Ellada Park

Ellada ParkEllada ParkEllada ParkEllada Park
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
68
Powierzchnia
32 - 83 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne.
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nowe mieszkania w Poznaniu to ekskluzywne inwestycje, które przypadły do gustu osobom poszukującym doskonałych mieszkań w świetnie skomunikowanej części poznania. Doświadczenie dewelopera pozwoliło na stworzenie funkcjonalnych apartamentów w nowoczesnych budynkach pasujących do atmosfery Poznania.

Inwestycja Ellada Park to projekt składający się z 68 lokali mieszkalnych rozlokowanych w 4 budynkach wielorodzinnych. Bloki mieszkalne mają 4 kondygnację. Niska zabudowa jest przemyślana, a proste bryły budynków są bardzo estetyczne. Apartamenty zaprojektowano tak, by były one maksymalne funkcjonalne, a mieszkańcy otrzymali możliwość łączenia lokali w wielowymiarowe lokale mieszkalne.

Przestrzeń wspólna inwestycji jest zadbana i zielona. Na terenie znajduje się plac zabaw oraz duża ilość elementów tzw. małej architektury. Dzięki wieloletnim projektom firma Jakon Sp. z o.o. w pełni dostosowała warunki osiedla do oczekiwań przyszłych mieszkańców osiedla Hellada. Mieszkania zostały stworzone przy ulicy Hezjoda w Poznaniu.

Aby zapewnić komfortowe życie w inwestycji, deweloper zadbał o winę, która ułatwi poruszanie się po kondygnacjach budynków. Teren posesji został ogrodzony, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring. Mieszkańcy mają możliwość nabycia miejsca postojowego naziemnego u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Poznańska inwestycja znajduje się we wspaniałej lokalizacji. Adres nieruchomości znajduje się w granicach dzielnicy Jeżyce, która jest popularną dzielnicą i jednym z najmodniejszych miejsc w Poznaniu. Dzięki swojemu charakterowi i dogodnej lokalizacji tuż przy ścisłym centrum z każdym miesiącem przybywa tu więcej mieszkańców.

Jeżyce to dzielnica, w której dominuje głównie zabytkowa architektura, składające się z dziewiętnastowiecznych kamienic. W ostatnich latach zajęto się renowacją obiektów, dlatego odzyskały one swój dawny blask by nowoczesny wydaniu. Jest zmodernizowana, a nowoczesne nieruchomości są wkomponowane miejski krajobraz. Dotyczy to także elementów tak zwanej małej architektury ławek, przystanków czy miejskiego oświetlenia.

Na terenie dzielnicy działa bogate życie kulturalne i artystyczne. Dzięki modnym lokalom odbywają się tu koncerty i wystawy. Gastronomia rozwija się, a kawiarnie, restauracje oraz puby są miejscem, gdzie toczy się życie towarzyskie poznaniaków. Działa tu wiele sklepów i lokali usługowych. Dzięki temu mieszkańcy nowej inwestycji w Poznaniu są w stałym dostępie do miejskiej infrastruktury i mogą korzystać z atrakcji, jakie znajdują się tuż obok budynku mieszkalnego.

Apartamenty znajdują się w miejscu, które jest też świetnie skomunikowane z innymi częściami miasta. Na terenie Poznania działa sprawna komunikacja miejska podróż po mieście można zacząć od przystanków znajdujących się kilkaset metrów od nieruchomości. Poznański dworzec znajdujące się w niedalekiej odległości od posesji jest jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w regionie.

Poznań to miasto, które pełno jest zielonej przestrzeni. Parki z fontannami oraz obecność rzeki w centrum miasta, sprawiają, że można tu znaleźć wiele miejsc na spacery i sport na świeżym powietrzu. Fani aktywności sportowej mogą też skorzystać z bogatej oferty klubów sportowych i siłowni oraz pływalni lub kortów tenisowych. W mieście znajdują się ścieżki rowerowe, dzięki czemu z łatwością można poruszać się po mieście za pomocą my jednośladów.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²