójmiasta, jednego z najszybciej rozwijających się obszarów w kraju. Mieszkańcy Oksywia mogą korzystać z tutejszego rynku pracy czy przebogatej oferty kulturalnej oraz oświatowej. Co interesujące, nabywając nieruchomość na Oksywiu, zawsze możemy liczyć na trochę więcej spokoju i komfortu. Dzielnica jest usytuowana bardziej na uboczu, z dala od zgiełku i tabunu turystów przetaczających się przez najbardziej oblegane miejsca Trójmiasta.

Atutem, który z pewnością ma ogromne znaczenia dla szukających nieruchomości w Gdyni, jest też miejscowa oferta rynku pierwotnego. Niezależnie czego byśmy nie szukali, jedno jest pewne, będzie pięknie i z klasą. Inwestorzy zadbali o to, aby Oksywie miało swój klimat i urok. Buduje się tu ciekawie, nowocześnie, ale przede wszystkim ze stylem. Bliskość morza, bulwar, molo, piękna architektura, mnóstwo knajpek i restauracji, czy można chcieć więcej? Jeśli tak, to na wszelki wypadek Oksywie oferuje jeszcze bezpieczeństwo, dobrą komunikację z centrum oraz dostęp do wszystkich atrakcji i możliwości, jakie proponuje duże miasto o stabilnej gospodarce.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt