Manu Park

Manu ParkManu ParkManu ParkManu ParkManu ParkManu ParkManu ParkManu ParkManu Park
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022 roku
Liczba Mieszkań
142
Powierzchnia
25.76 - 79.15 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Manu Park – zamieszkaj i prowadź biznes w nowoczesnej, zlokalizowanej w samym centrum miasta przestrzeni. W budynku, którego ponadczasowa estetyka sprawia, że na stałe wpisze się w panoramę architektoniczną Łodzi. Manu Park to odpowiedź na potrzeby mieszkaniowe i inwestycyjne, osób ceniących sobie dobrą lokalizację i wysoki standard wykonania. Osób, które poszukują pewnej i bezpiecznej lokaty środków. I wreszcie osób, marzących o prowadzeniu biznesu w centrum jednej z największych metropolii w Polsce!

Inwestycja Manu Park to jeden budynek, w którym znajdziemy mieszkania i lokale usługowe o podwyższonym standardzie. Obiekt został zaprojektowany z dbałością o detale – architektura budynku doskonale zgrywa się z otaczająca go infrastrukturą. W elewacji budynku dominują odcienie bieli i szarości, natomiast w jego, wydawałoby się, klasycznej i prostej bryle, kryją się rozwiązania mające realny wpływ na komfort mieszkańców. Dobrym przykładem są tutaj balkony – duże, szerokie i rozmieszczone w taki sposób, aby każdy mieszkaniec mógł na nich komfortowo wypocząć, z dala od wzroku sąsiadów. Zwieńczeniem całości jest Sky Park – złożony z klimatycznych tarasów na dachu budynku, z których rozpościera się widok na najważniejsze części Łodzi.

Duże i szerokie okna wizualnie powiększają pomieszczenia, co stwarza ogromne pole do manewru w zakresie aranżacji. Manu Park to 142 mieszkania i 8 lokali usługowych zaprojektowane na 7 kondygnacjach. Każdy z lokali znajdujących się w inwestycji, posiada starannie przemyślany układ pomieszczeń – projektanci mieli na uwadze zapewnienie komfortowej przestrzeni życiowej dla wszystkich mieszkańców. Pomieszczenia są jasne i ciepłe, wśród apartamentów znajdziemy zarówno małe kawalerki 25 metrowe kawalerki z aneksem kuchennym, jak i idealne dla rodzin z dziećmi kilkupokojowe mieszkania o powierzchni 79 m2.

Inwestycja wyposażona została w ciche i szybkie windy, dla mieszkańców przygotowano również halę garażową z miejscami postojowymi. Jest to inwestycja o wysokim standardzie – jej atrakcyjność podnoszą duże przeszklenia, przestronne loggie dostępne już od I piętra, a także tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta.

Realizatorem inwestycji jest firma Real Development Group – deweloper ten ma na swoim koncie szereg udanych realizacji, w najbardziej prestiżowych dzielnicach Łodzi. Budynek planowo zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2022 roku. W Manu Parku dostępne są 142 mieszkania oraz 8 lokali użytkowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Łodzi, przy ulicy Katedralnej 4. Adres ten gwarantuje dostępność wszystkich atrakcji i udogodnień związanych z posiadaniem nieruchomości w samym sercu nowoczesnego, polskiego miasta. W okolicy znajdziemy przedszkola, szkoły, urzędy, a także sklepy i galerie handlowe.

Amatorzy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią tutejszą ofertę sportowo-rekreacyjną – w łodzi znajduje się wiele klubów fitness, siłowni, boisk, a zaledwie 5km od centrum mieści się kompleks wypoczynkowy Arturówek – na jego terenie znajduje się między innymi sezonowe kąpielisko i plaża.

Inwestycje mieszkaniowe w Łodzi cieszą się ogromnym powodzeniem – między innymi dlatego, że miasto to położone jest w samym sercu Polski, na przecięciu wielu ważnych szlaków handlowych i transportowych. Jest to strategiczne położenie – dzięki niemu, Łódź stała się częstym miejscem organizacji targów, a na jej terenie możemy znaleźć siedziby wielu firm o międzynarodowym znaczeniu.  Miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem przemysłowym, rozwijają się w nim przyszłościowe branże takie jak logistyczna czy IT. Jest to również bardzo ważne centrum oświatowe – zarówno w skali regionu, jak i w skali Polski. Znajdziemy tutaj siedziby wielu uczelni wyższych, a bogatą ofertę edukacyjną uzupełniają prywatne i państwowe szkoły policealne – miasto daje ogromne możliwości rozwoju i co roku przyciąga tysiące młodych studentów poszukujących mieszkania na wynajem na czas studiów.

Łódź jest również bardzo ważnym ośrodkiem kulturowym – miastem, które nigdy nie śpi i które warto odwiedzić o każdej porze roku. Odbywają się tutaj różne festiwale, imprezy kulturalne, pokazy i wystawy. Warto również poznać bogatą ofertę gastronomiczną tego miasta – zasmakujemy tutaj zarówno specjałów lokalnej kuchni polskiej, jak i dań kuchni świata. Ulica Piotrkowska w Łodzi tętni życiem, od rana do późnych godzin nocnych – w dzień kusi odwiedzających klimatycznymi kawiarniami, w nocy natomiast kolorowym i bujnym życiem klubowym.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²