Ewelin II

Ewelin IIEwelin IIEwelin IIEwelin IIEwelin IIEwelin IIEwelin IIEwelin IIEwelin II
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022 roku
Cena
od 5 900 za m²
Liczba Mieszkań
49
Powierzchnia
39.31 - 64.86 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Cenisz sobie wygodę, komfort i nowoczesne rozwiązania? Szukasz mieszkania w wysokim standardzie wykończenia, którego cena jest adekwatna do jakości wykonania i zastosowanych w trakcie budowy materiałów? Nie lubisz długich powrotów z biura znajdującego się w centrum miasta, ale zależy Ci na zamieszkaniu w cichej i kameralnej okolicy? W takim razie osiedle EWELIN II zostało zaprojektowane z myślą o Tobie.

Inwestycja EWELIN II to jeden pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 49 wyjątkowych mieszkań, o powierzchni od 39 do 64 metrów kwadratowych. To niezwykła, przemyślana konstrukcja, która doskonale współgra – zarówno z otoczeniem, jak i z potrzebami mieszkańców, które zaspokaja w pełni. Piękna, biała elewacja, dopełniona jest wstawkami brązu i szarości – barwy te doskonale podkreślają klasyczną, prostą, a zarazem ponadczasową bryłę budynku. Sama bryła, została dodatkowo urozmaicona szerokimi balkonami – a ich szklane balustrady, stanowią idealne dopełnienie prostoty i elegancji całego projektu.

Architekci projektujący EWELIN II, przede wszystkim mieli na uwadze wygodę i komfort życiowy przyszłych mieszkańców – dlatego układy pomieszczeń są dobrze rozplanowane i uwzględniają ”własne kąty”, strefy wypoczynku oraz ciągi komunikacyjne. Przestrzenie oferowanych mieszkań, dają ogromne możliwości aranżacji – układ pomieszczeń został rozplanowany w taki sposób, aby każdy z domowników znalazł tu swoją przestrzeń życiową. Mieszkania są jasne, a dostęp do dużych balkonów i tarasów sprawia, że powierzchnie wizualnie wydają się być większe niż w rzeczywistości. Balkony są na tyle duże, że z łatwością zorganizujemy na nich spotkanie towarzyskie i zmieścimy komplet mebli balkonowych – na przykład wygodnych foteli, w których rozsiądziesz się wygodnie, po długim, spędzonym w pracy dniu i popijając herbatę, będziesz podziwiała zachód słońca nad terenami zielonymi otaczającymi inwestycję.

Na zewnątrz budynku znajdują się duże i wygodne miejsca postojowe, obiekt został wyposażony w ciche i szybkie windy, dla mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie. Inwestycja EWELIN II posiada pięć kondygnacji wraz z parterem. Inwestycja znajduje się na terenie zamkniętym.

Budynek został wykonany na bazie wysokiej jakości materiałów budowlanych – deweloper Real Development Group, ma na swoim koncie szereg prestiżowych realizacji i znany jest z tego, że w kwestii realizacji prac budowlanych nigdy nie decyduje się na półśrodki. Realizatorem inwestycji jest Real Development Group, a jej planowany termin do oddania to 1 kwartał 2022 roku. Obecnie w sprzedaży jest 25 nowych mieszkań, w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy i o powierzchni od 40 do 65 metrów kwadratowych – jest to 12 mieszkań 2-pokojowych o powierzchni od 40 do 53 m2, 6 mieszkań 3-pokojowych o powierzchni od 48 do 51 m2 i 7 mieszkań 4-pokojowych o powierzchni od 60 do 65 m2.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Ewelin II znajduje się przy ulicy Obywatelskiej 110B w Łodzi. Osiedle znajduje się w spokojnej okolicy na Lublinku Pienistej, czyli osiedlu znajdującym się w Polesiu – jednej z bardziej malowniczych dzielnicy Łodzi. Pomimo iż adres osiedla, od centrum Łodzi dzieli zaledwie 3.1 km, znajdziemy tu ciszę, spokój i kameralną odskocznię od miejskiego hałasu i pędu.

Osiedle jest doskonale skomunikowane – do wszystkich najważniejszych dzielnic Łodzi dojedziemy zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem – lokalizacja ta posiada szybki dostęp do trasy Łódź-Górna, która łączy północny i południowy odcinek miasta, dzięki niej do Autostrady S8 dojedziemy również w bardzo krótkim czasie. W okolicy znajduje się również port lotniczy im. W. Reymonta w Łodzi oraz stacja kolejowa Łódź-Kaliska, zapewniająca dogodne połączenie z wszystkimi dużymi miastami Polski.

W okolicy osiedla znajdziemy wiele obiektów sportowo-rekreacyjnych – siłownie zewnętrzne i kryte, boiska (w tym Orlik oddalony o jedynie 120 metrów), kluby fitness i inne. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjność przyrodnicza pobliskich terenów – między innymi największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek, a także brzeg Rzeki Ner.

Polesie to młoda dzielnica Łodzi, posiadająca bogatą ofertę edukacyjną – znajdziemy tutaj szkoły podstawowe oraz przedszkola. Sama Łódź natomiast, jest ważnym ośrodkiem oświatowym na mapie Polski – znajdziemy tutaj siedziby wielu prywatnych i Państwowych uczelni z Łódzką Szkołą Filmową na czele. Duża ilość corocznie przybywających do tego miasta studentów, jest jednym z powodów, dla którego inwestycje mieszkaniowe w Łodzi cieszą się tak dużym powodzeniem. Niedaleko osiedla znajduje się wiele większych i mniejszych sklepów – galerie handlowe, markety i dyskonty. W pobliżu znajdziemy również pocztę, przychodnię, lokale usługowe oraz gastronomiczne.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²