Łokietka Apartments

Łokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka ApartmentsŁokietka Apartments
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 8 026 za m²
Liczba Mieszkań
20
Powierzchnia
96.44 - 118.16 m²
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Łokietka Apartments to projekt składający się z dziesięciu budynków wielorodzinnych, które są doskonałym miejscem do ulokowania się. Najnowsze trendy w połączeniu z najnowszą technologią sprawiają, że nietuzinkowo wyglądające budynki, w których znajdują się nowe mieszkania w Krakowie, mogą okazać się tańsze w eksploatacji niż rozwiązania obecnie znane i sprawdzone na rynku, ze względu na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, dzięki którym planeta ucierpi mniej.

Przemyślane rozlokowanie budynków zarówno względem sąsiadów w inwestycji, jak i pozostałą zabudową okolicy, pozwala zachować prywatność przyszłym mieszkańcom, którzy będą mogli korzystać z najnowocześniejszych udogodnień technologii budowlanej bez zakłócania spokoju swojego nowego lokum. Rozlokowane na tyłach domów wielorodzinnych ogrody pozwolą się zrelaksować na łonie natury, jednocześnie nie opuszczając swojej posesji, a gdy celem jest aktywniejsze spędzenie wolnego czasu, obecność w okolicy terenów zielonych daje świetne cele do spaceru czy też biegu.

Dzięki przemyślanym w każdym szczególe designowi budynków przyszli mieszkańcy nie muszą się martwić o niedogodności na terenie ich własności. Projektanci budynków na pierwszym miejscu stawiają wygodę i oferują rozwiązania, które w każdym szczególe ową wygodę korzystania z lokum mogą podnieść. Te 20 lokali mieszkalnych to dla wielu ludzi szansa na odpoczęcie od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym zachowaniu wielu udogodnień, jakie oferuje Kraków. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą liczyć na bezpieczne miejsce dla swojego pojazdu, natomiast osoby, które wybierają komunikację miejską, dostaną się w jakiekolwiek miejsce w Krakowie w sposób wygodny oraz szybki. Dla ludzi poruszających się rowerami dostęp do licznych ścieżek rowerowych w okolicy pozwoli szybko poruszać się swoim ulubionym środkiem transportu.

Lokale mieszkalne zostaną oddane w standardzie deweloperskim, czyli posiadającym wszystkie udogodnienia, a jednocześnie pozwalającym wprowadzić oryginalności oraz własnej inwencji twórczej. Zaaklimatyzowanie się w nowym lokum będzie jeszcze przyjaźniejsze, dzięki zapewnieniu przez wykonawcę dostępu do internetu oraz telewizji. Dzięki niskiej zabudowie okolicy, z balkonu swojego mieszkania oglądać można malownicze pejzaże małopolski, a kontakt z łonem natury jest na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Łokietka Apartments znajduje się w Krakowie, na Prądniku Białym, przy ulicy Łokietka 298. Ta przyjazna dla mieszkańców okolica zlokalizowana jest 6 km od centrum miasta, co jest jej wielką zaletą. Dodatkowo korzystać będzie można z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych umożliwiających bezpieczne i szybkie podróże po terenie całego Krakowa. Zaledwie 130 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Tonie Skrzyżowanie. Co ważne, w dzielnicy kursuje wiele linii autobusowych i tramwajowych.

Prądnik Biały to jedna z osiemnastu krakowskich dzielnic, która stanowi najbardziej wysuniętą na północ część Krakowa. Jednostka graniczy z kilkoma małymi miejscowościami (Pękowice, Modlnica i Zielonki), jak i również z kilkoma dzielnicami (Krowodrza, Prądnik Czerwony, Bronowice i Stare Miasto). Powierzchnia dzielnicy wynosi około 23 km2.

Spokojny charakter dzielnicy z pewnością spodoba się wszystkim rodzinom z dziećmi, a także osobom starszym. Prądnik Biały to idealne miejsce dla osób dla każdej osoby, która pragnie spokojnego życia w atrakcyjnej okolicy. Dzielnica nie może się poszczycić zbyt wielką ilością typowo młodzieżowych rozrywek, ale za to infrastruktura handlowo – usługowa działa prężnie na terenie Prądnika Białego.

Dodatkowym atutem dzielnicy jest bogactwo terenów zielonych, które spodobają się fanom aktywnego spędzania czasu. Znajduje się tutaj także wiele ciekawych obiektów, które warto zobaczyć, będąc w okolicy. Na uwagę zasługuje zabytkowy Dworek Białoprądnicki, który w swojej ofercie posiada opcje kulturalne idealne zarówno dla starszych jak i młodszych osób.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²