Nowe Błażeja 55

Oferta archiwalna
Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55Nowe Błażeja 55
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
80
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Poznaj wyjątkową inwestycję mieszkaniową – kompleks trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych położonych przy Rezerwacie Żurawiniec. Nowe Błażeja 55 to kameralna okolica, codzienna bliskość przyrody i wysoki standard życia zapewniony wysoką jakością mieszkania.

Całość inwestycji Nowe Błażeja 55, składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Każdy z nich posiada po 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnej. Jest to nowoczesne mini osiedle wpisane w otoczenie niskiej zabudowy mieszkalnej. Budynki są doskonałym przykładem nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego – solidnie wykonane, nawiązujące do siebie zbliżonym kształtem bryły oraz kolorystyką elewacji, w swoich wnętrzach kryją mieszkania o układzie zaprojektowanym z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów w konstrukcji obiektów, przełoży się w przyszłości na niższe koszta eksploatacyjne oraz długowieczność konstrukcji.

Na terenie osiedla panuje ład przestrzenny – warto również zwrócić uwagę na zachowanie przez dewelopera odpowiedniego odstępu pomiędzy poszczególnymi budynkami. Takie rozmieszczenie obiektów na terenie działki miało konkretny powód – zapewnienie poczucia kameralności i swobody wszystkim mieszkańcom poprzez uniknięcie przysłowiowego, wywołującego dyskomfort efektu „okno w okno”. W przestrzeni pomiędzy budynkami znajdziemy zagospodarowane tereny zielone z nasadzeniami drzew i krzewów, a także miejsca postojowe, ławeczki i atrakcje dla najmłodszych Mieszkańców osiedla – plac zabaw. Teren inwestycji jest ogrodzony.

W trzech budynkach znajdziemy łącznie 80 lokali mieszkalnych. Jednym z atutów inwestycji jest szeroki wybór dostępnych metraży – dzięki czemu swoje wymarzone lokum znajdzie tutaj zarówno aktywny singiel, jak i kilkuosobowa rodzina, poszukująca kilkupokojowego mieszkania. Wnętrza mieszkań są doskonale nasłonecznione. Jasne przestrzenie są niezwykle wdzięczne w aranżacji i przyjemne w mieszkaniu. Część z mieszkań posiada balkony lub okna balkonowe.

Realizatorem inwestycji Nowe Błażeja 55 jest firma Biuro Obrotu Nieruchomościami ProInwestycje Sp. z o.o., oraz Developer KMJ Invest – firma w której portfolio znajdziemy szereg ambitnych inwestycji mieszkaniowych, jej oferta cieszy się bardzo dobrą opinią ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości wykonania do ceny za metr kwadratowy oferowanych nieruchomości. Prace nad realizacją inwestycji Nowe Błażeja 55 zostały rozpoczęte w III kwartale 2019, a inwestycja została wybudowana i oddana do użytkowania w IV kwartale 2020 roku. Aktualnie w inwestycji Nowe Błażeja 55 nie ma już dostępnych nowych mieszkań w sprzedaży.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Nowe Błażeja 55 znajduje się w Poznaniu, na Naramowicach, przy ulicy Błażeja 55. Adres inwestycji oddalony jest o 6.1 km od centrum Poznania. Nowe mieszkania w Poznaniu cieszą się stałym popytem, najbardziej pożądane przez inwestorów są nieruchomości zlokalizowane w centrum miasta, lub na jego obrzeżach – w tym drugim wypadku, wyznacznikiem atrakcyjności oferty, obok standardu wykonania jest właśnie skomunikowanie. Lokalizacja inwestycji łączy w sobie zalety cichej odskoczni od miejskiego hałasu i zgiełku, a także dostępności miejskiej oferty handlowo-usługowej, kulturalnej czy o światowej. Z jednej strony, osiedle położone jest w cichej okolicy, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej, nieopodal Rezerwatu Żurawiniec. Z drugiej strony, okolica ta jest doskonale skomunikowana, dojazd samochodem do centrum miasta zajmie nam około 20 minut, doskonale rozwinięta jest również sieć połączeń transportu miejskiego – najbliższy punkt komunikacyjny oddalony jest o około 400 metrów od inwestycji.

Zalety okolicy z pewnością docenią młodzi rodzice – nie brakuje tutaj terenów na spacer, a w przestrzeni miejskiej znajdziemy liczne publicznie dostępne place zabaw. Warto również wspomnieć o doskonale rozwiniętym zapleczu oświatowym, w promieniu 600 metrów od inwestycji Nowe Błażeja 55 znajdziemy aż 3 punkty przedszkolne, spośród których najbliższy oddalony jest o zaledwie 290 metrów od osiedla.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²