Apartamenty Maków etap II

Apartamenty Maków etap IIApartamenty Maków etap IIApartamenty Maków etap IIApartamenty Maków etap IIApartamenty Maków etap IIApartamenty Maków etap II
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022 roku
Cena
od 4 758 za m²
Liczba Mieszkań
22
Powierzchnia
51 - 71.53 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
2
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Apartamenty Maków – etap II zostały stworzone po to, ażeby nieść ze sobą nowoczesne rozwiązania, które znacznie ułatwią potencjalnym klientom codzienne funkcjonowanie w obrębie wskazanej inwestycji. Zadbał o to deweloper Votus. Tego rodzaju nowe inwestycje w Skarbimierzu robią natychmiast wrażenie na wszystkich, którzy bliżej się im przyglądają. To oczywiście zasługa niebanalnego, a zarazem niezwykle praktycznego podejścia pomysłodawców projektu. Dla prezentowanych w ramach owej oferty mieszkań istnieje wciąż wiele rozmaitych zastosowań. Swoje gniazdo mogą założyć tutaj młode rodziny z małymi dziećmi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby z tych dóbr skorzystały także osoby będące singlami czy też starsze. Atutem pozostaje również doskonała lokalizacja, która pozwoli połączyć załatwianie codziennych spraw wraz z czerpaniem z życia tego, co najlepsze. Budynki wypełniające to nowo powstałe osiedle składają się z 2 kondygnacji naziemnych, doliczając też parter. Jeżeli chodzi o drugi etap inwestycji, uwzględniono w nim 22 lokale mieszkalne. Wszystkie piętra mierzą tyle samo, czyli 260 centymetrów wysokości. Z kolei powierzchnie lokali wynoszą od 51 do 71.53 m². Należy się spodziewać wydatku rzędu od 4 758 zł w przeliczeniu za metr kwadratowy. Można tutaj zakupić mieszkania z 2, 3 oraz 4 pomieszczeniami. Opisywane przedsięwzięcie miało swój początek w I kwartale 2020 roku, a jego pomyślne ukończenie przewiduje się na I kwartał 2022 roku.

Ciche, spokojne otoczenie domków jednorodzinnych powoduje, że żyje się tutaj naprawdę spokojnie, bez większych stresów. Niska zabudowa, a także rozległe pola przywodzą na myśl jak najlepsze skojarzenia z sielskością, idyllicznym niemal klimatem. Obiekty zostały przygotowane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wieloletnią trwałość. Należy podkreślić, iż ściany wytworzono z ceramiki Porotherm, natomiast stropy są monolityczne. Okna mocno chronią przed zimnem. Są one 3-szybowe, podczas gdy ocieplenie ma grubość 20 centymetrów. To sprawia, że apartamenty można bez problemu użytkować przez długie lata.

Warto docenić nowoczesne rozwiązania technologiczne, które wprowadzono w celu zapewnienia mieszkańcom najwyższego komfortu. Wewnątrz lokali zamontowano zatem ogrzewanie podłogowe oraz rolety zewnętrzne, które są sterowane elektrycznie. Fakt, że na ścianach zabrakło grzejników, znacznie ułatwia aranżację wnętrz. Mieszkańcy będą czuli się tutaj dokładnie tak, jak powinni – czyli u siebie, mając zawsze świadomość, że wszystkie rozwiązania służą ich wygodzie. Na dolnych kondygnacjach pojawiły się wyjścia z salonów wprost do indywidualnych ogródków, a na piętrach usytuowanych wyżej – na loggie o kameralnej formie. Każdy z apartamentów posiada niezależne wejścia oraz układy komunikacyjne. To daje lokatorom dużą swobodę poruszania się, prywatność. Jest tutaj możliwa wyjątkowo elastyczna adaptacja poszczególnych pokoi. Jedną z opcji pozostaje wydzielenie dodatkowego pomieszczenia z obszernego salonu.

Nie mogło oczywiście w tej ofercie zabraknąć specjalnej przystani przyjaznej samochodom. Przewidziano miejsca postojowe o naziemnym charakterze. Mieszczą się one na otwartym terenie osiedla. Dla każdego lokalu zarezerwowane jest jedno miejsce. Wiadomo obecnie, że cena za pojedyncze stanowisko parkingowe wynosi 10 000 zł.

Budynki na osiedlu korzystają z własnej kotłowni, co rodzi pewne oszczędności. Obszar inwestycji jest ogrodzony. Mieszkańcy mogą się czuć więc chronieni.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE LOKALE MIESZKALNE USYTUOWANE NA OBSZARZE SKARBIMIERZA Z PEŁNĄ INFRASTRUKTURĄ

Apartamenty Maków – etap II usytuowano w Skarbimierzu, przy ulicy Maków. To 30.7 kilometrów od przepięknego Wrocławia.

Tym, co stanowi niewątpliwy atut położenia inwestycji, jest dogodny dojazd do Brzegu, Opola, jak również Wrocławia. W pobliżu opisywanego osiedla przebiega droga krajowa nr 94. Tymczasem już 12 kilometrów dalej mieści się autostrada A4. To mocno ułatwia poruszanie się samochodem po wskazanym obszarze. Taka lokalizacja generuje też sporą oszczędność czasu, gdy pokonuje się trasę, jadąc do pracy. W najbliższym otoczeniu znajdują się ciekawe tereny o potencjale inwestycyjnym. Gwarantuje to nowe możliwości zawodowe wielu osobom.

Nie brakuje przestrzeni typowo rekreacyjnych. Nieopodal osiedla mieści się urokliwy Park Przyrody, jak również liczne boiska sportowe. W samej miejscowości lokatorzy odwiedzą punkt apteczny, świetnie wyposażone sklepy, ośrodek medyczny, klimatyczne kawiarnie, gdzie można wypić kawę z rodziną lub przyjaciółmi, zjeść dobre ciastko czy inny deser.

W pobliżu inwestycji usytuowano placówkę edukacyjną: Niepubliczne Przedszkole „Poziomka” – 450 metrów od niej.

Skarbimierz to miejscowość położona na terenie województwa opolskiego. Tak jak w przypadku całego regionu, również tutaj przeważają raczej obszary o charakterze nizinnym. Mieszkańców przyciągają takie przestrzenie, jak np. wielohektarowy Park Wolności w Brzegu. Można tutaj napotkać także liczne siłownie plenerowe zachęcające do zadbania o swoją kondycję fizyczną.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²