Apartamenty Błękitne Tarasy

Apartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne TarasyApartamenty Błękitne Tarasy
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Cena
od 6 372 za m²
Liczba Mieszkań
129
Powierzchnia
23 - 80 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

W Sianożętach, malowniczej miejscowości położonej pod Kołobrzegiem, powstaje wyjątkowa inwestycja. Budynek Apartamenty Błękitne Tarasy to nowoczesny obiekt, mieszczący w swoim starannie zaprojektowane apartamenty, z których okien rozpościera się widok na Morze Bałtyckie. W jego wnętrzu znajdziemy również szereg udogodnień, podkreślających rangę inwestycji – między innymi baseny, siłownię czy sauny. To oferta opracowana z myślą o osobach poszukujących pewnej i bezpiecznej lokaty kapitału, przynoszącej zysk dużo większy, od tego, którego możemy się spodziewać, deponując pieniądze na koncie bankowym.

Całość inwestycji składa się z jednego budynku wielorodzinnego. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Wewnątrz znajdziemy 149 komfortowych apartamentów. Mocną stroną inwestycji jest szeroki wybór dostępnych metraży – od 25 do 80 metrów kwadratowych, a także ilości pomieszczeń – od jednego do czterech. Apartamenty posiadają przestronne tarasy o powierzchni od 10 do 30 metrów kwadratowych. Z okien części apartamentów rozpościera się malowniczy widok na Morze Bałtyckie – niewielki z piętra III, zapierający dech w piersiach z piętra IV.

Apartamenty są wykończone „pod klucz” w bardzo wysokim standardzie. Wnętrza wykończono na bazie wysokiej klasy materiałów. Lokale są ogrzewane nowatorskim systemem 3THERMO. Jest to ogrzewanie ścienne podtynkowe – najszlachetniejsza i najzdrowsza forma ogrzewania. Metoda ta pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania o 40-50% oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności. Realizator inwestycji współpracuje z renomowanymi operatorami wynajmu apartamentów – dzięki tej współpracy nie musimy się martwić o wynajem apartamentu potencjalnym turystom.

Budynek doskonale wpisuje się w miejscowy krajobraz architektoniczny swoją nowoczesną, niebanalną bryłą. Lekkości obiektowi nadają przeszklenia szerokich balustrad oraz duże okna, dzięki którym wnętrza apartamentów są jasne i optymalnie nasłonecznione przez cały dzień. Obiekt obsługiwany jest przez ciche i szybkie windy. Miejsca postojowe znajdują się na zewnątrz budynku. W przyziemiu budynku znajdziemy pralnię dla mieszkańców i ich gości – pralki obsługiwane są na żetony, rowerownię oraz wózkarnię, a także komórki lokatorskie – o powierzchni od 2.5 do 4 metrów kwadratowych. Obiekt posiada dwa tarasy widokowe o powierzchni 71 metrów kwadratowych każdy.

Wewnątrz budynku znajduje się również STREFA SPA & FITNESS o powierzchni około 330 metrów kwadratowych. Projektowany czynsz miesięczny dla właścicieli lokali apartamentowych za możliwość korzystania ze strefy fitness wyniesie około 30 zł. W strefie znajdziemy dwa baseny z funkcją jacuzzi i przeciwprądem o powierzchni 3,2 x 6 m, brodzik dla dzieci 2,5 m x 4 m, i o głębokości 30 cm, dwa jacuzzi 8-osobowe, dwie sauny (klasyczną i na podczerwień), siłownię, salę zabaw dla dzieci – tak zwany „małpi gaj”.

Teren kompleksu jest dobrze nasłoneczniony, spokojny i zaciszny, ogrodzony i monitorowany. Na zewnątrz znajdziemy plac zabaw dla dzieci, wyodrębnione miejsce do grillowania, a także 80, monitorowanych systemem kamer TV, stanowisk parkingowych naziemnych, dostępnych w cenie 30.000 zł + VAT 8 %.

STAN PRAWNY : własność apartamentu zagwarantowana będzie w formie aktu notarialnego, już na etapie umowy przedwstępnej, a na podstawie umowy ustanowienia odrębnej własności założona zostanie odrębna księga wieczysta ze stosownym udziałem ułamkowym w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu.

WARUNKI ZAKUPU :

– opłata rezerwacyjna za lokal apartamentowy (zadatek) : 15% ceny lokalu – max do 14 dni

– opłata rezerwacyjna za stanowisko parkingowe (zadatek) : 10.000 zł – max do 14 dni

– umowa przedwstępna notarialna (koszt zawarcia : ok 1.500 zł z wpisem

– roszczenia do księgi wieczystej inwestycji) wpłata 90% ceny lokalu

– 10% ceny lokalu przy zawarciu umowy przeniesienia własności

Inwestycja Apartamenty Błękitne Tarasy, jest realizowana przez Błękitne Tarasy. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w I kwartale 2017, a planowane oddanie budynku do użytkowania przypada na IV kwartał 2021 roku. Aktualnie w inwestycji Apartamenty Błękitne Tarasy dostępnych w sprzedaży jest 12 nowych apartamentów. Są to:

  • 4 apartamenty jednopokojowe o powierzchni od 27 do 38 m2 w cenie od 313 977 zł
  • 7 apartamentów dwupokojowych o powierzchni od 39 do 61 m2 w cenie od 375 733 zł
  • 1 apartament trzypokojowy o powierzchni 62 m2 w cenie od 713 930 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Apartamenty Błękitne Tarasy znajduje się w Sianożętach, przy ulicy Lotniczej 1. Sianożęty to mała, położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego miejscowość turystyczna oddalona o nieco ponad 3 km od Kołobrzegu. Apartamenty inwestycyjne nad Morzem Bałtyckim cieszą się stałym zainteresowaniem ze strony inwestorów, nie powinien więc dziwić fakt, że nowe inwestycje w Sianożętach powstają jak grzyby po deszczu, atrakcyjnie położonych działek zaczyna powoli brakować – dlatego prezentowana oferta jest niezwykle atrakcyjna, budynek znajduje się zaledwie 250 metrów od centrum miejscowości i nieopodal łagodnego zejścia na plażę.

Zejście na plaże przystosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, infrastruktura sportowo-rekreacyjna miejscowości jest dobrze rozwinięta – znajdziemy tutaj boiska sportowe i obiekty rekreacyjne, a także liczne trasy, które z pewnością docenią amatorzy joggingu i kolarstwa. Pomimo tego, że w najbliższym otoczeniu inwestycji znajdziemy smażalnie ryb, restauracje, kawiarnie, a także inne atrakcje typowe dla każdej nadmorskiej miejscowości, Sianożęty są wciąż dużo mniej zatłoczone od topowych, bałtyckich kurortów – znajdziemy tutaj ciche i spokojne miejsca, w których wsłuchamy się w szum fal i odetchniemy świeżym najodowanym powietrzem.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²