Mazowiecka Park

Mazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka ParkMazowiecka Park
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 6 200 za m²
Liczba Mieszkań
100
Powierzchnia
40 - 100 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Nowe mieszkania w Kołobrzegu to nowoczesne apartamenty dostosowane do potrzeb ich przyszłych użytkowników. Otoczone zielenią i znajdujące się w kameralnej części miasta apartamenty są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie ciszę i naturę. Bliskość morza zapewnia natomiast niecodzienne widoki i pozwoli zapomnieć o wszelkich troskach i trudnościach codzienności.

Cały projekt składa się ze 100 lokali mieszkalnych rozlokowanych w 5 budynkach wielorodzinnych. Znajdują się one przy ulicy Mazowieckiej 4. Bloki mieszkalne sa 5 piętrowe i posiadają podziemną kondygnację z halą garażową. Parter budynków jest przeznaczony dla lokali usługowych. Mieszkania posiadają balkony lub tarasy, które umożliwiają mieszkańcom podziwianie nadmorskiego krajobrazu Kołobrzegu. Dzięki temu mają oni możliwość w pełni korzystać z niesamowitej przyrody tego miejsca.

Projektanci i architekci zadbali nie tylko o nowoczesną i ponadczasową bryłę budynku, ale również zadbali o przyjemne i estetyczne otoczenie inwestycji. Kompleks jest otoczony zielenią, a na jego dziedzińcu znajdują się alejki spacerowe oraz miejsca do odpoczynku i rekreacji. Dzieci mogą bawić się na przygotowanym dla nich placu zabaw. Bezpieczeństwo na terenie obiektu zapewnia ogrodzenie oraz ochrona obiektu.

W aktualnej ofercie sprzedaży prowadzonej przez ABADES Strojny Sp. J. znajduje się 12 mieszkań. Kompleks został oddany do użytku w 2020 roku. Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami dotyczącymi inwestycji, mogą skontaktować się z deweloperem realizującym ten projekt.

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg to jedno z najpiękniej położonych miejscowości w Polsce. Miasto znajdujące się nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego stanowi idealne miejsce do życia dla wszystkich, którzy marzą o tym, aby związać swoje życie z nadmorskimi krajobrazami. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze miasta jest to nie tylko piękne miejsce, ale również wygodna lokalizacja dla mieszkańców inwestycji Mazowiecka Park

Miejscowość położona jest w województwie zachodniopomorskim. Jest to znany kurort, który w okresie letnim jest odwiedzany przez turystów z całej Polski. Dzięki swojej popularności działa tu wiele miejsc rozrywkowych oraz gastronomicznych. Infrastruktura taka jak sklepy i lokale usługowa, apteki i poczta działają cały rok. Mieszkańcy mogą więc korzystać z ich ofert i dobrego zaopatrzenia nie tylko w sezonie.

Popularność Kołobrzegu wpływa też na dobre połączenie klejowe miasta z innymi ośrodkami miejskimi na terenie województwa oraz całego kraju. Można tu dojechać pociągami regionalnymi, IC oraz Ekspresem IC, dzięki czemu podróż do warszawy jest szybka i wygodna. Sieć dróg pozwala na łatwe podróżowanie z miasta za pomocą samochodu lub autobusu.

Na terenie miasta działają również szkoły i przedszkola. Dzieci i młodzież mogą korzystać z oferty edukacyjnej na terenie miasta, co ułatwi organizację życia rodzinnego przyszłych mieszkańców nowej inwestycji w Kołobrzegu. Dzięki niewielkiej powierzchni miasta, najmłodsi mieszkańcy miejscowości mogą docierać do placówek edukacyjnych za pomocą rowerów lub piechotą.

Nie trudno domyślić się, że największym plusem miasta jest jego wspaniałe położenie. Mieszkańcy Kołobrzegu mogą korzystać z kameralnych plaży i cieszyć się morską bryzą przez cały rok. Wspaniała atmosfera i niesamowite krajobrazy polskiego wybrzeża sprawiają, że można tu odpoczywać przez cały rok. Mieszkańcy miasta cenią sobie spokój, jaki panuje w Kołobrzegu poza sezonem i  kontakt z naturą. Jest to więc idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niewielkiej miejscowości i być w miejscu, gdzie przyroda odgrywa szczególne znaczenie.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²