Apartamenty Mikołowska

Apartamenty MikołowskaApartamenty MikołowskaApartamenty MikołowskaApartamenty MikołowskaApartamenty MikołowskaApartamenty Mikołowska
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2023
Liczba Mieszkań
152
Powierzchnia
29 - 99 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Inwestycja Apartament Mikołowska to doskonały wybór dla osób poszukujących mieszkań centrum Gliwic. Obiekt jest świetnie skomunikowany z resztą miasta, dostęp do infrastruktury jest jego dodatkowym atutem, Osoby, które prowadzą aktywne i dynamiczne życie w Gliwicach, nie powinny przeoczyć tego obiektu.

Nowe mieszkania w Gliwicach powstaną w jednym budynku wielorodzinnym. Całość projektu obejmuje 153 lokale mieszkalne oraz 7 usługowych. Budynek ma 6 pięter oraz podziemny poziom, na którym powstanie parking podziemny. W zależności od kondygnacji, na której powstanie mieszkanie będzie posiadać balkon, taras lub ogródek. Dzięki temu funkcjonalne i wygodne mieszkania zyskają dodatkową powierzchnię źródło naturalnego światła.

Inwestycja została przygotowana z dbałością o najdrobniejszy detal. Znajdują się tu nie tylko doskonale zaprojektowane mieszkania, w różnych metrażach i układach pomieszczeń, ale również doskonale zaaranżowana przestrzeń wspólna. Mieszkańcy mogą korzystać z estetycznego terenu posesji z przestronnym patio oraz z usług dostępnych bezpośrednio w budynku inwestycji. Aby ułatwić przemieszczanie się po budynku w obiekcie działa nowoczesna winda.

W ofercie sprzedaży znajduje się aktualnie 146 mieszkań w układzie 2,3,4 lub 5 pokojowym. Obiekt zostanie ukończony i oddany do użytku pod koniec 2022 roku. Osoby zainteresowane zakupem mieszkań w inwestycji Apartamenty Mikołowska mogą skontaktować się z deweloperem Acatom Sp. z o.o. Sp.k. który jest realizatorem projektu.

Lokalizacja inwestycji

Nowa inwestycja powstanie w Gliwicach. Dzięki zmieniającemu się charakterowi miasta mieszkańcy będą mogli skorzystać ze świetnej komunikacji i bogatej miejskiej infrastruktury. Jest to również idealne miejsce dla osób, które nie lubią dużych i tłocznych miast, ale nadal chcą korzystać z możliwości, jakie daje im życie w dużym miejskim ośrodku.

Gliwice to miasto położone na Śląsku. Przez lata było to głównie ośrodek przemysłowy, który szybko rozwijał się w industrialnym kierunku. Dzisiaj Gliwice nadal są ważnym punktem przemysłowym, jednak powstają tu również osiedla mieszkalne, których nowoczesny i przyjazny charakter sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Miasto ma wspaniałą infrastrukturę, która zapewnia mieszkańcom niezależność względem innych ośrodków miejskich. Bogate zaplecze usługowo handlowe pozwala na wygodne załatwienie ważnych spraw w niedalekiej odległości od nieruchomości. Działają tu instytucje administracyjne oraz centra medyczne. Dzięki szkołom i przedszkolom znajdującym się w pobliżu inwestycji rodzice mogą łatwo zorganizować drogę po szkoły i domu dla swoich pociech.

Na terenie Gliwic znajduje się też dużo zieleni i miejsc idealnych do odpoczynku w kontakcie z naturą. Parki nadają się do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki zagospodarowaniu tych terenów w zielonych przestrzeniach znajdują się place zabaw, ścieżki spacerowe oraz plenerowe siłownie. Mała architektura pełna ławek, latarni i przystanków sprawia, że miejsca są bezpieczne i przygotowane do długo godzinnego odpoczynku pośród przyrody.

Ponieważ miasto wchodzi w skład Aglomeracji Śląskiej, jest ono świetnie skomunikowane z pozostałymi ośrodkami w regionie. Droga do Katowic jest szybka i wygodna, a połączenia kolejowe z innymi dużymi ośrodkami w Kraju gwarantują łatwą i przyjemną podróż. W niedalekiej odległości od miasta działa Katowicki port lotniczy, dzięki czemu mieszkańcy Gliwic mogą bez przeszkód podróżować również samolotami.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²