Osiedle KRK – etap II

Oferta archiwalna
Osiedle KRK – etap IIOsiedle KRK – etap IIOsiedle KRK – etap IIOsiedle KRK – etap IIOsiedle KRK – etap IIOsiedle KRK – etap IIOsiedle KRK – etap IIOsiedle KRK – etap II
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
Gotowe
Cena
od 8 610 za m²
Liczba Mieszkań
211
Powierzchnia
27 - 98 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
15
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Wszystkie nasze projekty stanowią nowatorskie oraz ciekawe rozwiązania oferujące wygodne i komfortowe przestrzenie mieszkalne. Pragniemy sprawić, że życie stanie się lepsze. W tym celu poszukujemy nieustannie coraz lepszych i ciekawszych rozwiązań, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym Klientom. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę, aby móc Was zadowolić.

Inwestycja Osiedle KRK etap II to projekt nowoczesnego osiedla, które oferuje nowe mieszkania w Krakowie. To kameralna i przyjazna dla użytkowników realizacja, w której skład wchodzi 211 lokali mieszkalnych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Obiekty posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową.

JEDYNA TAKA KRAKOWSKA INWESTYCJA

Projekt oferuje nowoczesne rozwiązania w przystępnej cenie oraz w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na krakowskich Bronowicach, a dokładniej w ich starej części. Architekci dołożyli wszelkich starań do tego, aby Osiedle KRK etap II stanowiło spójny element przestrzeni przy jednoczesnym podniesieniu jej wartości. W tym celu zaproponowano ciekawe, a zarazem minimalistyczne bryły budynków wzbogacone o ciekawe detale oraz neutralną i stonowaną kolorystykę. Wszystko to stworzone zostało przy wykorzystaniu materiałów klasy premium, które gwarantują nie tylko świetny wygląd budynków, ale również trwałość i odporność na uszkodzenia.

GWARANCJA JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI

Mieszkania, które wchodzą w skład inwestycji Osiedle KRK etap II to lokale, które zaprojektowano w wysoce przemyślany sposób. Dzięki temu istnieje możliwość szerokiego wyboru, a także dostosowania zakupionej przestrzeni do własnych, indywidualnych preferencji. Aktualnie dostępne są mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 37 mkw do 51 mkw a także mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 55 mkw do 66 mkw. Sprawia to, że Osiedle KRK etap II nadaje się zarówno dla singla, jak i rodziny z kilkorgiem dzieci, która poszukuje komfortowego lokum w przystępnej cenie. Wysokość pomieszczeń, w zależności od kondygnacji, wynosi od 256 do 279 cm. Wszystkie lokale wykończone są w standardzie deweloperskim.

Projekt przewiduje ponadto dodatkowe udogodnienia podnoszące komfort życia, takie jak komórki lokatorskie oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe. To jednak nie wszystko – mieszkańcy Osiedla KRK będą mogli skorzystać z nowoczesnych udogodnień ECHO SMART, dzięki którym będzie można zdalnie zarządzać całym mieszkaniem. Dostępny będzie również punkt odbioru przesyłek oraz ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Osiedle KRK etap II znajduje się na Bronowicach, przy ul. Stańczyka 8, około cztery kilometry od ścisłego centrum Krakowa. Projekt realizowany jest przez Echo Investment S.A, czyli grupę, która do tej pory zrealizowała w Krakowie aż 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. Dom pod Wilgą, Hortus Apartments czy też Rydla 32.

Bronowice to dzielnica, oferująca bardzo dobre połączenia komunikacyjne, dzięki czemu podróżowanie nawet do najdalszych części Krakowa nie stanowi żadnego problemu. Zaledwie 240 metrów od inwestycji Osiedle KRK etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Wesele, który umożliwi przyszłym mieszkańcom wygodną podróż po mieście. Na Bronowicach kursuje wiele linii tramwajowych i autobusowych, dlatego ta część Krakowa może być brana pod uwagę w trakcie wybierania nowego komfortowego lokum. Dodatkową zaletą jest biegnąca przez teren dzielnicy droga krajowa nr 7.

CHARAKTERYSTYKA DZIELNICY

Bronowice to aktualnie jedna z najpopularniejszych krakowskich dzielnic. Dzielnica znajduje się na obrzeżach miasta, jednak dzięki doskonałej komunikacji miejskiej i infrastrukturze drogowej, dojazd do którejkolwiek części miasta jest szybki i przyjemny. To dzięki tym cechom inwestorzy coraz częściej decydują się na realizowanie kolejnych ciekawych inwestycji w tej części Krakowa.

Bronowice od północy graniczą z Prądnikiem Białym, od południa ze Zwierzyńcem, natomiast od wschodu z Krowodrzą. Dzielnica oznaczona jest cyfrą VI. Powierzchnia tej części miasta wynosi 9,56 km kw, co jest dość standardowym wynikiem. Na terenie Bronowic znajduje się 5 osiedli — Bronowice Małe, Osiedle Bronowice Nowe, Mydlniki, Osiedle Widok Zarzecze oraz Bronowice Małe Wschód. Na zabudowę dzielnicy składają się głównie domki jednorodzinne, szeregowa zabudowa rodzinna, nowoczesne bloki mieszkalne, ale także biurowce i wysoka zabudowa.

BRONOWICKIE ATRAKCJE

Na terenie Bronowic możemy zobaczyć zabytkowe obiekty takie jak m.in. dworek Włodzimierza Tetmajera oraz dwór Lucjana Rydla. Obecnie można tam obejrzeć wiele eksponatów pochodzących z dawnych czasów. Fanom architektury sakralnej spodoba się kościół św. Antoniego Paderewskiego czy też kapliczka NMP i kapliczka św. Jakuba.

Ciekawym miejscem w okolicy jest park Młynówka Królewska, który jest uznany za najdłuższy park w Polsce. Kolejnymi atrakcjami są spacer Szlakiem Twierdzy Kraków oraz odwiedzenie innych urokliwych zakątków natury, do których można zaliczyć Mydlniki oraz miejsce widokowe Pod Lipą.

AKTUALNE INWESTYCJE W OKOLICY

5Cubes

od 13 300 za m²

5Cubes

Termin oddania:

I kwartał 2025

Liczba mieszkań:

84

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

25.33 - 55.1 m²

Tertio Zapolskiej

od 18 800 za m²

Tertio Zapolskiej

Termin oddania:

II kwartał 2025

Liczba mieszkań:

45

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

28.25 - 75.45 m²

Osiedle Wizjonerów

Osiedle Wizjonerów

Termin oddania:

2 kw. 2022

Liczba mieszkań:

2200

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

27 - 111 m²

Na Błonie 106

od 14 001 za m²

Na Błonie 106

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

29

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

38 - 61 m²

Apartamenty Bronowicka 5

od 10 800 za m²

Apartamenty Bronowicka 5

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

41

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

37 - 95 m²