Dworzysko Park – Etap I

Dworzysko Park – Etap IDworzysko Park – Etap IDworzysko Park – Etap IDworzysko Park – Etap IDworzysko Park – Etap IDworzysko Park – Etap IDworzysko Park – Etap IDworzysko Park – Etap I
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
100
Powierzchnia
36 - 115 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
10
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

W Rzeszowie, nieopodal Parku Naukowo-Technologicznego Dworzysko, powstaje unikalna inwestycja. Dworzysko Park to kompleks nowoczesnych budynków mieszkaniowych. Funkcjonalna przestrzeń, stworzona z myślą o Twojej codziennej wygodzie mieszkania. Strategiczna lokalizacja gwarantująca wygodę przemieszczania, solidna konstrukcja, w której znajdziemy nowoczesne rozwiązania budowlane i przestronne mieszkania, a także starannie zaaranżowane strefy wspólne – to kilka cech podstawowych tej wyjątkowej inwestycji!

Dworzysko Park to inwestycja realizowana w kilku etapach. Pierwszy zakłada budowę jednego budynku wielorodzinnego. Obiekt posiada 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. W kondygnacji podziemnej znajduje się hala garażowa, każda klatka obsługiwana jest przez ciche i szybkie windy działające od poziomu garaży. Miejsca postojowe znajdziemy również w części zewnętrznej inwestycji. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dla mieszkańców przygotowano komórki lokatorskie. W budynku budowanym w ramach realizacji pierwszego etapu inwestycji znajdziemy 100 lokali mieszkalnych oraz lokale handlowo-usługowe znajdujące się w części parterowej.

Atutem inwestycji jest szeroki wybór dostępnych mieszkań – od 36 do 87 metrów kwadratowych. Osoby poszukujące unikalnej przestrzeni, z pewnością zainteresuje wyjątkowy apartament o powierzchni 115 metrów kwadratowych, z pięknym, 70-metrowym tarasem. To doskonale nasłonecznione, postawne mieszkania – odznaczające się dobrze rozplanowanymi układami pomieszczeń, których zróżnicowanie sprawia, że oferta zaspokoi różne gusta i potrzeby.

Na osiedlu panować będzie ład przestrzenny – kolejno budowane w ramach inwestycji budynki, będą współgrały ze sobą kształtem bryły oraz stylem wykończenia. Jednym z kluczowych aspektów branych pod uwagę przy realizacji projektu jest kameralność – każdy z mieszkańców poczuje się swobodnie, wypoczywając na własnej loggi poza zasięgiem wzroku sąsiada. Kolejnym rozwiązaniem wpływającym na swobodę jest odpowiednie rozmieszczenie obiektów na terenie osiedla – pomiędzy budynkami zachowany zostanie na tyle duży odstęp, aby uniknąć wywołującego dyskomfort efektu „okno w okno”, a w powstałej w ten sposób wolnej przestrzeni, zaaranżowano strefę wspólną – z placem zabaw, terenami zielonymi obsadzonymi roślinnością

Realizatorem inwestycji jest firma Besta PB Sp. z o.o – firma, w której portfolio znajdziemy szereg ciekawych inwestycji mieszkaniowych realizowanych na terenie Rzeszowa i Warszawy. Deweloper kładzie ogromny nacisk, na jakość wykonania oferowanych inwestycji a jego oferta poparta jest ponad 30-letnim doświadczeniem. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w IV kwartale 2020, a planowane oddanie budynków do użytkowania przypada na IV kwartał 2022 roku. Aktualnie w inwestycji Dworzysko Park dostępne w sprzedaży są 74 nowe mieszkania o powierzchni od 39 do 87 metrów kwadratowych. Są to:

  • 23 mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 39 do 41 m2
  • 44 mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 51 do 75 m2
  • 5 mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 78 do 82 m2
  • 2 mieszkania pięciopokojowe o powierzchni 87 m2

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Dworzysko Park – Etap I znajduje się w Rzeszowie, przy ulicy Technologicznej. Adres inwestycji oddalony jest o 4.8 km od centrum Rzeszowa – okolica jest dobrze skomunikowana, tak więc Rzeszowskie Śródmieście pozostaje w zasięgu około 10-minutowej jazdy samochodem, możemy również skorzystać z dobrze rozbudowanej sieci połączeń autobusowych transportu miejskiego, w niewielkiej odległości znajduje się przystanek autobusowy.

Bliskie położenie względem Parku Naukowo – Technologicznego Dworzysko sprawia, że nowe mieszkania w Rzeszowie, sprzedawane w tej okolicy, są prawdziwą gratką dla inwestorów, chcących czerpać zyski z najmu krótkoterminowego – park przyciąga przedsiębiorców i tworzy kolejne miejsca pracy, taki stan rzeczy wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na mieszkania pod wynajem w tej części miasta. Z drugiej strony, dobre skomunikowanie otwiera przed nami pełną dostępność miejskich udogodnień takich jak zaplecze oświatowe, infrastruktura handlowo-usługowa czy wydarzenia kulturalne odbywające się w centrum miasta. To wygodna lokalizacja, w której warto zamieszkać!

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²