
Bliźniaki Ornontowice
- Zakończenie budowy
- 30.09.2022
- Powierzchnia
- 135.55–185 m²
- Liczba pokoi
- 5–5

Po weryfikacji uzyskasz dostęp do wizytówki inwestycji: będziesz odpowiadać na opinie mieszkańców, edytować opis, galerię oraz dane kontaktowe i aktualizować status realizacji.
Zweryfikuj i przejmij wizytówkęInformacje są aktualne na dzień 8 marca 2024.
Informacje dotyczące cen, dostępności mieszkań oraz szczegółów transakcji mogą się różnić w zależności od czasu. Aktualizacje mogą nie nadążać za tymi zmianami.
Prosimy o kontakt z działem sprzedaży dewelopera, aby uzyskać najświeższe informacje i szczegółową propozycję.
Zgłoś błąd
Osiedle Biała Dama to kameralna inwestycja obejmująca domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowana na wsi, w powiecie mikołowskim, w gminie Ornontowice.
Zalety inwestycji
Struktura inwestycji
Osiedle posiada teren ogrodzony z utwardzoną drogą wewnętrzną, podjazdami i podejściami. Do parkowania samochodów przewidziane są miejsca postojowe zewnętrzne oraz indywidualne garaże.
Parking
Architektura
Osiedle obejmuje dwukondygnacyjne domy bliźniacze w stylu modernistycznym, posiadające płaskie dachy, przygotowane pod fotowoltaikę, panoramiczne przeszklenia, duże tarasy i kameralne balkoniki na piętrze.
Dostępne mieszkania
W ofercie są lokale mieszkalne, zlokalizowane w domach bliźniaczych, w tym segmenty jednorodzinne o powierzchni 180 m2, w pięciopokojowym układzie, z trzema łazienkami (z których jedna jest przy sypialni), z fitnessem przy sypialni, garderobą i pomieszczeniem gospodarczym, z tarasem na piętrze i przynależnym ogrodem. Na parterze mieszczą się także mieszkania trzypokojowe o powierzchni 72 m2, z prywatnym ogrodem, zaś na piętrze znajdują się lokale czteropokojowe o metrażu 87 m2, z tarasem około 28 m2.
Inwestycja znajduje się w miejscowości Ornontowice, przy ul. Brzozowej, w otulinie terenów parkowych i leśnych, około 10 km na zachód od Mikołowa i około 19 km na południowy zachód od Katowic.
W pobliżu kursują autobusy Zarządu Transportu Metropolitalnego; w zasięgu 200 – 300 m dostępne są linie nr 505, K, 636, 655. W pobliżu przebiega droga wojewódzka nr 925, łącząca Rybnik, Rudę Śląską i Bytom. O 4,5 km oddalony jest węzeł Dębieńsko trasy A1 czyli Autostrady Bursztynowej.
W promieniu kilkuset metrów wokół inwestycji zlokalizowane są liczne punkty: sklepy spożywcze Lewiatan i Żabka, piekarnia, cukiernia, pizzeria i inne lokale gastronomiczne.
W pieszej odległości położone są ośrodki edukacyjne: przedszkole Akademia Rozwoju Minionkowo, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Zespół Szkół Ponadpodstawowych.
W najbliższej okolicy osiedla funkcjonują apteki, salon kosmetyczny, gabinet pediatryczny, Gminny Ośrodek Zdrowia.
Nieopodal inwestycji znajdują się kompleks sportowy Orlik, szkółka jeździecka, Górniczy Klub Sportowy Gwarek, boisko piłkarskie.
Mieszkasz lub kupiłeś mieszkanie w tej inwestycji? Twoja ocena pomoże innym.









