Apartamenty Woźniców

Apartamenty WoźnicówApartamenty WoźnicówApartamenty WoźnicówApartamenty WoźnicówApartamenty WoźnicówApartamenty Woźniców
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Cena
od 9 400 za m²
Liczba Mieszkań
75
Powierzchnia
24 - 71 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

W jednej z najatrakcyjniej położonych dzielnic Krakowa powstaje wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa. Nowoczesny budynek, w którym znajdziemy kilkadziesiąt starannie zaprojektowanych apartamentów – to kameralny projekt, dedykowany osobom ceniącym sobie w równym stopniu ciszę i spokój, co pełną dostępność miejskich udogodnień. Obiekt jest doskonałym przykładem jakościowego budownictwa mieszkaniowego, zrealizowanego w zgodzie ze współczesnymi standardami – solidne wykonanie spotyka się tutaj z funkcjonalnością gwarantowaną przez zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań.

Całość inwestycji Apartamenty Woźniców składa się z jednego budynku wielorodzinnego. Obiekt posiada pięć kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. W kondygnacji podziemnej znajdują się hale garażowe – przestronne i zaprojektowane z myślą o wygodzie parkowania. Dla mieszkańców przygotowano komórki lokatorskie. Na piętro naszego mieszkania dojedziemy szybką i cichą windą działająca od kondygnacji podziemnej.

Budynek doskonale wpisuje się w nowoczesny, krakowski krajobraz mieszkaniowy, swoją niebanalną, przemyślaną bryłą. Obiekt został pokryty kremowo – białą elewacją, którą uzupełniają piaskowo-brązowe detale architektoniczne. Całość bryły dopełniają duże okna. Na zewnątrz inwestycji znajdziemy miejsca postojowe zewnętrzne, a sam budynek otaczają tereny zielone, co znacząco wpływa na poczucie kameralności. Teren inwestycji jest ogrodzony.

Wewnątrz znajdziemy 75 komfortowych apartamentów, o powierzchni od 27 do 74 metrów kwadratowych. Szeroki wybór dostępnych metraży i układów mieszkań, jest niewątpliwym atutem inwestycji Apartamenty Woźniców. Lokale o mniejszym metrażu, nadają się doskonale pod inwestycję, natomiast przestronne 4-pokojowe wnętrza, spełnią wymagania kilkuosobowej rodziny. Pomieszczenia mieszkań są jasne i doskonale nasłonecznione. Układ mieszkań został zaprojektowany przy uwzględnieniu funkcjonalności i wygody dnia codziennego. Mieszkania posiadają przestronne balkony oraz słoneczne ogródki.

Realizatorem inwestycji Apartamenty Woźniców, jest firma BAL-BUD Investment, deweloper o stabilnej pozycji w branży mieszkaniowej. Oferta firmy jest powszechnie ceniona, ze względu na niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości wykonania oferowanych apartamentów. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w II kwartale 2021, a planowany termin oddania budynku do użytkowania przypada na II kwartał 2022 roku. Aktualnie w inwestycji Apartamenty Woźniców dostępne w sprzedaży są 64 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 74 metrów kwadratowych. Jest to:

  • 14 mieszkań jednopokojowych o powierzchni od 27 do 35 m2 w cenie od 353 600 zł
  • 20 mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 35 do 51 m2 w cenie od 409 860 zł
  • 13 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 60 do 62 m2 w cenie od 561 556 zł
  • 17 mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 70 do 74 m2 w cenie od 682 686 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Apartamenty Woźniców znajduje się w Krakowie, na Czyżynach, przy ulicy Woźniców. Budynek leży w odległości 5.3 km od centrum Krakowa, nie jest to jednak odległość, ograniczająca dostęp do centralnych dzielnic miasta – infrastruktura drogowa jest dobrze rozwinięta, więc dojazd samochodem na krakowskie Śródmieście dojedziemy w kilkanaście minut. Warto również wspomnieć o dobrze rozwiniętej sieci połączeń transportu miejskiego – z pomocą krakowskich tramwajów i autobusów, szybko i wygodnie przedostaniemy się do każdej części miasta. Inwestycja znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, tak więc osoby planujące zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, które na równi cenią sobie bliskość miasta i naturalnej zieleni, nie powinny być zawiedzione położeniem budynku. Zalety lokalizacji z pewnością docenią również amatorzy aktywnego wypoczynku – w pobliżu znajdziemy parki idealne na poranny jogging, centrum fitness, a same Czyżyny przecina sieć tras rowerowych.

Kolejną mocną stroną tej lokalizacji jest dobrze rozbudowana infrastruktura handlowo usługowa, na którą składają się liczne sklepy osiedlowe, dyskonty, a także duże centrum handlowe znajdujące się na terenie dzielnicy. Młodych rodziców z pewnością ucieszy brak problemów ze znalezieniem miejsca dla dziecka w przedszkolu czy szkole – ilość dostępnych miejsc jest przeważnie proporcjonalna do zapotrzebowania, a najbliżej położona, Szkoła Podstawowa nr 156, oddalona jest o zaledwie 380 metrów od inwestycji Apartamenty Woźniców.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²