Osiedle Bonarka Living etap 2 – budynek C i D

Oferta archiwalna
Osiedle Bonarka Living etap 2 – budynek C i DOsiedle Bonarka Living etap 2 – budynek C i DOsiedle Bonarka Living etap 2 – budynek C i DOsiedle Bonarka Living etap 2 – budynek C i D
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2023
Cena
od 8 230 za m²
Liczba Mieszkań
330
Powierzchnia
30 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Dbamy o Waszą wygodę i komfort życia, oferując Wam inwestycje stworzone na podstawie najnowocześniejszych metod projektowania, które stanowią gwarancję zadowolenia. Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu nie ma u nas miejsca na błędy i niedopatrzenia. Przyczyniają się do tego kompetentni oraz doświadczeni projektanci, którzy wkładają pasję i serce w tworzone przez siebie projekty.

Inwestycja Bonarka Living etap II to projekt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Proponuje on nowe mieszkania w Krakowie charakteryzujące się funkcjonalnością i ergonomią zastosowań. Całość składa się ze 143 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, a także jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla przyszłych mieszkańców.

NOWOCZESNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

Osiedle Bonarka Living etap II, dzięki swojej nowoczesnej architekturze, stanowi idealne dopełnienie charakteru okolicy. Inwestycja zapewnia przyszłym mieszkańcom wszystko to, co niezbędne jest do codziennego, komfortowego funkcjonowania. W pobliżu znajdują się miejsca pracy, rozrywka, opieka medyczna, a także pełna infrastruktura, która niezbędna jest do codziennego komfortowego funkcjonowania.

Dodatkowym atutem lokalizacji są atrakcyjne tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji. Wśród nich można z pewnością wymienić Rezerwat Bonarka, jak i Krzemionki, Kopiec Krakusa czy kamieniołom Liban. Fani aktywnego wypoczynku i natury z pewnością nie będą się nudzić. Obszar inwestycji zyskał charakter samowystarczalnej jednostki, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Ponadto Osiedle Bonarka Living etap II położone jest w miejscu oferującym bardzo dobre połączenia komunikacyjne. Mieszkańcy będą mogli korzystać z prywatnych oraz publicznych środków transportu. W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe, a także stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej i rozbudowana sieć dróg.

ATRAKCYJNE ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Projektanci doskonale zagospodarowali również przestrzenie wspólne. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach przewidziano przestrzeń oferującą kreatywne spędzanie wolnego czasu. Miejsce zabaw obejmowało będzie bocianie gniazdo, huśtawkę, ściankę wspinaczkową, górki ze zjeżdżalnią, tunelem i drabinką, a także konstrukcję namiotu tipi. Wszystkie urządzenia dla dzieci umiejscowiono na trawiastej i piaszczystej nawierzchni, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i komfort zabawy. Północna część terenu obejmować będzie strefę rekreacji dla nieco starszych mieszkańców osiedla. Przestrzeń przewiduje platformy do ćwiczeń, ławeczki gimnastyczne czy urządzenia do fitnessu w formie drabinek.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Mieszkania wchodzące w skład inwestycji Bonarka Living etap II zaprojektowano w przemyślany sposób, który zapewnia potencjalnym nabywcom możliwość wyboru i dostosowania przestrzeni do własnych, indywidualnych potrzeb. Lokale dostępne są w zróżnicowanych metrażach oraz układach funkcjonalnych, dlatego każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Pomieszczenia w inwestycji na wszystkich kondygnacjach posiadają komfortową wysokość 265 cm. Projekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkańcy będą mogli również skorzystać z komórek lokatorskich oraz naziemnych i podziemnych miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Bonarka Living etap II to nowoczesna inwestycja znajdująca się na krakowskim Podgórzu Duchackim, przy ulicy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Dzielnica ma przydzielony numer XI, zajmuje 9.54 km2 oraz zamieszkuje ją ponad 54 tysiące mieszkańców. Leży w południowej części miasta i jest jedną z najmniejszych dzielnic pod względem powierzchni. Podgórze Duchackie od północy graniczy z dzielnicą Podgórze, od wschodu z dzielnicą Bieżanów-Prokocim, od południa z dzielnicą Swoszowice, natomiast od zachodu z dzielnicą Łagiewniki-Borek Fałęcki. Dzielnicę jest oddalona od Wisły o odległość około 2.5 kilometra. Również pod względem turystycznym, bowiem możemy tu zobaczyć Dwór Klasycystyczny w Piaskach Wielkich oraz inne zabytkowe budynki.

Dzielnica jest świetnie skomunikowana z pozostałymi obszarami Krakowa. Transport miejski w postaci autobusów oraz tramwajów zapewni mieszkańcom komfortowy dojazd do pracy czy szkoły. Dzielnica jest czysta i spokojna, dzięki czemu nadaje się dla osób w każdej grupie wiekowej. Przy granicy dzielnicy znajduje się również stacja kolejowa Kraków Bonarka, a przez jej południową część przebiega autostrada A4. Kolejnym atutem dzielnicy jest sporo miejsc do rekreacji oraz mnogość miejsc, gdzie można dobrze zjeść.

W najbliższym sąsiedztwie osiedla Bonarka Living etap II – zaledwie 400 metrów dalej, znajduje się centrum handlowe Bonarka, które zapewnia mieszkańcom bezpośredni dostęp do lokali usługowych w postaci sklepów, lokali gastronomicznych oraz kino. Najbliższym inwestycji węzłem komunikacyjnym są stacja kolejowa Kraków Bonarka i przystanek autobusowy Puszkarska. Dla ludzi chcących spędzić czas aktywnie, napawając się pięknymi widokami, kilka minut od inwestycji znajduje się Rezerwat przyrody Bonarka, który jest idealnym miejscem do spaceru. Dzięki obecności terenów zielonych okolica będzie miejscem dla osób, które chcą zaznać ciszy i spokoju, jednocześnie nie rezygnując z udogodnień wielkiego miasta.

AKTUALNE INWESTYCJE W OKOLICY

Tuchowska Apartamenty

od 10 499 za m²

Tuchowska Apartamenty

Termin oddania:

2 kw. 2023

Liczba mieszkań:

12

Liczba pokoi:

3 - 5

Powierzchnia:

54.23 - 88.38 m²

Osiedle Dobra Forma

Osiedle Dobra Forma

Termin oddania:

1 kw. 2021

Liczba mieszkań:

754

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

27.48 - 93.98 m²

Trybuny Ludów 27

od 11 300 za m²

Trybuny Ludów 27

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

10

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

36 - 75 m²

Dzień dobry na Heltmana

od 10 500 za m²

Dzień dobry na Heltmana

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

46

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

25 - 62 m²

Badurskiego 9

od 9 000 za m²

Badurskiego 9

Termin oddania:

3 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

89

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

25 - 91 m²

Słoneczna Macedonia

od 10 200 za m²

Słoneczna Macedonia

Termin oddania:

3 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

36

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

40 - 71 m²

Forma Otwarta

Forma Otwarta

Termin oddania:

IV kwartał 2024

Liczba mieszkań:

128 (etap A)

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39 - 130 m²

Murapol Mateczniq

Murapol Mateczniq

Termin oddania:

III kwartał 2024

Liczba mieszkań:

111 (etap B3)

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

25.33 - 62.1 m²