Dobrego Pasterza 30A

Dobrego Pasterza 30ADobrego Pasterza 30ADobrego Pasterza 30A
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2022 roku
Cena
od 11 800 za m²
Liczba Mieszkań
14
Powierzchnia
46 - 111 m²
Liczba pokoi
2 - 6
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Inwestycja Dobrego Pasterza 30A to projekt oferujący nową jakość życia w przystępnych cenach. Architekci, którzy tworzyli realizację, starali się poszukiwać rozwiązań z klasą w rozsądnym budżecie. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się doskonałą i trwałą architekturą za uczciwą kwotę.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ INWESTYCJA DOBREGO PASTERZA 30A?

Cały projekt złożony jest z 18 lokali mieszkalnych, które znajdują się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla przyszłych mieszkańców.

Ta kameralna, a zarazem elegancka inwestycja, oferuje nowe mieszkania w Krakowie o najwyższym dostępnym na rynku standardzie. Wszystkie zaprojektowane mieszkania posiadają wysoce przemyślane układy funkcjonalne, które przyczyniają się do komfortu użytkowania, ale również umożliwiają aranżację przestrzeni zgodnie z preferencją nabywcy. Dobrego Pasterza 30A posiada w swojej ofercie zarówno kawalerki, jak i wygodne mieszkania dwupokojowe, czy większe lokale trzy- oraz czteropokojowe, zarówno jednopoziomowe jak i dwupoziomowe. Tak szeroki wachlarz wyboru sprawia, że Dobrego Pasterza 30A to idealne miejsce na nowe lokum dla singla, młodej pary, czy rodziny z kilkorgiem dzieci. Pomieszczenia w inwestycji, w zależności od kondygnacji, posiadają komfortowe wysokości od 260 do 280 cm. Dobrego Pasterza 30A zapewnia również dodatkowe powierzchnie w postaci balkonów i tarasów na wyższych kondygnacjach oraz ogródków na parterze.

Projektanci zadbali także o atrakcyjne usytuowanie budynku w głębi działki. Sprawia to, że inwestycja Dobrego Pasterza 30A tworzy spokojną enklawę z ogródkami i tarasami. Od strony frontowej znajduje się lokal usługowy oraz małe mieszkania, które również mogą mieć ciekawy charakter inwestycyjny.

Mieszkańcy będą mieć również możliwość skorzystania z komórek lokatorskich oraz podziemnych miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Dobrego Pasterza 30A zlokalizowana jest w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Dobrego Pasterza 30A, około 9 kilometrów od ścisłego centrum Krakowa.

Komunikację na terenie dzielnicy zapewniają linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym można dostać się do nawet najbardziej odległych części Krakowa. Dodatkowo przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się trzy istotne trasy krajowe, takie jak droga krajowa nr 7, droga krajowa nr 79 oraz europejska trasa E77. W odległości 140 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Majora.

Prądnik Czerwony to krakowska dzielnica, która bez wątpienia posiada wiele zalet. Przede wszystkim atrakcyjne jest jej położenie – blisko centrum, ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ze względu na swoją atrakcyjność dzielnica cechuje się dynamicznym rozwojem oraz zainteresowaniem zarówno ze strony deweloperów, jak i osób poszukujących mieszkania.

OGÓLNE INFORMACJE

Prądnik Czerwony jest jedną z osiemnastu krakowskich dzielnic. Położony jest na północnym – zachodzie od strony centrum, a wraz z Grzegórzkami oraz Starym Miastem tworzy obszar Śródmieścia. Dzielnica sąsiaduje z Prądnikiem Białym, Czyżynami, Mistrzejowicami, Grzegórzkami, a także z krakowskim Starym Miastem. Powierzchnia Prądnika Czerwonego to 6,5 km kw., co czyni go dwunastą dzielnicą pod względem powierzchni, a liczba mieszkańców to prawie 49 tysięcy.

Dzielnica dzieli się na jednostki pomocnicze w postaci osiedli, w skład których wchodzi Olsza, Akacjowa, Olsza II, Prądnik Czerwony, Śliczna, Rakowice, Ugorek, Warszawskie, Wieczysta oraz Wiśniowa.

Infrastruktura dzielnicy jest świetnie rozwinięta – to właśnie tutaj znajdują się jedne z najwyższych krakowskich budynków, czyli 50 – metrowe bloki mieszkalne przy ulicy Strzelców. Dodatkowo na obszarze Prądnika Czerwonego zlokalizowane jest centrum konferencyjno – bankietowe oraz nowoczesne biurowce. Sprawia to, że dzielnica to świetna okazja na znalezienie nowej, ciekawej pracy.

Prądnik Czerwony to dzielnica idealna dla każdego – zarówno dla młodych, rozwijających się osób, jak i dla rodzin z dziećmi czy osób starszych poszukujących spokoju i wytchnienia. Rodziny z dziećmi cenią dzielnicę za dobrze rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną, a także liczne atrakcje przeznaczone dla dzieci. Seniorzy mogą skorzystać z zajęć, które oferuje Uniwersytet Trzeciego Wieku, a także z wielu obiektów kulturalnych.

Życie w tej części miasta jest intensywne, ale zarazem spokojne. Jak to możliwe? Położenie w centrum miasta, ale z dala od hałaśliwych miejsc to gwarancja udanego życia. W dzielnicy można znaleźć wszystko, czego potrzeba do pełni komfortu. Mieszkańcy inwestycji Dobrego Pasterza 30A będą mieli możliwość korzystania z restauracji, kawiarni, pubów, licznych terenów rekreacyjnych oraz z obiektów o funkcji kulturowej. Dzięki temu na Prądniku Czerwonym odnajdą się zarówno osoby kochające wielkomiejski styl życia, ale również osoby pragnące mieszkać w spokojnej i zadbanej okolicy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²