Larix Garden

Larix GardenLarix GardenLarix GardenLarix GardenLarix GardenLarix GardenLarix GardenLarix GardenLarix Garden
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
105
Powierzchnia
38 - 108 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
4 - 6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Larix Garden stanowi najnowszą inwestycję o charakterze mieszkaniowym, którą od początku do końca realizuje deweloper P.P.H.U. „CORPORES” Sp. z o.o. Mieści się ona na terenie Fortu Chrzanów, co sprawia, że staje się bardzo atrakcyjna. Walory estetyczne, zastosowane tutaj rozwiązania architektoniczne szalenie intrygują. Zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej projektowi takiemu, jak ten. Uwzględnia on rozmaite potrzeby potencjalnych lokatorów. To właśnie dlatego cała inwestycja staje się tak ciekawa. Przyciąga ona rzesze zainteresowanych i nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego. Co zatem można powiedzieć na jej temat? Składa się na nią zespół 2 obiektów mieszczących we wnętrzach wiele rodzin. Jeżeli chodzi natomiast o liczbę i rodzaj kondygnacji, w zależności od budynku, o jakim jest mowa, występuje ich tutaj 4 i 6. Do tego trzeba doliczyć 1 kondygnację podziemną. Zaprojektowano łącznie 105 lokali mieszkalnych, które zaspokoją wszelkie oczekiwania. Poszczególne piętra rozciągają się na 260-280 centymetrach wysokości. To, co wszystkich zainteresuje, to zróżnicowane metraże – od 38 do 108 m². Liczba oferowanych pomieszczeń to od 1 do 5. Paleta wyboru jest zatem dosyć szeroka. W tym momencie można zakupić 4 nowe mieszkania, właśnie wykończone z ogromną starannością. Od III kwartału 2017 roku do I kwartału 2019 roku trwała budowa całego osiedla. Projekt jest teraz gotowy. Owe mieszkania deweloperskie w Warszawie zadziwiają perfekcją wykonania.

Konstrukcja budynków jest niezwykle fascynująca. Przeplatają się tutaj ze sobą rozmaite odcienie szarości, klasyczna biel, jak również elementy drewniane. Jeżeli natomiast chodzi o formę geometryczną projektu, jest ona bardzo nieregularna, posiada liczne zakręty, wypiętrzenia znajdujące się głównie na górnych kondygnacjach. Całościowy obraz maluje się zatem bardzo interesująco. Obiekty uwzględnione w ofercie zostały przygotowane w stosunkowo niskiej zabudowie. Wokół tworzy się więc atmosfera kameralna, niemal swojska. Chropowate elementy umieszczone na elewacji przyciągają wzrok. Wszystko idealnie się ze sobą komponuje. Efekt ostateczny przerasta wszelkie oczekiwania.

Mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Spójny efekt zachwyca, ma on już wielu zwolenników. Nie zabrakło tutaj eleganckich loggii, przestronnych tarasów oraz balkonów. Owe powierzchnie wpływają bezpośrednio na powiększenie metrażu, ale – przede wszystkim – stanowią przestrzenie odpoczynku w estetycznym otoczeniu. Wnętrza są przyjemnie jasne. Dociera tutaj mnóstwo słońca. Naturalne światło wprawia w dobry nastrój, tworzy wokół miłą aurę. Optycznie powiększa ono także dostępne pokoje. Duże okna są niezwykle atrakcyjne, umożliwiają beztroską, bezproblemową obserwację świata znajdującego się za szybami. Jest tutaj na co popatrzeć, dlatego ten fakt pozostaje niezwykle istotny.

Przygotowano w ramach wskazanej oferty zarówno miejsca postojowe o naziemnym, jak i podziemnym charakterze. Te drugie usytuowano w atrakcyjnym wizualnie garażu umieszczonym na dolnym poziomie. Samochody nowych właścicieli mieszkań będą więc tutaj maksymalnie bezpieczne. Goście na pewno chętnie skorzystają z ogólnodostępnego terenu. W rozsądnej odległości od parkingu mieści się komfortowy, w pełni funkcjonalny plac zabaw dla dzieci. Tam z łatwością nawiążą one wiele kontaktów towarzyskich. Jest tutaj sporo sprzętów, które pomogą rozwijać ich wyobraźnię. Opiekunowie pilnujący swoich pociech także znajdą okazję, ażeby wymienić się tam doświadczeniami. W pobliżu usytuowano również elegancki, reprezentacyjny dziedziniec. Spodoba się on miłośnikom relaksu w obrębie osiedla.

Winda także tchnie elegancją. Działa ona sprawnie, zawsze pozostaje gotowa na zabranie lokatorów na konkretną kondygnację, tę akurat przez nich wybraną. Nie zapomniano też o szybkim Internecie oraz telewizji kablowej.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNY PROJEKT MIESZKANIOWY USYTUOWANY NA WARSZAWSKIM BEMOWIE

Cała inwestycja Larix Garden znajduje się na Chrzanowie, zaraz przy ulicy Chrzanowskiej. To dokładnie 7.8 km od centrum Warszawy.

Projekt został umieszczony w zachodniej części stolicy, w dzielnicy Bemowo. Jest tutaj miejsce na spotkania z przyrodą, jak i aktywności typowo miejskie. W pobliżu znajduje się sporo przedszkoli, szkół, przychodni lekarskich, ale także świetnie wyposażonych centrów sportowych, handlowych oraz terenów przeznaczonych do rekreacji – to m.in. Glinianki Sznajdra bądź Park Górczewska. Wkrótce ma pojawić się tutaj II linia metra Chrzanów. 200 metrów od opisywanej inwestycji ulokowano najbliższy przystanek – Lazurowa 04. Kursują tutaj liczne autobusy, jak również tramwaje. Żadnego problemu nie stanowi dostanie się do innej części stolicy.

510 metrów od osiedla mieści się najbliższa placówka edukacyjna, czyli Przedszkole nr 75.

310 metrów dalej znajduje się dyskont Lidl, 320 metrów stąd – sklep Żabka, a 390 metrów od projektu – Biedronka.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²