Kopernika 15

Kopernika 15Kopernika 15Kopernika 15Kopernika 15Kopernika 15Kopernika 15Kopernika 15Kopernika 15
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022 roku
Liczba Mieszkań
62
Powierzchnia
25 - 82.52 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Naszym najważniejszym celem jest tworzenie inwestycji, które będą jak najlepiej służyć ich przyszłym użytkownikom. Pomaga nam w tym pasja, zaangażowanie oraz ciężka praca, jaką wkładamy w realizację każdej inwestycji. Doświadczony oraz kompetentny zespół osób dba o to, aby wszystkie projekty powstawały w oparciu o najlepsze rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz funkcjonalne. Wszystkie swoje przedsięwzięcia opieramy na rzetelnych, sumiennych oraz terminowych działaniach, dzięki czemu Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wychodzimy z założenia, że udana inwestycja to taka, która spełni oczekiwania i zaspokoi potrzeby Klientów. Trudne warunki budowy oraz wymagające projekty związane z rewitalizacją to temat dobrze Nam znany, dlatego nie boimy się wyzwań i dbamy o rozwój oraz historię miasta Łódź.

Nie inaczej było w przypadku projektu Kopernika 15 Nova Fabryka, który oferuje nowe mieszkania w Łodzi. Cała inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych posiadających 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Ta nowoczesna i innowacyjna inwestycja mieszkaniowa cechuje się ciekawym podejściem do projektowania. Projektanci zadbali o to, aby budynek został wykończony przy użyciu najwyższej klasy materiałów premium, gwarantujących trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne upływ czasu oraz czynniki atmosferyczne. Ponadto dołożono wszelkich starań w kwestiach estetycznych — Kopernika 15 Nova Fabryka to projekt cechujący się wyjątkową architekturą.

JEDYNA TAKA INWESTYCJA W ŁODZI

Inwestycja została stworzona w taki sposób, aby nie zakłócać istniejącej już tkanki miejskiej miasta Łódź, a wpisywać się w klimat miejsca i stanowić jego przedłużenie. Jednocześnie projekt ma swój indywidualny, wyjątkowy charakter. Kopernika 15 Nova Fabryka zakłada kompleksową renowację pierwszej w Polsce fabryki szpulek oraz wyrobów drzewnych, która została założona w 1870 r. przez Henryka Wyssa. Dodatkowo istniejące budynki zostaną wzbogacone o nowe kondygnacje. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby przywrócić utracony blask i świeżość obiektów.

WYGODA, FUNKCJONALNOŚĆ I JAKOŚĆ ŻYCIA

Projekt obejmuje 62 nowe lokale mieszkalne o zróżnicowanych układach funkcjonalnych i metrażach. Zostały one stworzone w dokładnie przemyślany oraz wysoce ergonomiczny sposób. W inwestycji dostępne są mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchniach od 25 do 76 m2. Wśród oferty znajdują się zarówno niewielkie kawalerki, jak i większe przestrzenie, idealne dla rodzin z kilkorgiem dzieci. Wszystkie lokale cechują się wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu każdy Klient może znaleźć coś odpowiadającego jego indywidualnym preferencjom. Pomieszczenia, w zależności od kondygnacji, osiągać będą wysokość od 254 do 352 cm. Do części mieszkań przynależeć będą komfortowe tarasy oraz balkony, a mieszkania na parterze wzbogacono o prywatne ogródki. Inwestycja jest połączeniem nowoczesności oraz komfortu wzbogaconej o historyczny charakter obiektów. Projektanci zadbali o wszelkie rozwiązania ułatwiające komfort i wygodę użytkowania, dlatego budynki obsługiwane będą przez windy, a w jednym z nich przewidziano wózkownię/rowerownię. Zadbano również o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, dlatego nieruchomość będzie ogrodzona, a teren inwestycji monitorowany.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Kopernika 15 zlokalizowana jest w Starym Polesiu, ul. Kopernika 15/17, zaledwie 600 m od centrum Łodzi. Ta dogodna i atrakcyjna lokalizacja stanowi świetny wybór na nowe miejsce zamieszkania. Mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych. Polesie jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, dzięki głównym ulicom: Bandurskiego, Konstantynowskiej oraz drodze E75. Zajezdnia autobusowa zlokalizowana w pobliżu inwestycji, umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tam także stacja kolejowa Łódź Kaliska, dzięki czemu weekendowy wypad poza miasto nie będzie stanowił większego problemu.

Inwestycja oferuje także dostępność do szeregu niezbędnych usług. W pobliżu znajdują się punkty handlowo-usługowe, edukacyjne, opieka medyczna, tereny rekreacyjne, obiekty kulturowe oraz o funkcji sportowej. Inwestycja w tej części Łodzi to miejsce idealne zarówno do życia, jak i do prowadzenia własnego biznesu czy spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Łódź Polesie jest dzielnicą o powierzchni 46 km. kw., zamieszkaną przez około 140 tysięcy osób. W jej  centralnym obszarze zlokalizowany jest Park im. Józefa Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska, a także droga E75. Dzielnica otoczona jest od wschodu rzeką Ner, a od strony południowej znajduje się port lotniczy im. W. Reymonta. Serce Starego Polesia stanowi plac im. Norberta Barlickiego, który nazywany jest również Zielonym Rynkiem. To tutaj toczy się intensywne życie handlowe Łodzian. Na terenie łódzkiej dzielnicy odnaleźć można takie kilka najważniejszych zabytków oraz instytucji kultury. Przy ulicy Więckowskiego zlokalizowane jest Muzeum Sztuki, czyli druga na świecie oraz najstarsza na świecie placówka zajmująca się prezentowanej sztuki nowoczesnej. Nie brakuje tutaj również wielu interesujących zabytków sakralnych, m.in. takich jak dawna cerkiew przy ul. św. Jerzego.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²