Mickiewicza 4 – Luksusowe apartamenty

Mickiewicza 4 – Luksusowe apartamentyMickiewicza 4 – Luksusowe apartamentyMickiewicza 4 – Luksusowe apartamentyMickiewicza 4 – Luksusowe apartamentyMickiewicza 4 – Luksusowe apartamentyMickiewicza 4 – Luksusowe apartamentyMickiewicza 4 – Luksusowe apartamenty
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021 roku
Liczba Mieszkań
111
Powierzchnia
34 - 140 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
12
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Każda z Naszych inwestycji stanowi stuprocentową gwarancję jakości, a także wyjątkowej wygody życia oraz komfortu. Tworzymy przestrzenie oraz obiekty w taki sposób, aby generować rzeszę zadowolonych Klientów. Nad naszymi inwestycjami czuwa grupa doświadczonych oraz wysoce kompetentnych osób, doskonale znających rosnące potrzeby rynku deweloperskiego. Wiemy, jak istotna jest rzetelność, sumienność i terminowość, dlatego dbamy o to, aby każdy projekt powstawał w oparciu o te czynniki. Czuwamy również nad bezpiecznym przebiegiem wszystkich prac oraz nad tym, aby powstawały one na podstawie obecnie obowiązującego prawa budowlanego. Nasze inwestycje to ciekawe, a także przyszłościowe propozycje dla wszystkich osób, które pragną skorzystać z nowej jakości życia.

Jest to projekt składający się z kompleksu budynków położonych w samym centrum miasta, na obszarze obejmującym 8600 m2. Inwestycja oferuje nowe mieszkania w Łodzi, o najwyższych standardach użytkowych. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych. Ta nowoczesna oraz innowacyjna inwestycja powstała w oparciu o najnowsze i najlepsze rozwiązania funkcjonalne i technologiczne, które gwarantują mieszkańcom wygodę, komfort oraz przyjemne użytkowanie. Specjaliści pracujący nad projektem Mickiewicza 4 zadbali o to, aby wykorzystać najciekawsze trendy ze świata architektury i budownictwa.

JEDYNA TAKA INWESTYCJA W ŁODZI

Apartamenty Mickiewicza 4 to nowoczesność połączona z wysokim standardem. Zadbano o to, aby projekt wpisywał się w tkankę miejską Łodzi, stanowiąc jej przedłużenie i nie zakłócając jej. Dzięki temu powstać mogła inwestycja, która harmonijnie i spójnie dopasowana jest do charakteru miejsca. Inwestycja to kompleks nowoczesnych i ciekawych budynków z widokiem na największy i najpiękniejszy Park Poniatowskiego w Łodzi. Architekci zadbali o to, aby do wykończenia projektu użyto najlepszych materiałów premium, posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Dzięki temu Apartamenty Mickiewicza 4 to inwestycja łącząca w sobie estetyczną bryłę obiektu z jednoczesną odpornością na upływ czasu, uszkodzenia mechaniczne oraz negatywnie oddziałujące czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy wysokie temperatury.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA

Apartamenty Mickiewicza 4 to projekt obejmujący 111 nowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz układach funkcjonalnych umożliwiających dowolną aranżację. Dostępne są mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o metrażach mieszczących się w przedziale od 52 do 91 m2. Dzięki temu każdy zainteresowany Klient będzie mógł znaleźć lokal, który spełni jego indywidualne preferencje i potrzeby. Odnajdą się tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby, które pragną mieszkać w pojedynkę. Apartamenty Mickiewicza 4 to pełen komfort, wygoda oraz bezpieczne i spokojne życie w mieście. Przyczynia się do tego szereg rozwiązań zaproponowanych przez doświadczonych i kompetentnych specjalistów. Mieszkania dostępne są w komfortowych wysokościach sięgających 280 cm wysokości. Wszystkie lokale mieszkalne oferowane są w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia „pod klucz”. Inwestycja to również szereg udogodnień, gwarantujących bezpieczeństwo. Teren osiedla jest ogrodzony, monitorowany oraz wyposażony w ochronę, co gwarantuje mieszkańcom poczucie prywatności oraz intymności. Dla mieszkańców przewidziano również miejsca postojowe naziemne oraz komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Mickiewicza 4 to projekt zlokalizowany przy ul. Mickiewicza 4, w łódzkiej dzielnicy Polesie. To dogodne i komfortowe miejsce do życia gwarantuje szereg udogodnień, m.in. bardzo dobre połączenia komunikacyjne. Polesie jest dzielnicą korzystnie skomunikowaną z resztą miasta, dzięki głównym ulicom: Bandurskiego, Konstantynowskiej oraz drodze E75. W pobliżu znajduje się również zajezdnia autobusowa, umożliwiająca dostanie się do każdego punktu miasta. Dodatkowym plusem jest stacja kolejowa Łódź Kaliska, która jest idealnym wyborem w przypadku podróży poza miasto. Obok stacji znajduje się także dworzec PKS, gdzie zatrzymują się ogólnopolskie prywatne oraz państwowe autobusy.

Polesie (zaraz po Śródmieściu) stanowi najmniejszą dzielnicę Łodzi o powierzchni 45,37 km2. Jej komfortowe położenie blisko centrum miasta sprawia, że chętnie zamieszkują tam rodziny z dziećmi, starsze osoby oraz single preferujący spokojny, oraz wygodny styl życia. Liczba mieszkańców dzielnicy wynosi około 133 tys. osób. Polesie to wyjątkowa i atrakcyjna dzielnica pod wieloma względami. Znajduje się tutaj wiele ciekawych zielonych przestrzeni, umożliwiających aktywny wypoczynek. Na terenie zlokalizowane są także punkty usługowo-handlowe, a także wiele placówek medycznych. Dodatkowym plusem dzielnicy jest jej spokojny charakter. Mimo dynamicznego rozwoju Polesie wciąż stanowi idealne miejsce do zamieszkania na stałe. Przez wzgląd na bliskość do centrum, jest to świetna lokalizacja pod nowe inwestycje.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²