Goplana budynek B

Goplana budynek BGoplana budynek BGoplana budynek BGoplana budynek B
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Cena
od 8 652 za m²
Liczba Mieszkań
164
Powierzchnia
27 - 121 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Goplana – zamieszkaj w dawnej fabryce czekolady, nowoczesnej inwestycji zaprojektowanej z myślą o komforcie i wygodzie mieszkania, w przyjaznej przestrzeni u samych bram Parku Sołackiego. Mury obiektu nasycone są aromatem produkowanej tu niegdyś czekolady. Dziś budynek odzyskuje dawną świetność, zmienił jednak charakter, a w jego wnętrzu znajdziemy apartamenty o podwyższonym standardzie, kuszące niczym czekolada i stwarzające ogromne możliwości w zakresie indywidualnej aranżacji…

Inwestycja Goplana budynek B, składa się z jednego obiektu wielorodzinnego, w którym znajdować się będą 164 lokale mieszkaniowe. Budynek posiada 7 do 8miu kondygnacji naziemnych, oraz dwie kondygnacje podziemne, w których znajdują się duże i wygodne w parkowaniu hale garażowe. W konstrukcji obiektu zastosowano szereg udogodnień takich jak szybkie i ciche windy oraz pojemne komórki lokatorskie oraz rowerownia. Deweloper zadbał nie tylko o sam budynek, ale również o jego otoczenie – znajdziemy w nim plac zabaw oraz dobrze zagospodarowane strefy wspólne, w nieodległej przyszłości w najbliższym sąsiedztwie zostaną zrealizowane kolejne inwestycje, a pomiędzy nimi znajdować się będą zielone skwery i deptaki.

Architektura obiektu doskonale wpisuje się w otaczający go krajobraz – piękna, wykończona na bazie wysokiej jakości szaro-brązowa elewacja przeplatana jest szkleniami balustrad balkonów. Bryła budynku, została zaprojektowana z dbałością o detale – przemyślane wkomponowanie w nią balkonów, gwarantuje każdemu ich posiadaczowi komfortowy wypoczynek – z dala od wzroku sąsiada. Estetyka projektu jest ponadczasowa, nie jest to kolejny typowy „budynek mieszkalny wielorodzinny” – obiekt nawet za kilkadziesiąt lat będzie prezentował się nowocześnie i stylowo.

Wnętrza mieszkań oferowanej inwestycji stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne – duże jasne pomieszczenia, wydają się być wizualnie większe niż są w rzeczywistości, jest to zasługa zastosowania dużych okien oraz szerokich balkonów. Układ pomieszczeń w mieszkaniach jest starannie przemyślany, architektom zależało na zapewnieniu wygody życia codziennego mieszkańców.

Inwestycja realizowana jest przez Colian Developer. Firmę, która od lat z powodzeniem realizuje kolejne inwestycje deweloperskie na terenie poznania – jej oferta wielokrotnie została doceniona ze względu na wysoki korzystny stosunek jakości wykonania do ceny za metr kwadratowy. Rozpoczęcie budowy odbyło się w II kwartale 2020 roku, a planowane oddanie inwestycji do użytkowania określono na II kwartał 2022, ogromne zainteresowanie inwestycją sprawia, że na ten moment dostępnych jest jedynie 10 ze 164 mieszkań. Dostępne są 2 mieszkania dwupokojowe o powierzchni 56 m2 w cenie od 480 234 zł, oraz 8 mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 72 do 122 m2 w cenie od 705 400 zł.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest na terenie dawnej fabryki czekolady Goplana, przy ulicy św. Wawrzyńca. Adres osiedla, oddalony jest o zaledwie 1.8 km od centrum Poznania i leży na dzielnicy Jeżyce. Mieszkania deweloperskie w Poznaniu, cieszą się stałym zainteresowaniem ze strony inwestorów, a prezentowana lokalizacja należy do tych najbardziej atrakcyjnych. Osiedle położone jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy, jej mieszkańcy to przede wszystkim osoby młode, w szczególności młode rodziny. Dlatego na terenie inwestycji mieści się plac zabaw, a lokalizacja stwarza dużą dostępność placówek edukacyjnych. W okolicy znajdziemy aż 14 placówek edukacyjnych, a najbliższe przedszkole oddalone jest o zaledwie 550 metrów od adresu inwestycji.

Zaletą lokalizacji jest również jej dobre skomunikowanie z centrum. Ponieważ pod tym adresem znajdowała się fabryka czekolady, infrastruktura drogowa jest doskonale rozwinięta. Bardzo dobrze działa tutaj również sieć połączeń komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek – Jeżycka, znajduje się 140 metrów od adresu oferowanej inwestycji, a do dyspozycji mieszkańców pozostają liczne połączenia autobusowe i tramwajowe. W południowej części dzielnicy znajduje się również port lotniczy Poznań-Ławica.

Amatorzy aktywnego spędzania czasu wolnego na pewno nie będą rozczarowani tą lokalizacją – w promieniu 450 metrów znajdziemy aż 3 boiska, w okolicy działają również fitness kluby i siłownie, a także szkoła tańca prowadząca zajęcia o różnym charakterze. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie Parku Sołackiego, malowniczego terenu, który mieszkańcy mogą podziwiać zarówno w trakcie długich spacerów, jak i z okien i balkonów części mieszkań znajdujących się w prezentowanej inwestycji. W parku znajdziemy liczne alejki oraz jezioro – to wymarzona okolica zarówno dla wytrawnych spacerowiczów jak i rodzin z dziećmi!

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²